אתר חדש שבניתי - Shwekey Show

Eצוב

משתמש פעיל
אני לא מבינה בבניית אתרים, רק שים לב שאחרי שלוחצים MUTE אי אפשר להחזיר את זה אחר כך.
חוץ מזה לענ"ד האתר מאד יפה!

saryoram

משתמש רשום
יפה מאוד!

לא אהבתי את זה שהיד נמצאת על הוידאו כל הזמן.

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
מדהים, מדהים מדהים!!!

והיד המונפת של השוואקי?
זה כל כך מיוחד!!
רק איך זה שהלקוח לא פסל את זה?
מדרכם של לקוחות לפסול כל דבר מיוחד ושובר מוסכמות, רק בגלל שהם לא ראו דבר כזה בשום מקום...

.

musah17

משתמש חדש
אתר מדהים!!

גם לי קצת הציקה היד בהתחלה, אבל כשמתרגלים זה יפה מאוד!!

בהצלחה בהמשך!!

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה לכולם על התגובותץ
אני מבין את ההערה על היד אבל לטעמי כך זה צריך להשאר, מכיון שהוידאו לא נועד לשם "צפיה" אלא בשביל להכניס לאווירה של המופע ולכן חשוב יותר שישתלב עם העיצוב מאשר נוחות הצפיה. (התמונה עם היד בשחור לבן זאת תמונת הנושא שמלווה את כל הפרסום של ההופעה)
מה שכן, ריככתי את היד כמה שאפשר עם שקיפות.

ברוך השם הלקוח הבין זאת, וגם שוואקי אהב את העבודה...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יפה האתר, אני מקווה שהמולטימדיה שברקע בקסריה יפה... (אני עשיתי אותה)...:)

לגבי היד, זה נכון שהוידאו לא נועד לשם צפיה, אבל כל אחד שנכנס לאתר רוצה לצפות בוידאו והיד מפריעה, וזה מה שקובע לצערי, שאנשים יתעצבנו על היד שמפריעה להם לראות...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מוצלח מאוד!
מצטרפת לעניין היד. אפשר לשים את היד עם הרמקול ואת היד השנייה כאילו היא מאחורה. היד באמת מפריעה למראה.

פופקו, יפה מאוד! תכננת לפי המילים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה