עזרה אתר עם רשימה של אתרי קניות לציבור החרדי

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לאחרונה חשבתי על לפתוח עם אתר עם רשימה של אתרי קניות לציבור שלנו.
עיקר הרעיון הגיע מהניסיון שלי, של אנשים שבנו אתרי קניות בהשקעה גדולה, ואז... כלום.
מתברר שאתר לבד זה לא מספיק צריך גם לפרסם אותו בלי הפסקה.
ממחשבה למעשה התחלתי שלשום לבנות את האתר,
והנה הוא,
http://shoplist.co.il/
כן, אני יודע זה עוד ממש בהתחלה,
פשוט קצת הסתבכתי ואולי תוכלו לעזור לי

1. איזה קטגוריות כדאי חוץ מאתרי קניות, בינתיים הכנסתי קורסים וקופונים - יש לכם עוד רעיונות?
2. מה עוד אפשר להכניס באתר שיגרום לאנשים לבקר בו (ושלא יגמור כמו שאר האתרים דלעיל)?
3. יש לכם עוד רעיונות אולי לשפר את האתר?

אני חייב לומר שהאתר לא נועד לאיזה שהוא רווח רק לעזור לעסקים שבינינו

גלוריה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שאפו על האתר! יפה ומועיל.
לגבי סעיף 2- מבצעים. משהו כמו 5% הנחה קבועה על שופינג באתרים המשתתפים. זה יגרום לאנשים לבדוק אם יש להם אופציה להנחה בקטגוריה המעניינת אותם לפני שיתחילו בקניות.

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
שאפו על האתר! יפה ומועיל.
לגבי סעיף 2- מבצעים. משהו כמו 5% הנחה קבועה על שופינג באתרים המשתתפים. זה יגרום לאנשים לבדוק אם יש להם אופציה להנחה בקטגוריה המעניינת אותם לפני שיתחילו בקניות.
רעיון טוב,
אני חשבתי על זה שאתרים יוכלו לפרסם את המבצעים שלהם באותו זמן (כלומר יהיה עמוד של אתרים עם מבצעים)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה