אתר חדש בדרך לעלות לאוויר

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עדיין לא העליתי את האתר לאוויר, אני רוצה קודם כל לבדוק אם יש באגים ואשמח לעזרתכם בזה.
עבדנו קשה על הרספונסיביות אבל לא תמיד אפשר לבדוק הכל
וגם בגלל הא-סימטריות של האתר זה לא תמיד קל לסדר.
מה דעתכם?

http://mosdei-olam.s215.upress.link/

תודה מראש

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לאף אחד אין הערות? הכל "מושלם"?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תודה רבקה :)

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עיצוב יפה . אתר צריך להיות קליט ומהיר. אנשים אין להם הרבה זמן .זמן שאנשים נמצאים באתר לוקח הכי הרבה עשר שניות ויש לך להציג את האתר....

אבל הרבה מלל ככה שאין כוח לקרוא וקשה להבין בדיוק מה עושה בדיוק .. עדיף היה לקצר. בנוסף הייתי ממליץ להוריד את כל הדברי תורה בחלק של בנק החסד... באתי לראות מה זה אומר ולא לראות דברי תורה(שזה אני אוהב אבל יכול למצוא במקום אחר) וגם לא ברור

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אתה צודק, אבל גם הלקוח צודק :)
זה התוכן שהוא רוצה.

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתה צודק, אבל גם הלקוח צודק :)
זה התוכן שהוא רוצה.

בגלל זה אני מעדיף לעבוד עם תבניות מוכנות. להראות ללקוח בפגישה הראשונה תבניות עיצוב וכבר לסכם איתו מה הוא רוצה... דווקא הוא בעצם עוזר וחוסך הרבה מעבודה(הוא גם נותן את כל החומר והמידע ואפילו את המבנה הכל .. רק העניין הוא שאנחנו צריך להתאים את התבנית לRTL)

אצלך העבודה מתחילה בכך שאת עושה כמה סקיצות UI ומציעה ללקוח שיבחר וכמה עיצובים... ואז הוא תמיד יכול לבוא עם שינויים.. כי מה שרואים בעיצוב סקיצה ..יכול להיראות ולהרגיש שונה באתר האמיתי ...מה שדורש הרבה עבודה ועדכונים עיצובים...
זה החסרון של שימוש באלמנטור וויתור על הרעיון של התבניות אבל יתרון שלא צריך לפתור התאמה תבניות לRTL

נערך לאחרונה ב:

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אתר יפיפה!
לא טרחתי לבדוק קישורים וכו' כבקשתך
אבל ממבט מלמעלה נראה שהכל מתפקד טוב...

בגלל זה אני מעדיף לעבוד עם תבניות מוכנות.

עד כמה שחווית משתמש דומה בגדול בין אתר לאתר,
לכל לקוח יש את הצרכים שלו
ולהתבסס על תבנית בלי רצון/יכולת/אפשרות להגמיש אותה
זו טעות בעיני.
ההבדל ניכר והרבה יותר גדול ממה שאתם חושבים.
ביחס בין האתר שהועלה לחו"ד כאן, ובין האתר שנתתם לדוג' -
הפער ענקי ברמת העיצוב וברמת האפיון.

תמנתי, הדבר היחידי שהפריע לי, (וזה ממש שטויות)
זו ההכפלה: החץ, והמעבר הידני

‏‏לכידה.PNG

חוץ מזה, מושלם!

תמיד כיף לראות עבודות שלך,
הצלחות!

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לכל לקוח יש את הצרכים שלו
ולהתבסס על תבנית בלי רצון/יכולת/אפשרות להגמיש אותה
זו טעות בעיני.

*האתר שהבאתי עוד לא גמור ככה שקשה להחליט עדיין..
אין ספק שעיצוב אתר ללקוח באופן אישי מתחילה ועד סוף זה משהו שיותר טוב ... אבל גם מה שאני עושה יכול לראות יפה ומסודר עם שיפורים שאני עובד עליהם.
אני מביא לו תבניות מהתחום שלו והם ברובם מעוצבות ומאופינות יפה מאוד..
בחו", מי שיודע אנגלית טוב ויודע לחפש .. יש כמעט תבניות לכל נושא ועסק שעשו

אני עובר עם הלקוח על מלא תבניות והוא בוחר במה שהוא רוצה....בתבנית עצמה תמיד יש הרבה אפשרויות לשנות..

נכון שזה לא תואם ללקוח במאה אחוז אבל זה קרוב והלקוח בסופו של דבר מרוצה וגם חוסך בכיס...
עבודות העיצוב והאיפיון נחסכות או לפחות יורדות פלאים ...

נערך לאחרונה ב:

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאוד יפה! מרענן...
מעט הפריע לי ושיעמם אותי העיצוב החוזר על עצמו בכל העמודים...בטוחה שיש שיראו בכך ייתרון..
בגלל זה אני מעדיף לעבוד עם תבניות מוכנות. להראות ללקוח בפגישה הראשונה תבניות עיצוב וכבר לסכם איתו מה הוא רוצה... דווקא הוא בעצם עוזר וחוסך הרבה מעבודה(הוא גם נותן את כל החומר והמידע ואפילו את המבנה הכל .. רק העניין הוא שאנחנו צריך להתאים את התבנית לRTL)

אצלך העבודה מתחילה בכך שאת עושה כמה סקיצות UI ומציעה ללקוח שיבחר וכמה עיצובים... ואז הוא תמיד יכול לבוא עם שינויים.. כי מה שרואים בעיצוב סקיצה ..יכול להיראות ולהרגיש שונה באתר האמיתי ...מה שדורש הרבה עבודה ועדכונים עיצובים...
זה החסרון של שימוש באלמנטור וויתור על הרעיון של התבניות אבל יתרון שלא צריך לפתור התאמה תבניות לRTL
אנו כבוני אתרים ומאפינים חייבים לבוא לקראת צרכיו של כל לקוח
בשביל לקחת תבנית מוכנה ולהגיד ללקוח - תקבע את התכנים לפיה , לא צריך להיות בונה אתרים...כל אחד עם מעט חוש טכני יכול לעשות את זה....ובטח לא לקחת אלפי שקלים!

mhhhdm

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאוד יפה! מרענן...
מעט הפריע לי ושיעמם אותי העיצוב החוזר על עצמו בכל העמודים...בטוחה שיש שיראו בכך ייתרון..

בשביל לקחת תבנית מוכנה ולהגיד ללקוח - תקבע את התכנים לפיה , לא צריך להיות בונה אתרים...כל אחד עם מעט חוש טכני יכול לעשות את זה....ובטח לא לקחת אלפי שקלים!
כנראה שלא הייתי ברור מספיק. אני גם התכוונתי שאני מבצע איפיון ועיצוב .. פשוט מתייעץ עם הלקוח הרבה לפני !!! כדי לבדוק את טעמו .. וכמו שתמנתי אמרה-- הלקוח צודק

נערך לאחרונה ב:

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתר מקסים!
חדשני, ברור ומנגיש את המידע.
נכנסתי אליו כמה פעמים בימים האחרונים....

לחיצה על "לחץ כאן" בעמוד "בנק החסד" מוביל לדף הכניסה למערכת הנהול של וורדפרס.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הUX לדעתי יכול להיות יותר טוב, מי שנכנס לאתר לא מבין מה רוצים ממנו, הם מוכרים שירות אישי למשדר? למה אני צריך שירות אישי? רוב האנשים סוגרים את האתר תוך 3 שניות מאז שפותחים אותו, אני הייתי מנסה לשכנע את הלקוח להעלות את הריבועים שיראו אות כבר איך שטוענים את האתר שיידעו מה רוצים.
דרך אגב בנק החסד לא הבנתי מה רוצים ממני וגם לא גירה אותי מספיק לפתוח את הקישור לראות יותר מה זה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

לא בדיוק תהליך העבודה שלי. העבודה שלי מתחילה במלוי טופס בריף, ולפיו אני מאפיינת שלוש סקיצות לעמוד הבית. ברגע שנבחרת סקיצה, מעצבים לפיה. זה לא מאפשר שינויים כי בחוזה כתוב ששינויים זה בתוספת תשלום. רק לאחר אישור סופי לעיצוב, עוברים לבניה.

אני מתאימה את התבנית לאפיון שאותו אני מתאימה לצרכי הלקוח.
ואםהלקוח צריך להכניס תוכן אז צריך. חייב גולש לדעת כשהוא נכנס לאתר מה תכלית האתר, מה יש לעשות שם ולמה. ואת זה אתה לא יכול להציג אם הלקוח בוחר תבנית שלא בהכרח מתאימה לצרכיו

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מאוד יפה! מרענן...

העיצוב אחיד בכל האתר. זה אמור להיות ככה. שפה אחידה. תמונות שונות

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בכותרת של מאמר החדשות עם עושים כמה פעמים הקדם מגיעים ל-
שלום עולם זהו הפוסט הראשון...
תודה, אטפל. טוב שהערת את תשומת לבי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה