מידע שימושי אתם בנטפרי ויש לכם ווטסאפ על המחשב?

קליקורנ

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני די זוכר מה היה לפני נטפרי. ומה נאמר על האינטרנט.

היה פתוח כיכר השבב. היום בנטפרי זה חסום.
לא היה בעיה בכלל בסינון שיופיעו נשים אפילו לא כל כך צנועות. והיום בנטפרי זה חסום.
לעומת זה פייסבוק נשאר חסום. ונשאר לא ליגטימי.

בזכות זה שנטפרי עשתה סינון יותר טוב היה לה זכות יותר לחסום. וזה בהחלט תועלת.

אני מסכים שיש גם נזקים מנטפרי כמו הקניות באינטרנט. וזה באמת עושה נקיפות מצפון.
סלחו לי ,
@mat
למה נשמע לי שאתם לא עונה לגוף השאלה?
מבקשים ממכם צורך ממוקד!! עם אישור רבנים!
מה העניין לסובב סביב עבר ועתיד?
כרגע!
יש צורך-כמו שיש צורך להבדיל במייל יש צורך בוואטאפ.(ושוב לצורך הדגשה- כאלו שצריכים לעבודה עם אישור מהוועדה.)
וכי עדיף שתוך כמה שנים החברה החרדית תמצא עצמה בתוך עולם המכשירים?

נעמי20

משתמש פעיל
אני מסכים שיש גם נזקים מנטפרי כמו הקניות באינטרנט.
אני לא יודע על איזה נזקים כבודו מדבר (התמכרות לרשת אולי?)
אבל כשאני צריך לקנות משהו, אני לא יודע אם מותר לי ללכת לקנות בחנות, כשאיכא דרכא אחרינא להזמין ברשת.

ואם כבר נקיפות מצפון, תמיד היה מוזר לי איך נטפרי מאשרים את הקיום של רשת חברתית חרדית אנונימית, לאחר ששמעתי איך נטפרי נולדה, הבנתי שעל כל פשעים תכסה...

נערך לאחרונה ב:

mat

------- Magicode -------
אין ספק שאתם מנותקים מהמציאות.
אינטרנט זה זבל, ואז מה? יש ברירה אחרת היום? הנה אתה בעצמך משוטט פה בפרוג... פורומים חרדים ככל שיהיו זה לא זבל?

אני שמח שאתם רואים אותי מנותק מהמציאות. זה באמת מפרגן לי.
תודה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם כבר נקיפות מצפון, תמיד היה מוזר לי איך נטפרי מאשרים את הקיום של רשת חברתית חרדית אנונימית, לאחר ששמעתי איך נטפרי נולדה, הבנתי שעל כל פשעים תכסה...
וואוי וואיי
איזה חבטות..

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה.
אנשים מביאים פה בעיה אמיתית, אני יודעת על לא אחד ולא שניים שעזבו את נטפרי בגלל הבעיה הזו.
עסקים פרטיים שורדים בקושי , אחד הכלים החזקים שמשמשים בעלי עסקים זה ווצאפ, לקוחות נמצאים שם, ולשרוד בלי זה קשה ולפעמים בלתי אפשרי.
אני קוראת את האשכול מתחילתו ולא ראיתי שום תגובה חמה או ענינית. חזרת כמו מנטרה על אותה תשובה שוב ושוב. אנשים חיפשו פה אמפטיה ורצו לשמוע שמישהו מבין את הקושי ומנסה למצוא פתרון - וזה לא קרה...
מה הפלא?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

mat

------- Magicode -------
אנשים מביאים פה בעיה אמיתית, אני יודעת על לא אחד ולא שניים שעזבו את נטפרי בגלל הבעיה הזו.
חלילה.
לא אמרתי שהבעיה לא אמיתית.
קראו לי להגיב. אז הגבתי את מה שדעתי. והצגתי פה את הצדדים האחרים.
אבל זה בהחלט בעיה. ובגלל שהבעיה מורכבת אין לנטפרי הכרעה מהרבנים בנושא.

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שוב מה ההתעקשות יש נטפרי עם הרמה שלהם לא מתאים לך לכי לאתרוג זה סינון מעולה ושם יש לך את האופציה של ווצאפ
למה נטפרי החליטו כך לא יודע זה על באמת קצת מוזר אבל אני מבין שהם מעדיפים שהמצפון שלהם יהיה נקי שאצלהם הכל נקי ואם בגלל זה תרכוש מכשיר של הדרן זה כבר לא המצפון שלו
זכותו להחליט אם כי אני מקווה ומאמין שהוא התייעץ עם הרבנים שלו

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה היופי בנטפרי.
אין ווצאפ!
לא נוח לכם?! תלכו.
עושים מה נכון. לא חייבים לאף אחד כלום.

תארו לכם שאת כל היופי הזה היינו מפסידים אם "נטפרי" לא הייתה נשארת עמותה, ונמכרת לחברות שכל מה שמעניין אותם זה כסף...

נעמי20

משתמש פעיל
וואוי וואיי
איזה חבטות..
בהכירי את @mat ואת זכויותיו הכבירות. ליבי אומר לי שיום אחד זה יקרה. אני רק רוצה גם חלק קטן בזכויות.
תודה.
וידבר ה' אל משה ואל אהרן ויצום אל בני ישראל' אמר להן: בני סרבנין הן טרחנין הן, על מנת כן תהוא מקבלין עליכם שיהו מקללין אתכם ומסקלין אתכם באבנים. (ספרי זוטא פרשת בהעלותך)

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
יש דברים ש @mat מעדיף לא להגיד. אני לא בטוח שזה מתפקידי לומר. אבל היות והוא קיבל כאן הרבה חבטות והפך לשק איגרוף שלא בצדק, חשבתי אולי להסביר מה קרה באמת, לפי דעתי לפחות.
היו כאן בפרוג אשכולות ארוכים על ווצאפ והתקנתו במחשב. אע"פ שבעיקרון, זה סגור בנטפרי.
היו כאלו שהודו שפתחו להם באישור רב בנטפרי. (פתחו לך בגלל צורך מיוחד? תשתוק/י!!)
ואז הגיעו כאלה שהסבירו מה צריך ואיך לבקש מנטפרי כדי שיפתחו. ואיך לזיף מכתב מרב עבורם. כן כן. בדיוק כך.
ולא, לא מדובר היה כבר בכאלה שזקוקים לווצאפ לצורך עבודה.
וכאן שואל mat, איך אני אסנן אותם? איך אתם רוצים שאפתח לפלוני ואלמוני כשזו התוצאה ואתם מכריזים על כך בקול רעש גדול?
אז זהו. נגמר ווצאפ בנטפרי, לכולם.

נערך לאחרונה ב:

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
יש דברים ש @mat מעדיף לא להגיד. אני לא בטוח שזה מתפקידי לומר. אבל היות והוא קיבל כאן הרבה חבטות והפך לשק איגרוף שלא בצדק, חשבתי אולי להסביר מה קרה באמת, לפי דעתי לפחות.
היו כאן בפרוג אשכולות ארוכים על ווצאפ והתקנתו במחשב. אע"פ שבעיקרון, זה סגור בנטפרי.
היו כאלו שהודו שפתחו להם באישור רב בנטפרי. (פתחו לך בגלל צורך מיוחד? תשתוק/י!!)
ואז הגיעו כאלה שהסבירו מה צריך ואיך לבקש מנטפרי כדי שיפתחו. ואיך לזיף מכתב מרב עבורם. כן כן. בדיוק כך.
ולא, לא מדובר היה כבר בכאלה שזקוקים לווצאפ לצורך עבודה.
וכאן שואל mat, איך אני אסנן אותם? איך אתם רוצים שאפתח לפלוני ואלמוני כשזו התוצאה ואתם מכריזים על כך בקול רעש גדול?
אז זהו. נגמר ווצאפ בנטפרי, לכולם.

אני לא חושב שאנשים שרוצים לרכב על הסינון של נטפרי, וליהנות מהעולם החיצוני בקומבינות, אמור למנוע מנטפרי, את החשיבה לגבי הכלל, אני גם לא בטוח שיש אחוזים גדולים שהלכו וזייפו מכתב, גם מה שאפשר לעמוד בקשר טלפוני ולוודאות עם הרב ישירות, כמו גם לקוע כללים נוקשים למי שמצטרף, ושיצטרך אישור מוועדת רבנים מיוחדת של נטפרי, ולבקש גם תשלום גבוה, שמי שצריך את זה באמת יתאפשר לו השירות, אבל כמעט שאין לזה סיכוי, ברגע שהמנהל רואה בזה בענין השקפתי כהידרדרות, וכאקט חינוכי הוא מעוניין למנוע את ההידרדרות החינוכית והשקפתית דרך נטפרי, זכותו.
בתכלית האם זה ימנע את ההידרדרות, לא חושב שזה אפשרי.

השאלה האם להציל מעט מהדרדרות וודאי , או הרבה ממעט הידרדרות, זו שאלה מורכבת.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
את החשיבה לגבי הכלל
דווקא בגלל החשיבה לגבי הכלל. מבחינתך הכלל זקוק לווצאפ. אז לידיעתך, הכלל לא זקוק. זהו מיעוט שנעשה עבורו דברים באופן פרטני מתחת לפני השטח.
זו שאלה מורכבת.
זו שאלת רב. וכפי שרבים כבר נוכחו, @mat מתייעץ ושואל לגבי כל דבר. החסימה של ווצאפ ברור שנעשתה ע"פ דעת תורה והפתיחה הפרטנית שלה, גם היא. אבל כשמתברר שבפורום ציבורי אלו הדיונים, מה נשאר לשאול?
אם יש לך או לאחרים כאן רעיונות מעשיים איך לעשות זאת, יש את הפורומים של נטפרי, ומקום לבקשות והצעות ייעול. נדמה שזה יותר יעיל מאשר כאן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה