דיון ***אתגר #6 | סטוריטלינג***

פרודקשיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כפולה-(2).png

ישראל ספרא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אוקי חברים לאחר הארכות ועניינים, הגיע הזמן להכריז על המנצחים : )

דבר ראשון אני חייב לומר שכולם עשו עבודות מדהימות, מטריפות, מיוחדות. וואו, איזה כישרונות גילינו פה! (@Sari FF !)

אבל בכל אופן התכנסנו פה בשביל סטוריטלינג אז הבחירות שלי מתבססות רק על הפרמטרים של סיפור טוב (בעיניי כמובן) ו.. גם קצת על טעם אישי כמו שהמליצה טלי'ה ; )

אז..
קבלו במחיאות כף במקום מס' 3: @סקצ'בוק

01.png

אין הרבה מה לומר מרוב שהסיפור שלך הוא טוב, תמציתי ומדויק!

הצביעה הקולחת מוסיפה הרבה והכל ביחד יוצר רגע אחד שמספר על כל הדרך שעשו הילד והחתול.. מהמם!
למרות שלא רואים את הפנים של הילד, אפשר ממש להרגיש את האכזבה שלו.

יש פה גם את הניגודית בין הילד לבין החתול חסר הרגשות שלא מבין כלום, וזה בעיניי סיפור איכותי.

במקום מס' 2 : @יחיאל ב.

1.jpg

יחיאל יחיאל יחיאל.. אחח איזה סיפור, אני חושב שלא צריך להגיד הרבה כי כולם מבינים את הסיפור, ממש ככה בלי מילים.

זו הייתה המטרה של האתגר ועשית אותה בצורה מעולה.

שאפו!

בנוסף ההשקעה בפרטים והצבעים השמחים מכניסים כל כך לאווירה של הסיפור שבאמת לא צריך טקסט.

ובמקום מס' 1 : @מלכי וולף !

1600692831767.png

אוקי.. איזה נס שעשינו הארכה ולו רק בשביל לראות את האיור הזה!

פשוט מופלא איך באיור שהוא 'יותר סקיצה מציור' (במילים שלך..)
הצלחת לספר סיפור שלם.

יש פה את כל מה שמגדיר סטוריטלינג איכותי.

סיפור שמתרחש בהווה בעבר, ואולי אפילו בעתיד.

בהווה, אני רואה את התסכול והכאב שלה. אני מבין שכנראה בעבר היא הייתה מנגנת שנים על כינור (צ'לו..?) וזה היה בשבילה חלק חשוב מאד מהחיים, ואני גם מבין שבעתיד החיים שלה לא יחזרו להיות כפי שהיו.

מתומצת, קולע בדיוק למטרה ומרגש!

אהבתי ממש, שאפו על הזכייה, רמקול ניהול האתגר הבא עובר אלייך.

ו.. האיור שלך יעבור (ברשותך כמובן) לאתגר הנוסף שייפתח ע''י @Natan Galant לכתוב סיפור לאיור (לדעתי אפשר לכתוב סדרה על האיור הזה..!)

זהו.. חברים אני נפעם מכמות הכשרונות, חייב לומר שוב שהיו פה איורים מהממים מהממים, כמו שאמרתי התחשבתי רק בסיפור ולא בסגנון.

ניפגש באתגר הבא:)

נערך לאחרונה ב:

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
ווואהו ישראל , תודה רבה !!!
היה אתגר מגניב וכיפי, וממש נהנתי
תכל'ס זה מה שהכי כיף בציור :
לספר דברים !!!:)
כבר מחכה לאתגר הבא ...

ואגב, @מלכי וולף ,לגבי הצ'לו, דווקא הסגנון הסקיצתי הזה מוסיף המון...
ככה לעניות דעתי

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ישראל בעיני בחירות מצויינות! ואהבתי ממש את הניתוח הקולע והמעמיק על הציור של סקצבוק

הציורים של יחיאל ומלכי גם אותי ממש רגשו. האתגר עצמו היה שיא הכיף ומלכד ולמדתי ממך המון

קונגראטס ענק למלכי על הזכיה!! ואם זורם לך באתגר הבא ליצור איזה שיתופון בין הפורומים כאן (צילום, אנימציה, הפקת סרטים מה לא.. יש כאן הרבה אופנים) זה יכול לשדרג ולגרום לנו לחשוב איך עובדים בקבוצה. אבל רק אם זה יוצא באופן טבעי כמו שקרא עם נתן.. לא צריך להעמיס סתם. ומחכה לראות מה יכתבו על הציור המרגש.

ושרי המדהימה הציורים שלך תמיד בולטים בסגנון המיוחד .. תצליחי :)

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ושרי המדהימה הציורים שלך תמיד בולטים בסגנון המיוחד .. תצליחי :)
מה יהיה איתך? את גורמת לי להסמיק...
(שרי - התכוונת אלי כן? שלא עשיתי לעצמי את פדיחת השנה :eek: )

ותדעי שהציור שלך ממש נגע לי ללב, ובשבילי הוא היה מקום ראשון. רואים שציירת אותו מבפנים.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור שהכוונה אלייך..

ודיי להצטנע חח ;)

הציור שלי בעיני לאו דווקא טוב מכמה בחינות ולדעתי לא מנצח משום בחינה, אבל המטרה של הציור שלי היתה לתת דחיפה קטנה למאיירים הדגולים כאן להתחבר לחוויה עם מסר אישי (וזה היה טיפה מלחיץ לצייר משהו אישי!)

ואני חושבת שהצליחו בענק כל אחד מהמקום שלו עם או בלי קשר למה שהתכוונתי (גם הילד האבוד של רחל זרביב מרגש אותי ועוד ציורים עם סיפורים וגם הגיבורה הקטנה מלאת האופי שלך.. )

בטוחה שכולם יסכימו שאף ציור באתגר לא היה 'קפוא' וחסר חיים, אלא- כל אחד הביע משהו אחר וזה הקסם של נקודות מבט וחוויות שונות שמעצבות תאומנות של כל אחד.

עד כאן חפירה וזה כיף ממש להתלכד ביצירה ומחכה לאתגר הבא וגם לאינקטובר :)

ישראל ספרא

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
הציור שלי בעיני לאו דווקא טוב מכמה בחינות ולדעתי לא מנצח משום בחינה, אבל המטרה של הציור שלי היתה לתת דחיפה קטנה למאיירים הדגולים כאן להתחבר לחוויה עם מסר אישי (וזה היה טיפה מלחיץ לצייר משהו אישי!)

איזה כיף ששיתפת. עשית את זה מעולה בעיניי, ואכן המטרה הושגה.
האיור שלך מעביר חוויה עם המון רגש, אני התרגשתי!

מלכי וולף

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
האתגר הבא יעלה בעז" ה אחרי יום כיפור.
גמר חתימהה טובה לכולנו.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
רואה עכשיו:)
כל כך יפה, כל האיורים באתגר.
המנצחים באמת מיוחדים.
הכי התחברתי לציור שזכה במקום השלישי, הוא מביע כל כך הרבה, ודווקא כי לא רואים את ההבעות של הדמויות, והמוח הקודח של הצופה משלים לבד את כל הסיפור...
גם הציור השני מצחיק להפליא.
@מלכי וולף בס"ד אעלה בקרוב סוג של אתגר במאמרים, אם תרצו להסיף טקסט שלכם לאתגר (קצת הסבר על הציור ומה שעומד מאחוריו) אשמח מאוד. שולח לכם ה"פ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה