אתגר אתגר 37 | יצירתיות בסוכה

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
טוב את האמת שהיה לי קשה.
קשה ממש.
בגלל כמה דברים:
1. כי אנשים פה מוכשרים בסדר גודל ובאמת לא ידעתי מה לבחור אז ערבתי עוד כמה שופטים מכאן שמעוניינים להשאר חסויים.... אז תודה לכם:)
2. כי יש יצירות שיכלו לעלות לשלב הסופי, ומפני סיבות שאמנה-לא יכלו לנצח, אציין אותם כאן.
3. כי הבטחתי לעצמי להתייחס באופן אישי לכל אחד כאן, כי מגיע לכם. ולהגיב באופן אישי זה לוקח זמן. המון זמן. לא ידעתי כמה.

אני מתחילה למיין כאן.
ד' שפתי תפתח...

יצירות שלא יכלו להכנס לשיפוט אבל היו מיוחדות מידי בשביל שלא אתחייס אליהם:
@א.י.ל עיצובים קישוט יפהפה, ההתייחסות לפרטים הקטנים והעניין שבכל פרט, התמודדות מדהימה עם המון מלל. יצירתיתות זועקת מכל פרט. התמונה לא הגעה עם חומרים ולכן לא יכלה להכנס לשיפוט ללא הקריטריון הנ"ל.

@גרפייד'ל שלישיה מנצחת. סגנון מושלם. נהנתי להסתכל עמוק עמוק בכל יצירה. טיפוגרפיה, קומפוזיציה ואוירה וואו. חבל שלא ראינו ת'חומרים....

@מזי קישוטים יפהפיים, עם רעיונות מקוריים. הראשונה עם ריבוי הפרטים, והתמונות בכל מסגרת. ממש יפה, השניה עם הרבה רגש ורואים שהיא עם המון מחשבה. אסל מופשטת. חבל שאין לך תמונות מקור.

@הודיה אלמקיאס-גרפיט עוצר נשימה, אמנם לא פוטושופית אבל חייבת לומר לך שזה מושלם. איזה אלמנטים יפהפיים. אלופה.

@קוט'ג איזה יופי. אוירה חמה, רועה צאן ומים, מכניס ממש לאוירת רבי עקיבא.. חבל שאין לנו חומרים:(

@מלכההה כאב לי שזה לא ענה על הקריטריונים, כי זה פשוט מושלם ואפילו יותר מסוריאליזם רגיל. איך יצרת את זה????????? השארתי אותי :eek::eek: מיוחד לא אמיתי, לא שגרתי לא רואים. כל ילה מיותרת.

@Moriya : ) ממש יפה. וודא שמוסיף, גם העיבוד החם של הציור והכלי נגינה מחיה ומעשיר. יפהפה
התמונה מופשטת ולא סוריאליסטית.

@multizoom graphics יצירה יפהפהיה, מרגשת, מפעימה, ממחישה. ממש נהנתי להסתכל על האוירה שבה. התמונה מופשטת ולא סוריאליסטית.

@*ריקי* ממש יפה שבא להיות שם. כל עמ"י והשערים של ביהמ"ק שנפתחין. מרגש ומפעים התמונה מופשטת ולא סוריאליסטית.

יצירות שהגיעו לשלב הבא של השיפוט:
@כנפי דמיון יצירה מדהימה, המחשה מקורית ויצירתית של ענני הכבוד בסוכות. רואים מחשבה בכל פרט, מדבר, עמוד האש ופירמידות. ממש יפה ולא שיגרתי.

@אפילו גם על הארץ וגם על המים. יותר על המים, אלופה. מיוחד הרעיון והביצוע והמלל. פשוט יפה.

@ויטראז' ממש יפה. זויות ממש טובות לכל חיה, רקעים יפהפיים. אביזרי השלמה מתאימים פיקס, רואים המון מחשבה מאחורה. ממש קישוט יוקרתי ופסוק הנדוש...

@lab לפני שתנתייחס לכך שהשערים ביצור עצמאי כ"כ אהבתי את הרעיון של החפץ חיים בכהן גדול-סמל היצירתיות. הגדלתי והקטנתי ושוב.... רעיון מיוחד ושערים יפהפיים

@ביצוע ביצוע מיוחד!!! ממש נראה חרוט על העץ.

@קס33 מיוחד וממחיש. הכתר מולבש יפהפה, אוירה מתאימה. מיוחד!!!

@דגל איזה איל תערוג. מרשים ואמיתי, פיזור יפה ונכון. הפסוק מומחש. מרשים ביותר.

@הודיה יצחק עם יצירה שמשלבת כאיל תערוג ועקידת יצחק, אוירה נעימה, רעיון יפה. שאפו.

@שלמה ויסברג יצירה מעניינת ומיוחדת, אלמטים יפים, שילוב מיוחד בינהם. מקורי ויפה.

@אריאל ARIEL עם שתי יצירות יפהפיות שרואים שעבדו עליהם קשהה, עבודה יסודית ונקיה. גם הטיפו' מעניינת. כל הכבוד.

@לוין חיים האותיות המעובדות שנשפכות המפל לים, השמים והים. ממש שפיכת הלב. מכניס לאוירת חג..

היצירות שהגיעו לשלב האחרון
@מאי נפקא מינא יצירה מרגשת. כשהייתי בשוקהשקל הדבר הראשון שהלכתי זה לחפש אותה:) אהבתי את מילוי החלל בעצים, את המוני בני האדם, העוצמה של ביה"מק נראה ממש אמיתי!!! והגיפ-מטורף!!!

@מניפה עיצוב ועימוד עם החצות לילה אקום. מחשמל. עשית את זה פשוט מיוחד. אהבתי. ממש דוד המלך!!!!

@horovitz יצירה מדהימה. מלא פרטים, והכל יושב נכון במקום שלו, צל עצמי, צל נופל, תאורה נכונה. התמודדות עם פרטים רבים והאיחוד לאוירה אחת. הלימוד, הסיפור שיש שם. מדהים.

@ngp אחד הדברים. תמונה יפהפיה. כמעט קניתי אותה:) אוירה חמה ואחידה, תמונה מרגשת. והפילטר שהקפיץ אותה.
אוירה מרגשת, כמהה, לא שיגרתי בכלל.

@ברנדויין מירי יצירה קסומה ועוד יותר הביצוע והגוון, הטיפוגרפיה המשתלבת כ"כ טובב החומרים יפהפיים והמוצר המוגמר-יותר. אהבתי את הנצנצים שהוספת אח"כ. מיוחד!

@אסתי קלוגר אהבתי ממש. יהדת אותו בצורה יוצאת מהרגיל, שממש התלבטתי אם צילמת את אבא והילד שלך.. התאורה והאוירה, ההמחשה המושלמת של הפסוק. מיוחד.

@סמייל (: ברכי נפשי יפהפה. התייחסות לצל ואור, פרטים מרובים שיותרים עניין. הסוכה ואנשיה, והטיפוגרפיה שנוסעת, והפרחים שבצד נותנים ערך מוסף. יפהפה.

@גרפיקהil אחת היצירות. תאורה, צל נול, צל עצמי, עושר פרטים, הסיפור שקורה שם. אהבתי במיוחד!!

מוכרחה לציין את יצירתה של @michal b שלולי הרשאתה במעצבים הגרפים היתה ודאי מעפילה לשלבים הגבוהים בתחרות. יצירה מדהימה. לא להאמין מה החומרים וצה התוצאה, ואחרי שרואים את התהליך אז בכלל--- מוכשאת. מחכים שתכנסי:)

וגם את זו האחרונה שהזדהתה במייל כא.ל. מי את?? איזה מוכשרת. כל יצירה זהב. חבל שאת לא פה בפנים. מקווים שבקרובבב

ולזוכים שלנו---
במקום שלישי-
שפכה.JPG

@מניפה עיצוב ועימוד אהבתי ממש. במיוחד כי יש שם יש מאין אמיתי ולמישהו מבחוץ זה יראה תמונת נוף פשוטה. ואיך שהטיפו' ביחס לויזואל והמים הנשפכים. מיוחד מאוד.

במקום שני
טיפו.JPG

@hodaya g עם אחת היצירות המדהימות. את בטוחה שזה פוטושופ?? כזה אמיתי, ובאין חומר. טיפודרפיה לא מסוג שרואים. להתפלל לצאת לרחוב בלילה ולראות משפט עוצמתי שכזה. עוצר נשימה. כל מילה מיותרת.

במקום הראשון
אייל שחור.JPG

אייל לבן.JPG

@meir rosh עם יצירה עוצרת נשימה שכ"כ הרבה הימרו עליה. היצירה בתאורת יום-נראית כ"כ אמיתית ומקורית. הנבל שעשוי מעוד קרן של אין הכינור מהשער הרקע מאחורה. יצירה שכל מי שראה אותה-עצר את נשימתו. חושבת שהיצירה הזו עמדה בכללי האתגר בשלימות והביאה את התוצר הנפלא הזה שמראה כמיהה של כאיל תערוג, ובכלל בתאורת לילה. יצירה מרגשת.

זהו. עד כאן. היה כיף לראות את התוצרים שלכם. תמשיכו להיות יצירתיים וכיפים, ואל תפסיקו לשתף:)

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
טוב את האמת שהיה לי קשה.
קשה ממש.
בגלל כמה דברים:
1. כי אנשים פה מוכשרים בסדר גודל ובאמת לא ידעתי מה לבחור אז ערבתי עוד כמה שופטים מכאן שמעוניינים להשאר חסויים.... אז תודה לכם:)
2. כי יש יצירות שיכלו לעלות לשלב הסופי, ומפני סיבות שאמנה-לא יכלו לנצח, אציין אותם כאן.
3. כי הבטחתי לעצמי להתייחס באופן אישי לכל אחד כאן, כי מגיע לכם. ולהגיב באופן אישי זה לוקח זמן. המון זמן. לא ידעתי כמה.

אני מתחילה למיין כאן.
ד' שפתי תפתח...

@א.י.ל עיצובים קישוט יפהפה, ההתייחסות לפרטים הקטנים והעניין שבכל פרט, התמודדות מדהימה עם המון מלל. יצירתיתות זועקת מכל פרט. התמונה לא הגעה עם חומרים ולכן לא יכלה להכנס לשיפוט ללא הקריטריון הנ"ל.

@גרפייד'ל שלישיה מנצחת. סגנון מושלם. נהנתי להסתכל עמוק עמוק בכל יצירה. טיפוגרפיה, קומפוזיציה ואוירה וואו. חבל שלא ראינו ת'חומרים....

@מזי קישוטים יפהפיים, עם רעיונות מקוריים. הראשונה עם ריבוי הפרטים, והתמונות בכל מסגרת. ממש יפה, השניה עם הרבה רגש ורואים שהיא עם המון מחשבה. אסל מופשטת. חבל שאין לך תמונות מקור.

@הודיה אלמקיאס-גרפיט עוצר נשימה, אמנם לא פוטושופית אבל חייבת לומר לך שזה מושלם. איזה אלמנטים יפהפיים. אלופה.

@קוט'ג איזה יופי. אוירה חמה, רועה צאן ומים, מכניס ממש לאוירת רבי עקיבא.. חבל שאין לנו חומרים:(

@מלכההה כאב לי שזה לא ענה על הקריטריונים, כי זה פשוט מושלם ואפילו יותר מסוריאליזם רגיל. איך יצרת את זה????????? השארתי אותי :eek::eek: מיוחד לא אמיתי, לא שגרתי לא רואים. כל ילה מיותרת.

@Moriya : ) ממש יפה. וודא שמוסיף, גם העיבוד החם של הציור והכלי נגינה מחיה ומעשיר. יפהפה

@multizoom graphics יצירה יפהפהיה, מרגשת, מפעימה, ממחישה. ממש נהנתי להסתכל על האוירה שבה. התמונה מופשטת ולא סוריאליסטית.

@*ריקי* ממש יפה שבא להיות שם. כל עמ"י והשערים של ביהמ"ק שנפתחין. מרגש ומפעים התמונה מופשטת ולא סוריאליסטית.

@כנפי דמיון יצירה מדהימה, המחשה מקורית ויצירתית של ענני הכבוד בסוכות. רואים מחשבה בכל פרט, מדבר, עמוד האש ופירמידות. ממש יפה ולא שיגרתי.

@אפילו גם על הארץ וגם על המים. יותר על המים, אלופה. מיוחד הרעיון והביצוע והמלל. פשוט יפה.

@ויטראז' ממש יפה. זויות ממש טובות לכל חיה, רקעים יפהפיים. אביזרי השלמה מתאימים פיקס, רואים המון מחשבה מאחורה. ממש קישוט יוקרתי ופסוק הנדוש...

@lab לפני שתנתייחס לכך שהשערים ביצור עצמאי כ"כ אהבתי את הרעיון של החפץ חיים בכהן גדול-סמל היצירתיות. הגדלתי והקטנתי ושוב.... רעיון מיוחד ושערים יפהפיים

@הודיה יצחק עם יצירה שמשלבת כאיל תערוג ועקידת יצחק, אוירה נעימה, רעיון יפה. שאפו.

@אריאל ARIEL עם שתי יצירות יפהפיות שרואים שעבדו עליהם קשהה, עבודה יסודית ונקיה. גם הטיפו' מעניינת. כל הכבוד.

@לוין חיים האותיות המעובדות שנשפכות המפל לים, השמים והים. ממש שפיכת הלב. מכניס לאוירת חג..

@מאי נפקא מינא יצירה מרגשת. כשהייתי בשוקהשקל הדבר הראשון שהלכתי זה לחפש אותה:) אהבתי את מילוי החלל בעצים, את המוני בני האדם, העוצמה של ביה"מק נראה ממש אמיתי!!! והגיפ-מטורף!!!

@מניפה עיצוב ועימוד עם החצות לילה אקום. מחשמל. עשית את זה פשוט מיוחד. אהבתי. ממש דוד המלך!!!!

@horovitz יצירה מדהימה. מלא פרטים, והכל יושב נכון במקום שלו, צל עצמי, צל נופל, תאורה נכונה. התמודדות עם פרטים רבים והאיחוד לאוירה אחת. הלימוד, הסיפור שיש שם. מדהים.

@ngp אחד הדברים. תמונה יפהפיה. כמעט קניתי אותה:) אוירה חמה ואחידה, תמונה מרגשת. והפילטר שהקפיץ אותה.

@ברנדויין מירי יצירה קסומה ועוד יותר הביצוע והגוון, הטיפוגרפיה המשתלבת כ"כ טובב החומרים יפהפיים והמוצר המוגמר-יותר. אהבתי את הנצנצים שהוספת אח"כ. מיוחד!

@אסתי קלוגר אהבתי ממש. יהדת אותו בצורה יוצאת מהרגיל, שממש התלבטתי אם צילמת את אבא והילד שלך.. התאורה והאוירה, ההמחשה המושלמת של הפסוק. מיוחד.

@סמייל (: ברכי נפשי יפהפה. התייחסות לצל ואור, פרטים מרובים שיותרים עניין. הסוכה ואנשיה, והטיפוגרפיה שנוסעת, והפרחים שבצד נותנים ערך מוסף. יפהפה.

@גרפיקהil אחת היצירות. תאורה, צל נול, צל עצמי, עושר פרטים, הסיפור שקורה שם. אהבתי במיוחד!!

מוכרחה לציין את יצירתה של @michal b שלולי הרשאתה במעצבים הגרפים היתה ודאי מעפילה לשלבים הגבוהים בתחרות. יצירה מדהימה. לא להאמין מה החומרים וצה התוצאה, ואחרי שרואים את התהליך אז בכלל--- מוכשאת. מחכים שתכנסי:)

וגם את זו האחרונה שהזדהתה במייל כא.ל. מי את?? איזה מוכשרת. כל יצירה זהב. חבל שאת לא פה בפנים. מקווים שבקרובבב

ולזוכים שלנו---
במקום שלישי-
צפה בקובץ המצורף 741282
@מניפה עיצוב ועימוד אהבתי ממש. במיוחד כי יש שם יש מאין אמיתי ולמישהו מבחוץ זה יראה תמונת נוף פשוטה. ואיך שהטיפו' ביחס לויזואל והמים הנשפכים. מיוחד מאוד.

במקום שני
צפה בקובץ המצורף 741332

@hodaya g עם אחת היצירות המדהימות. את בטוחה שזה פוטושופ?? כזה אמיתי, ובאין חומר. טיפודרפיה לא מסוג שרואים. להתפלל לצאת לרחוב בלילה ולראות משפט עוצמתי שכזה. עוצר נשימה. כל מילה מיותרת.

במקום הראשון
צפה בקובץ המצורף 741330

צפה בקובץ המצורף 741331
@meir rosh עם יצירה עוצרת נשימה שכ"כ הרבה הימרו עליה. היצירה בתאורת יום-נראית כ"כ אמיתית ומקורית. הנבל שעשוי מעוד קרן של אין הכינור מהשער הרקע מאחורה. יצירה שכל מי שראה אותה-עצר את נשימתו. חושבת שהיצירה הזו עמדה בכללי האתגר בשלימות והביאה את התוצר הנפלא הזה שמראה כמיהה של כאיל תערוג, ובכלל בתאורת לילה. יצירה מרגשת.

זהו. עד כאן. היה כיף לראות את התוצרים שלכם. תמשיכו להיות יצירתיים וכיפים, ואל תפסיקו לשתף:)
טוב, זה היה ברור מאליו
@meir rosh , אני מקווה שכבר הכנת משהו.....

@נעמי- מעצבת גרפית היה אחלה אתגר, מאוד נהנתי!

קידום !

ו אבחון ו טיפול רגשי ו יעוץ והכוונה ו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפחות....
יאהו תודה
היה ידוע מראש
@נעמי- מעצבת גרפית תודה על האתגר היה מקסים
@meir rosh ברכות על הזכיה - אנחנו מחכים כבר לאתגר הבא - יעלה ויבוא...

גרפידיאל

החזון שלך, האידיאל שלנו!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה על הפירגון,
לא העלתי חומרים כי רציתי להבטיח לעצמי שלא אצטרך לנהל את האתגר הבא;).

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מדהים ההתייחסות לכל יצירה!
כעת אני מתחרט למה לא השתתפתי :rolleyes:
האתגר של @meir rosh יהיה, איך לא, מי יגיב הכי בהתלהבות
ובאופן הכי יצירתי לאשכול הטיפוגרפיה ופ"ש ומה שביניהם (=3D) הבא...

meir rosh

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
טוב את האמת שהיה לי קשה.
קשה ממש.
בגלל כמה דברים:

אני מתחילה למיין כאן.
ד' שפתי תפתח...

ולזוכים שלנו---
במקום שלישי-
צפה בקובץ המצורף 741282

במקום שני
צפה בקובץ המצורף 741332

במקום הראשון
צפה בקובץ המצורף 741330

צפה בקובץ המצורף 741331

לפני הכל, כל הכבוד על ההתייחסות המקצועית לכל עבודה ועבודה!

מה זכיתי? באמת באמת?
תודהה ממש על כל הפרגון, עושה טוב על הלב!!

לצערי, לא אוכל לנהל לעת עתה אתגר,
מה גם שאני איך לומר, לא בדיוק עם רעיון פנטסטי כרגע.. אי לכך ובהתאם לזאת, מעביר את הזכייה למקום שני (שבהחלט לדעתי מקום ראשון), ל- @hodaya g, כמובן אם זה מסתדר.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לפני הכל, כל הכבוד על ההתייחסות המקצועית לכל עבודה ועבודה!

מה זכיתי? באמת באמת?
תודהה ממש על כל הפרגון, עושה טוב על הלב!!

לצערי, לא אוכל לנהל לעת עתה אתגר,
מה גם שאני איך לומר, לא בדיוק עם רעיון פנטסטי כרגע.. אי לכך ובהתאם לזאת, מעביר את הזכייה למקום שני (שבהחלט לדעתי מקום ראשון), ל- @hodaya g, כמובן אם זה מסתדר.
איך שהיתה לי הרגשה שזה יקרה!!!
@hodaya g ברכותינו

מניפה עיצוב ועימוד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וואו, לא ציפיתי. העבודות פה מטורפות אחת אחת.
תודה על הפרגון
וכל הכבוד על ההתיחסות לכל עבודה, לכל פרט ולכללי האתגר.
נהניתי להשתתף:D

אסתי קלוגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו תודה על הפירגון איזה כיף שאת ניהלת את האתגר הזה ככה העבודה המסכנה שלי זכתה להתייחסות;)

ברנדויין מירי

סטודיו Brandwin תדמית שתופסת חזק
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נעמי אין עלייך
איזה התייחסות מעמיקה וממוקדת לכל אחד
ולכל יצירה מחמאות שנוגעות אליה ולא סתם מהמםם משגע....

תודה על הפרגון :)

קוט'ג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

תודה רבה,
לגבי החומרים זה כבר מלפני כמה שנים ולא היו שמורים באותה תיקיה, הייתי צריכה להתחיל לחפש
אבל אם זה יעזור פה למישהו אני אנסה לחפש

הודיה גולדברג

מאסטרית קורסים דיגיטליים UX.UI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
איזה כיף לקבל כזה משוב :)
ממש מחמם את הלב..
תאמת שזו פעם ראשונה שאני מעלה עבודה וזה נתן לי הרבה מוטיבציה הלאה
בעניין האתגר, אין לי ניסיון בתחרויות למיניהם וכן לא כיוון לרעיון...
נראה לי שאעביר את השרביט למקום שלישי @מניפה עיצוב ועימוד שהעבודה שלה מרשימה במיוחד!

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
איזה כיף לקבל כזה משוב :)
ממש מחמם את הלב..
תאמת שזו פעם ראשונה שאני מעלה עבודה וזה נתן לי הרבה מוטיבציה הלאה
בעניין האתגר, אין לי ניסיון בתחרויות למיניהם וכן לא כיוון לרעיון...
נראה לי שאעביר את השרביט למקום שלישי @מניפה עיצוב ועימוד שהעבודה שלה מרשימה במיוחד!
צריך לבדוק, אבל אני חושב שבחוקת האתגרים מופיע סעיף מפורש שלא מאפשר למקום שני להעביר למקום שלישי, זה גם הגיוני...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה