עזרה אתם משלמים עמלה על משיכת מזומנים? מה הטריק שלכם?

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מעצבן
אבל רק מציינת שבזמן המשיכה מופיעה הודעה על סכום החיוב המדויק,
זה לא אמור להיות הפתעה.
גם לכאלו שיש להם הסדר תלמיד מול הבנק והם לא מחויבים בעמלה מכל סוג שהוא כאשר מושכים כסף מופיעה על הצג ההודעה שפעולה זו בערוץ ישיר וכו' וכו' המשך/ביטול ועל כן זה שמופיע סכום החיוב זה עדיין לא אומר שאכן מתבצעת גביית עמלה.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לכאלו שיש להם הסדר תלמיד מול הבנק והם לא מחויבים בעמלה מכל סוג שהוא כאשר מושכים כסף מופיעה על הצג ההודעה שפעולה זו בערוץ ישיר וכו' וכו' המשך/ביטול ועל כן זה שמופיע סכום החיוב זה עדיין לא אומר שאכן מתבצעת גביית עמלה.
נכון. לכן חשבתי שגם בחוץ בנקאי זה ככה.
העמלה הזו מעצבנת. זו הסיבה שמי שיש לו סמארטפון לא כשר (טפו עליו), מומלץ לו לפתוח חשבון בבנק פפר. אין עמלות פקיד ואין כל הגועל הזה של כל העקיצות הקטנות.

אגב, כתבתי פעם טור על הבנקים שלנו.
https://www.jdn.co.il/breakingnews/923394/

ציפס קידס

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עם טונה... יכל לעשות את זה בפחות אכזריות.
צריך לישאול את עבדקן האם כשכתב לחמניה עם טונה הכוונה לטונה דייקא או שמא דגו את הטונה לצורך הסיפור וזאת (הבירור המדובר) על מנת לבסס את התזה לפיה השימוש בטונה הוא זה שהביא את הפקיד להיות יעיל כ"כ...;)

נערך לאחרונה ב:

שני זאת אני :)

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לנו יש את אותו הטבה בבנק הפועלים (העמלים;))
פטור מעמלה? זה של כרטיס האשראי לא של הבנק
והבנק, הייתי בדיסקונט ושם אחרי תקופה מסוימת מתחילים לגבות עמלות על פעולות בחשבון, ניסיתי לבקש שיפטרו ולא היה עם מי לדבר, רק אחרי שעברתי ליהב והעברתי את החשבון, פנו אלי בשאלה למה לעבור אפשר לדבר, והם יבואו לקראתי וכו'.
אמרתי להם שנחמד שנזכרו, אבל מאוחר מידי.
וביהב החשבון פטור ללא הגבלת זמן.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
,זה לא קשור.
כל כרטיס אפשר לשייך לכל מיני סוגי מועדונים
מועדון לייף ניתן לשייך מכל מיני בנקים וחברות אשראי.
כמו למשל פליי קארד.
וחשבון בבנק יהב בהחלט מומלץ!

אני וביתי

משתמש מקצוען
זו הסיבה שמי שיש לו סמארטפון לא כשר (טפו עליו), מומלץ לו לפתוח חשבון בבנק פפר
למה לא כשר בסמארטפון כשר אי אפשר?
עוד נקודה מה קורה למישהו שיש לו צ'ק שלא נקלט בהפקדה דרך האפליקציה מה הוא עושה נתקע בקיר?
אני בפועלים ואף פעם לא עקצו לי עמלות מעניין איך זה בלאומי?!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא כשר בסמארטפון כשר אי אפשר?
עוד נקודה מה קורה למישהו שיש לו צ'ק שלא נקלט בהפקדה דרך האפליקציה מה הוא עושה נתקע בקיר?
אני בפועלים ואף פעם לא עקצו לי עמלות מעניין איך זה בלאומי?!
אין לזה גישה מהמחשב. רק דרך אפליקציה ייעודית. כל הניהול של החשבון.
שאלה טובה. יש להם גם מס' טלפון 24/6 וצ'אט (מגמגם עם מענה אחרי כמה שעות). זה העתיד.

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
(ויש בנידון משהו שכדאי לראות, מאת יגאל גואטה השס"י, טעון סינון וצנזור רציני)
אין שום צורך לראות. פועל כמו פיל בחנות חרסינה רק בשביל ליצור רייטינג, חספוס מטריד. אולי בעצם יש מה לראות כדי להכיר את הבעיות.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה