אתרי צילום אתרי אינטרנט של צלמים - בהמשך להשראות

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הי,
בעקבות אשכול ההשראות שנפתח.
נראה לי שכדאי לרכז רשימת קישורים לאתרים של צלמים/ות מרחבי העולם (אם קיימים, היום כולם ברחו לפייסבוק:rolleyes:)
אני אוהבת להכנס לאתרים של צלמים ולנתח את המיוחדות שעולה מהם, כשרואים סדרת תמונות מאותו צלם יותר לומדים לזהות את הדקויות שלו ולהבין איך הוא יוצר את התמונה.
אם יש לכם קישורים לאתרים של צלמים טובים בסדר גודל בינלאומי - יהיה טוב אם תוכלו לשתף גם בזה כאן במסגרת ההשראות.
לצערי, אין לי אפילו דוגמא לתת כי לא הצלחתי למצוא משהו כזה, אני מסתכלת המון על אתרים של צלמים מכאן ולומדת מהם, אבל גם רפרוף בפרוג מביא לאותה התוצאה. (וזאת מחמאה, כן? יש כאן צלמות אלופות!!)

נערך לאחרונה ב:

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
N

neomy21

אורח
יש מלאאאאאא בפינטרסט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה