דרוש מידע אתר "במבו" רהיטים

מאמרים אחרונים

עת ספוד! עת לבכות! ההתייחסות לאסונות באספקלריא תורנית.
הַאִם לִשְׁכֹּחַ וְלִשְׂמֹחַ אוֹ לִזְכֹּר וְלִבְכּוֹת (מתוך שירו האלמוותי 'שקעה חמה' של הרב אברהם אליהו קפלן זצ''ל) הכותב לא השאיר ברירה אחרת אם...
רוצים חיזוק בעקבות האירוע במירון
בצעד לא שגרתי התקיימה אמש בפרוג הרצאה מרתקת וייחודית מאת הרב חיים הורוביץ רבה של שכונת צהלה בתל אביב ומרצה מבוקש. בהרצאה שלשם שינוי לא הייתה...
עת לשתוק!
מכתב לאמא
מכתב לאמא// אמא, כשהתקשרת והטלפון צלצל, היכן שהוא בסמטאות ההר, אז כבר ראיתי אותך מלמעלה, הרגשתי את ליבך הפועם, היוצא מחרדה, שמעתי את הדיבורים...

ריקי שי

משתמש צעיר
הזמנתי שם, אבל טרם הגיע...
מה שאני יכולה לומר שהשירות לקוחות שם מאוד אדיבים ובזמינות של תשובה תוך יום לכל פניה.
כשיגיע- אוכל לומר יותר , אני מאמינה.

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש שם דבר ממש יפים.
אשמח גם לקבל חוו"ד

ריקי שי

משתמש צעיר
אוקיי, היום זה הגיע.
אז ככה:
מהירות ההגעה- עשיתי את ההזמנה ביום שישי כ"ו מרחשון 13/11. היה כתוב מראש שהדברים יגיעו לארץ (קניתי מדפים שמיוצרים בטורקיה) ב23/11 (לפני יומיים) והגיע אלי- היום. התאריך האחרון להגעה, למען הסדר הטוב, היה 10/12.
המשלוח- בבוקר התקשרה הודעה קולית מהם (לדעתי זה היה SMS שהפך להודעה קולית כי הפלאפון שלי כשר, ולכן זה נשמע כמו מחשב שמקריא, ולא תמיד מנחש נכון את הניקוד) שהמשלוח יצא לכתובת ---עם השליח אחמד מספר טלפון -----. ועוד הסבר שניים שעקב הקורונה הדברים יונחו ליד הדלת לשמירה על ביראות השליח וכו'. (אני הזמנתי דברים קטנים, יחסית, אבל דברים גדולים- מביאים רק לפתח הבנין, כך כתוב שם, אבל אני לא יודעת לא מה מוגדר גדול ולא איך זה עובד בדיוק).
בעיקרון נראה לי שהיתה אפשרות להגיב איכשהוא להודעה, אבל לא מצאתי צורך אז בערך שעתיים-שלוש אח"כ התקשר השליח שהוא למטה ובאיזה קומה ודירה זה. אמרתי לו. עלה, הניח מחוץ לדלת הלך.
המוצר- אני לא מבינה גדולה, אבל הצבע זה מה שראיתי במחשב (למרות שבאמת הצבע במחשב שלי מאוד טוב, אז אולי זה לא פרמטר), המדפים קלים, נראים יפה לדעתי, יש הוראות הרכבה מסודרות עם הברגים וכו' שצריך. כל מדף מסומן במספר כך שאין צורך לנחש לאיזה חלק מתכוון המשורר בהוראות. האיכות נראית לי טובה, אבל שוב- אני לא מבינה בזה.
רציתם לדעת עוד משהו?

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
לפני שנה ומשהו קניתי שם מזרון ואני מאוד מרוצה גם מהמחיר וגם מהמוצר ועכשיו לפני שבועיים הזמנתי שם כסאות והודיעו שכבר יגיע בימים הקרובים. נראה לי מחיר זול ומוצרים שימושיים.
אבל כשרציתי לקנות ספה פחדתי לקנות בלי לראות ולנסות את קושי המזרון והיציבות אז ספה אחת קניתי בביתילי בהנחה מאוד גדולה ואני ממש מרוצה ועוד אחת קניתי באיקאה און ליין כי כבר ראיתי אותה אצל מישהו וידעתי שזה מתאים ( וממש נהנתי מהשירות)
אבל אם את קונה ספה לא לטווח ארוך ( מבחינתי להוציא 1500 ש"ח ל2-3 שנים ולקבל משהו שיק ורענן שווה את המחיר) ובמחיר נוח בהחלט הייתי קונה בבמבו

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

257

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה