אתר חדש בדרך לעלות לאוויר

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מקובל באייפון באפליקציה. לא ראיתי את זה באתרים.
דנתי את ההמבורגר מאחר ולמדתי לאחרונה שמחקרים הראו שההמבורגר מעצבן את הגולש. הפתרון להמבורגר הוא מה שעשיתי בתמונה למעלה של האפילקציה שעיצבתי - קישורים למטה עם שלוש נקודות ל MORE

תדעי לך שבתחום הזה של עיצוב ואפיון חוויית משתמש אי אפשר לשקוט על השמרים. אני כל הזמן בלמידה כל מה שרק הזמן מאפשר.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
מקובל באייפון באפליקציה. לא ראיתי את זה באתרים.
דנתי את ההמבורגר מאחר ולמדתי לאחרונה שמחקרים הראו שההמבורגר מעצבן את הגולש. הפתרון להמבורגר הוא מה שעשיתי בתמונה למעלה של האפילקציה שעיצבתי - קישורים למטה עם שלוש נקודות ל MORE

תדעי לך שבתחום הזה של עיצוב ואפיון חוויית משתמש אי אפשר לשקוט על השמרים. אני כל הזמן בלמידה כל מה שרק הזמן מאפשר.

למה ההמבורגר מעצבן את הגולש? אשמח להחכים.

תפריט תחתון עם כפתור MORE יכול להיות פתרון כאשר מדובר באפליקציות קטנות ומצומצמות בתוכן,
תוכלי להעלות את צילום המסך שנפתח בלחיצה על כפתור ה-MORE?

וכן יהיה מעניין לראות את גירסת האנדרואיד, איך פתרת שם את נושא ההמבורגר.

תודה ושבוע טוב!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הייתי בהרצאה של עיצוב חווית משתמש לא מזמן ושם המרצה אמר שזה מה שקורה.
לכן באפליקציה למעלה עיצבתי את התפריט למטה כמו שעיצבתי. הלחיצה על שלושת הנקודות פותחת תפריט כמו לחיצה על המבוגר. אין הבדל בגודל האפליקציה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אגב כשאסיים עם העיצוב של האפליקציה אעלה שתראי מה נעשה בסוף.
הלקוח עוד לא בחר את הסקיצה הסופית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה