שיתוף אתר דוגמאות לעבודות גרפיות

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום חברים יקרים,
לפני כמה חודשים השקתי את האתר גדלים שהיום כבר מקבל באזור של 200 כניסות ביום מגוגל.

בימים האחרונים השקתי אתר חדש בשם DesignExample שמציג דוגמאות לעבודות גרפיות.
כרגע אני בודק פוטנציאל כניסות ובהמשך אם אני אראה שגם פה יש פוטנציאל אוסיף עבודות לדוגמא נוספות.

למי שחושב שזה יכול לעזור לו לקבל השראה או רעיונות לסוגי עבודות שונות אתם מוזמנים להיכנס לאתר החדש:

דרך אגב האתר הבא בסדרה יהיה DesignPrice וידבר על מחירים של עבודות גרפיות שונות.
אם יש לכם רעיונות לאתרים נוספים בסדרת האתרים האלו שיכולים לעזור למעצבים / בוני אתרים אשמח אם תשתפו אותי

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה עם גדלים של מודעות בעיתונים

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה עם גדלים של מודעות בעיתונים

אם זאת הצעה לרעיון לאתר נוסף קודם כל תודה על ההצעה.
גדלי מודעות לעיתונים זה נושא ספציפי מידי הגדלים גם יכולים להשתנות מעיתון לעיתון וממוקומון למקומון.
אני גם מנסה לבנות את האתרים עם נושאים יותר לכיוון של הדיגיטל ופחות בכיוון של הדפוס כי שם יש לי יותר ניסיון.

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואו מצוין תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה