דרוש מידע אתרי ממשלה נגד החרדים?!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מישהו יכול בבקשה לכתוב יותר בפרוט - איך עושים כזה דבר שהדואר יגיע לסניף אחר?
קיבלתי עכשיו הודעה במייל מISRAEL POST על דבר דואר שבדרכו לישראל והאם אני רוצה לשנות יחידת דואר. ביצעתי.
השאלה היא האם זה יחול גם על שאר הפריטים? אם לא - כיצד משנים?
תודה
חל על הפריט הספציפי הזה

חצר מונטיפיורי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מישהו יכול בבקשה לכתוב יותר בפרוט - איך עושים כזה דבר שהדואר יגיע לסניף אחר?
קיבלתי עכשיו הודעה במייל מISRAEL POST על דבר דואר שבדרכו לישראל והאם אני רוצה לשנות יחידת דואר. ביצעתי.
השאלה היא האם זה יחול גם על שאר הפריטים? אם לא - כיצד משנים?
תודה
ההודעה מישראל פוסט היא ספציפית לפריט מסוים,
בקישור הבא אפשר לקחת את מספר ההזמנה (מופיע באתר בד"כ) ולשנות את מיקום יחידת הדואר (אם הפריט עדיין לא הגיע לארץ)

אילה אחת

משתמש מקצוען
גם אני נתקלתי באותו בעיה, למישהו פתרונים??
אין.
פעם אחת הגיע אלי שליח הביתה ולא הייתי, הוא השאיר הודעה (אגב , החבילה הייתה באותו גודל של הפתק שהוא שם, בלי נפח בכלל) ובמקום ללכת לסניף שממוקם דקה מביתי הלך לסניף רחוק הרבה יותר... והשאיר שם את החבילה.
אני לא מבינה, אין לו GPS?

חצר מונטיפיורי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
אין.
פעם אחת הגיע אלי שליח הביתה ולא הייתי, הוא השאיר הודעה (אגב , החבילה הייתה באותו גודל של הפתק שהוא שם, בלי נפח בכלל) ובמקום ללכת לסניף שממוקם דקה מביתי הלך לסניף רחוק הרבה יותר... והשאיר שם את החבילה.
אני לא מבינה, אין לו GPS?
אמרו לי בדואר שזה נובע מחוסר מקום בסניף, כלומר: אם יש בסניף ליד ביתך עומס יתר הם שולחים לסניף אחר ומותר לך לבקש להחזיר לסניף שלך עם הם חרגו מאלף מטר (ניסיתי להתלונן והם טענו לי שהאלף מטר זה אווירי, בקיצור כל הסניפים בעיר...)

קצרה

משתמש מקצוען
כאן אפשר לדרוש התאמה לנגישות
מענה לכבדי ראיה / מבוגרים שאינם קוראים/ משתמשים בהודעות טקסט.

גם נגישות אינה "דרישה"
אם חברה מחליטה להשקיע כסף וזמן בנגישות - זו החלטה שלה לעמוד בסטנדרט של נגישות.

כוס קולה

משתמש פעיל
מאד מרגיז!
רק למי שיש sms יכול לשייך חבילות לנייד.
לדוגמא, כשהוא מגיע לדואר, מקריא את מספר הטלפון ומופיע להם כל החבילות שלו.
גם המעקב אחרי החבילות יותר קל.

1605486916286.png

פניתי לרב מקלב בנושא לפני הרבה זמן וענו לי שהוא מטפל באופן כללי שכל החברות לא יפלו בעלי טלפונים כשרים.
בינתיים לא נראה שחל שינוי כלשהו..

חצר מונטיפיורי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
מאד מרגיז!
רק למי שיש sms יכול לשייך חבילות לנייד.
לדוגמא, כשהוא מגיע לדואר, מקריא את מספר הטלפון ומופיע להם כל החבילות שלו.
גם המעקב אחרי החבילות יותר קל.

צפה בקובץ המצורף 764655

פניתי לרב מקלב בנושא לפני הרבה זמן וענו לי שהוא מטפל באופן כללי שכל החברות לא יפלו בעלי טלפונים כשרים.
בינתיים לא נראה שחל שינוי כלשהו..
יכול להיות שהפתרון הוא שוועדת הרבנים יאשרו sms רק לאימות או רק לקבלת sms????

כוס קולה

משתמש פעיל
חידוש עצום!
אפשר לשייך חבילות למספר הנייד
וקוד האימות נשלח למייל ולא בsms!

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
פניתי פעמים רבות לכל מי שרק אפשר כולל אייכלר, מקלב, פניות הציבור בכנסת, פניות הציבור בדואר, ושום דבר לא זז, והתשובה אף היתה ששום דבר גם לא עומד לזוז בעניין:
המענה היבש היה:

שלום רב,
"הדואר בא אליי" הינו שירות ערך מוסף ללקוחות השירות, בבסיסו הוא שירות דיגיטלי, כאשר הלקוח מזמין מראש את השירות באמצעות אתר האינטרנט של החברה.
התהליך התפעולי, גובש בדרך אשר אמורה להפחית באופן משמעותי את סיכוני גניבת הפריטים ע"י בלתי מורשים.
מטעמי אבטחת מידע, השירות ניתן רק במקרים בהם ללקוח יש אפשרות לקבל הודעת SMS עם קישור לשירות.
לחברה יש אינטרס גבוה לפתוח את השירות לכלל הלקוחות המבקשים לעשות שימוש בשירות זה אולם, כעת ובשלב זה נוכח העובדה כי מדובר בשירות דיגיטלי
ונוכח המגבלות של אבטחת השירות לא עולה בידינו לעשות כן. אשר למנגנון הקראות קוליות, אין לנו מנגנון כזה וגם לא מתוכנן להיות.

בברכה,
משרד נציב תלונות הציבור
חברת דואר ישראל

לפנייתי החוזרת כי משום מה כל הבנקים מסתדרים מעולה עם אבטחת מידע ומנגנון הקראות קוליות - לא הגיבו כלל.
לפניה הנוספת בנוגע לממ"סים מרוחקים בלי כל רצון לפתוח ממ"סים ברוב שכונות ירושלים - גם לא היתה כל תגובה.
אולי אם תהיינה פניות רבות בעניין - משהו יזוז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה