אתר פרוג בעת ההלוויה

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למי שפספס
הנה הודעת האתר היום בבוקר:

פרוג - פורום חרדי מקצועי
ברוך דיין האמת. נפלה עטרת ראשנו, מרן הגאון הרב יהודה לייב שטיינמן זצוק"ל עלה בסערה השמימה. בשל הוראת הרבנים הוכרז היום על ביטול מלאכה כללי, ולכן אתר פרוג ננעל עד לסיום מסע ההלוויה. בשורות טובות הנהלת פרוג

HUBHCBH

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
תצלום 7ece79cb-8cda-4cdb-9d02-88e0152e4393.jpg

Cבלה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני התרגשתי לראות, עמדו לי דמעות בעיניים.

שמחתי להיווכח שאני חלק מקהילה איכותית ומלאה בערכים.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
את התרגשותי ובמילים זהות שכתבו כאן לפני
תחושה של קבוצה איכותית
הבעתי בשרשור נוסף שהוקם לצורך כך
אשריכם!

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למרות שלרוב מי שיושב ליד מחשב בשעת הלוויה היו כאלה שלא יכלו לבוא ולהשתתף, כך שאם אתר היה פתוח לפחות היה מגיע אליו קצת עדכונים ותחושות מהלוייה,

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כתבתי את זה באשכול השני אך חשוב לי לומר את זה גם כאן כי לדעתי כל ההתרגשות מהעניין לא במקום ואיננה בריאה כי:
לא הבנתי מה כולם מתרגשים מזה שסגרו את פרוג לזמן ההלוויה, זה היה הכי טבעי בעולם, לא?

אתר חרדי, הבעלים אנשים חרדים נפלאים, מדוע שלא יהיה כך? היה לי הכי פשוט ש @prog ו @prog-tovi יסגרו את האתר לזמן ההלוויה?

ההתרגשות הזו מתאימה למחווה חילונית או גויית שנעשתה ללוויה יהודית, ולא למעשה אחוותי/יהודי טבעי לחלוטין!

אגב כך גם לגבי הצדיקים הנפלאים שבקשו זאת, לדעתי "ועמך כולם צדיקים" וזה היה רצון כולם!!!

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נניח למשל יהודי חרדי שיש לו חברת טלפון נייד
את מצפה שהוא ינעל את אפשרות השיחות בזמן ההלוויה?

לא!
אבל אתר זה אתר, וטלפון זה טלפון.

וכמדומני שאין צורך להאריך בהבדלים!

אגב רק סינגרתי על עם ישראל ולא להפך, חשבתי שלכווווולם היה ברור שהאתר צריך להסגר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה