אתגר FREEPIK -מוזמנים להצטרף אלי

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
קרונה קרונה ושוב קרונה
במקום לשבת ולחלום הגיעה הזמן לעשות משהו החלטתי לעשות לעצמי אתגר
כל יום אני פותחת את פריפיק מפעילה טימר של 10 דק ובוחרת תמונה וקטורית
אז האנימציה להיום הם סבתא וסבא שהיו כלבבי :p וכמובן איך לא קשרתי אותם לקרונה (שמירת מרחק וזה....)
המטרה שלי באתגר זה לגלות ולנסות כל יום דברים בתוכנה תוך כדי עבודה
רוב העבודה שלי באנימציה הזאת זה היה היד של הסבאלה בגלל שעשיתי MATE לדמויות היד גם נשארה בתוך הלב התוחם לבסוף הכפלתי ועשיתי מסכה עכשיו תוך כדי שאני מעלה את זה שימו לב לפשלה ביד שניתי
2.gif
את הצבעים של השרוול ולא עשיתי את זה ליד החדשה כך שקופץ שם עוד צבע אם יש לכם הערות והארות לשיפורים אשמח לשמוע

י ע ל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קרונה קרונה ושוב קרונה
במקום לשבת ולחלום הגיעה הזמן לעשות משהו החלטתי לעשות לעצמי אתגר
כל יום אני פותחת את פריפיק מפעילה טימר של 10 דק ובוחרת תמונה וקטורית
אז האנימציה להיום הם סבתא וסבא שהיו כלבבי :p וכמובן איך לא קשרתי אותם לקרונה (שמירת מרחק וזה....)
המטרה שלי באתגר זה לגלות ולנסות כל יום דברים בתוכנה תוך כדי עבודה
רוב העבודה שלי באנימציה הזאת זה היה היד של הסבאלה בגלל שעשיתי MATE לדמויות היד גם נשארה בתוך הלב התוחם לבסוף הכפלתי ועשיתי מסכה עכשיו תוך כדי שאני מעלה את זה שימו לב לפשלה ביד שניתיצפה בקובץ המצורף 634320 את הצבעים של השרוול ולא עשיתי את זה ליד החדשה כך שקופץ שם עוד צבע אם יש לכם הערות והארות לשיפורים אשמח לשמוע
מהממם וחלק
באיזו תוכנה?

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חמוד.
אצל הסבתא, יש שני קוים של השערות סבתא שלא מונפשים.

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יהוווווווווווווווווווווווו
לראות עוד ועוד ולא לשבוע!!
(הלוואי שאני יגיע לרמה שתוך 10 דקות אני יגמור,
מינימום 20- 25 דקות...)

(אני בכל אופן עדיין לומדת...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה