דרוש מידע אתר חדשות חרדי מומלץ

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אשמח להמלצה על אתר חדשות מומלץ
לא כאלה שמצנזרים את הקורונה....

כמובן אתר שעובר את הסינון של נטפרי

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
נערך לאחרונה ב:

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קול חי מעולה!
מסונן מעודכן ונקי
בלי שמץ לשה"ר

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מעודכן, רק אל תסתכלו על המבזקים. כי תהיו בטוחים שירו 50 טילים מלבנון על ישראל. למי שהבין....
לא הבנתי מה הסיפור?
לא מעודכן שם?

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש את אתר 'כל הזמן' של קו עיתונות. חרדי כמו שאר אתרי החדשות שפתוחים בסינון. לא ברור למה זה לא פתוח בנטפרי.

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
יש את אתר 'כל הזמן' של קו עיתונות. חרדי כמו שאר אתרי החדשות שפתוחים בסינון. לא ברור למה זה לא פתוח בנטפרי.
אהממ...
גם קו עיתונות היא לא בדיוק ה"פני" של העיתונות החרדית.
די אם נאמר שהיא גידלה את ישראל פריי, שאני אישית מחבב אותו אך רבים בציבור החרדי ממש לא...
והיא גם בוחשת יותר מדי לטעמם של המטיפים הקבועים הפוליטיקה הפנים חרדית.
קיצור, למרות שאני ממש ממש מחבב את קו עיתונות יש שישוו יותר ל"כיכר" ול"בחדרי" מאשר לjdn ולמחדש.
אני נייטראלי!!!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אישית אני אוהב את JDN כי אין הרבה פרשנויות פוליטיות- למרות שהסגנון הוא פוליטי כי פתאום על סיפורים רגילים אתה יכול למצוא בכותרת "מחריד" "מזעזע" -בגלל הממשלה החדשה. אבל אין הרבה מלל של פרשנות בכתבות עצמם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה