שיתוף אתר 'המגירה' באוויר, והפעם עם שיתוף שלי.

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו
משכונת סנהדריה מגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של חיים יהודה יעקבזון (46) אב ל-2 ילדות צעירות שנפטר במהלך הלילה. משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר...
מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים
לבית האבלים ברח' אבן האזל הגיע מכתב תנחומין מרטיט מביתו של מרן שר התורה בו הוא מפרט על גדלותו העצומה של הנפטר ואומר: "איננו יודעים חשבונות שמיים"...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
תמחור עימוד
כן, תמחור .. הצעה: בואו ניתן לעצמנו לתמחר לפי עבודה, לא לפי עמודים, ותאמינו לי, זה עובד ! עובד מצויין ! במקום להגיד ללקוח: 11.5 ש"ח לעמוד...

Tamar G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
שמעתם את המגירה נפתחת?
כן היא ממש כעת עכשיו נפתחת הכי מאורגן ומסודר שיכול להיות.
קבל את אתר המגירה שעלה לאויר ונגיש לצפיה.
לוגו חדש, נראות חדש.
התרגשות.

חייבת לשתף בתהליך, אז נתחיל מהתחלה.
אי שם לפני שלשה חורפים כשרעיון 'המגירה' צץ בראש, לא שיערתי לאן יתגלגלו הענינים, ידעתי שאני רוצה אתר אבל לא ראיתי כל צורך להתחיל ולהשקיע בביצה שלא נולדה.
אפשר לומר שיחסית מהר לאחר התהודה הגדולה הבנתי שזה מה שצריך להיות, אבל כמו כולם, הענינים מתגלגלים ושוצפים ולוקח להם זמן לקרות.
הדחיפה הרצינית היתה בעקבות פניתה של שרה גולדווג בהצעה לבניית אתר מוגדר ומסודר למגירה, התחלנו להכנס לענין, בשלב מסוים שרה צרפה אלינו את תמר גרינהויז וזה הפך להיות מושלם.
תאמינו או לא זה קרה, הייתי לקוחה לא פשוטה ובסוף החלטתי לתת יד חופשית, זה מוביל לתוצאה פוריה יותר כשלא מוגבלים, זה פשוט.
אז הן יצאו לדרך ובסופה תמר כבר התישבה על הת'כלס.
תודה לך שרה על הדחיפה, תודה תמר ואין מילים על כל המסירות והשגעון.
לאתגר הצטרפו גם איידי וייס ופייגי רוטנברג (בצל סגול) יש כאן הרבה מאד עבודה. כן, ממש עבודת צוות.
לא יודעת אם אתם זוכרים אבל ב'מגירה 13' העלתה זהבה הסגל (קודקוד) הצעה יפהפיה ללוגו המגירה, אז הנה כאן היא הגיעה לידי ביטוי, קבלו את לוגו 'המגירה' החדש.
חייבת גם לתת תודות ל'פורום מקצועות' שאירח את המגירות ו'פורום המגירה' בנאמנות, כבר שנתיים ימים, תודה הרב גולן.

> האתר ממש בתהליכי בניה, מאמינה שתתקלו בכמה באגים או דברים שנראים כ"לא מעודכנים" בימים הקרובים בעז"ה יסדרו כל הפינות האלה <

מה תמצאו בתוך המגירה?
את המגירות השיתופיות האהובות, המופיעות כפוסט עם אפשרות תגובה ומשוב, תוכניות מגירה (שהולכות לצבור תאוצה והרבה טעם ותוספות) מפגשי 'המגירה ZOOM' שיהיו נגישים לרכישה וצפיה, מיזם המנטורינג החדיש של 'המגירה' והתוכניות עוד גדולות והיד נטויה ואתם שותפים בתהליך כולו. מדהים להיות בתוך תהליך, נכון?!
עכשיו נעבור לשמוע את תמר ומה שיש לה לומר על התהליך הבאמת עמוק שעשתה כאן.
בכבוד, תמר.
1609090953711.png
נעים להכיר, תמר גרינהויז.
בעלת סטודיו למיתוג עיצוב ואפיון אתרים. נהנית מאד ליצור ולחוות את העיצוב כל פעם מחדש. הדבר שאני הכי אוהבת בבנייה, הוא css שם אני יכולה לממש כל מה שאני רק רוצה, ויש הרבה רצונות
אני חובבת אומנות, מציירת כל מה שרק אפשר, אוהבת ליצור את הדברים המאתגרים והשונים, והכי! ללכת עם פרויקטים עד הסוף, (הרבה אחרי שהם כבר מושלמים.)
***
שמחה לשתף אותכם הפעם בתהליך של אתר המגירה,
מאז שנולד הרעיון ועד לביצוע הסופי (כמעט...)
הכל התחיל ששרה (גלדווג) פנתה אלי עם ההצעה לעצב ולבנות אתר למגירה מייד ידעתי שזה הולך להיות משהו שונה, אחר ומאתגר, ליצור למעצבת זה מעניין מצד אחד רק היא מבינה את הרצון ליצור משהו שעדין לא היה ומצד שני היא גם באה עם כל הפנטזיות שלה... (ולפעמים קשה לממש את של כולם)
אז דבר ראשון נפגשנו יחד, הבאתי ערימת דפים, והתחלנו לאפיין. הדבר הראשון שאני מתחילה בו בכל פרויקט, הן סקיצות ידניות, אני מרגישה שעל הדף הכל זורם לי ישירות מהמוח בלי מעצורים.
המחשב לא נתקע, הכל הולך פיקס! אני יכולה לשרבט כל מה שאני רק רוצה. ומדמיינת בחלומות הכי פרועים שלי.
גמרנו לאפיין את כל המסכים. עברנו לשלב העיצוב. בשלב זה עבדנו על תוכנת פיגמה, בשיתוף. אני אוהבת ללכת לכמה ימי פינטרסט, ישבתי וחפרתי ושכחתי מהעולם.
המסקנה היתה ליצור משהו וויזואלי שמתאר את עולם העיצוב עם הרבה אנמציות ורעש מסביב. ייצרנו כמה קונספטים ושלחנו לשרה . בשלב זה שרה עצרה אותנו ואמרה שהיא חושבת שלמגירה מתאים משהו יותר רגוע. כמו מחברת שמגישה את החומר. ולא תבלבל עם עיצוב מוגזם.
היא שלחה לנו כמה השראות, וניסנו לקלוע . ניסינו ללכת על עיצוב הכי נקי שקיים. רק טיפוגרפיה ואח"כ הוספנו בעדינות אלמנטים פה ושם.
ועוד טיפ קטן ממני - שאתם מעצבות אתר תשכחו לרגע שאתם אלו שבונות אותו בסוף, (ואם אתם לא בונות אותו, אז עוד יותר טוב ) תתנו ליצרתיות שלכם להתפרע כמה שאפשר. זה הזמן שלכם לבטא את מה שאתם רוצות בצורה הכי טובה! אח"כ בבניה, לאחר שהראיתם ללקוח את העיצוב, אין לכם ברירה ותצטרכו לבצע את זה באיזו דרך. ככה לומדים לא?!
(ולגלות לכם עוד סוד קטן, לפני שבניתי את האתר למגירה לא היה לי מושג איך יוצרים פילטור, טקסונומיות ושני סוגי פוסטים, אבל לא פחדתי, והנה צלחתי את האתגר, לפעמים דברים לא מסובכים כ"כ כמו שנראה לנו...)

ואז עברתי לשלב הבנייה. כאן זה הכיף שלי.
לא מסתדר?! נלך קצת לcss .
ותמיד תמיד, אני קורא עוד איזה מאמר שישדרג לי את האתר. למה לא?!
אז התחלתי עם דף הבית. בהתחלה הוא היה נראה יותר כמו האתר שלי עיצוב שעשיתי פעם וכמה לורן איפסום. המגירות זום. עיצוב של חוברת (כמובן שלי.) ולורן איפסום.
כאן עבדתי בשיא המרץ, התקנתי תוספים של ג'ט, שמעולם קודם לא נגעתי בהם והרגשתי כמו פיל בחנות חרסינה. ככה זה כל פעם שאני מתקינה ולומדת תוסף חדש,
ההרגשה הזאת של הפיצוח, ושיש לך עוד פיצ'ר מגניב לאתר עושה לי את זה! ישבתי עד השעות הקטנות של הלילה והשתעשעתי עם התוסף.
יצרתי שני סוגי פוסטים.
כמובן אני עם הפנטזיות שלי. רציתי שבפוסט יהיו כמה כפתורים בצד, שיובילו לחלקים בפוסט. איך אני אעשה את זה? כבר אפצח מחר, כבר אמרתי לכם. אני אוהבת אתגרים...
התחלתי לקרוא כל מאמר שקשור לג'ט והנה הדף בנוי.
ככה עברתי לשאר הדפים עד לתוצר המוגמר והיפה שלפניכם...
בשלב זה ביקשתי משרה להתחיל ולהזין את התוכן של המגירות, ואז נכנסו לסיפור איידי, ופייגי האלופות והזינו את התוכן בשיא המרץ.

תודה לפיגי מסטודיו בצל סגול, שנתנה לי כמה עצות מועילות לשיפור האתר!
מקווה שגם אתם נהניתם ונהנות מהאתר, יש לכם הצעות לשיפור יעול?

אשמח לשמוע מכם :)
אני כאן tamargreen10 @ gmail.com
או באתר שלי בקרוב, בקרוב: tamar-green.com

 

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

392

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה