אתר חדש שבניתי אשמח לשמוע חוות דעת

לשם שמים

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר מיוחד!
ממש ממש יפה!

כמה הערות קטנות:
  • קטלוג המוצרים שלנו- כדאי להגדיל את הדיב הזה.
  • בהמשך (אודותינו) יש תמונות עם כיתוב שמיושר כל פעם לצד אחר- כדאי תמיד ליישר לימין ולהוסיף לימין הכיתוב עמודה ריקה.
  • האייקונים היפים שהוספו בהמשך- כדאי להכניס ל BOXED
  • בדף צור קשר לא אהבתי שהפריסה מלאה, עניין של טעם...
  • הלוגו אמור להחזיר את הגולש לדף הבית
בהצלחה!!!

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאוד יפה!
מספר הערות שקפצו לי לעין:
1. המוצרים שלנו - התמונות מטושטשות..שימי לב שהם יהיו בגודל "מלא" זה אמור לסדר את העניין הזה
2. הייתי שומרת על גבולות של גריד...בעיני יוצר עומס ובלאגן שהכל מתפרס על הרוחב. במיוחד בפוטר, צור קשר ואיקונים
3. יש יותר מידי סוגים של פונטים...כדאי לשמור על אחידות

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
תודה ,
התמונות של המוצרים בטפול ...
גם אני חשבתי שהגבולות לא היו צריכים להתפרש על כל הרוחב הלקוח התעקש שזה מה שהוא רוצה ...
פונטים, מענין!! איפה ראית שזה לא אותו דבר אני יצרי פונט אחיד והגדרתי לכולם אולי משהו יתפקששש ...

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר חמוד, כיוון שהכל שם בגדול (האיקונים, הטקסט, תמונות עם צבעים וכו') נהיה לי בלאגן בעין, הייתי מחליפה את הרקע האפור ללבן.
ישדרג מאד את האתר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה