>>>אתגר 13 (השראה) <<<

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היצירה של הילדים שלי, פסיפס מקרמיקה וזכוכית בהדרכתי,
התמונה על משטח שמיועד לסירים חמים שיצא מכלל שימוש.

IMG_2086.JPGIMG_2088.JPG

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יפה מאוד

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה רעיון מוצלח! אוף בדיוק זרקתי כבר את כל הכובעים הישנים שלנו... אני שומרת שנים בסוף זורקת וכשאני זורקת אז אני מגלה מה יכלתי לעשות מזה חחח

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני לפני פסח הוצאתי שקית של כובעים - ותמיד כשאני עומדת לפני השאלה הגורלית - לזרוק או לא לזרוק, פתאום אני מקבלת איזו השראה, ולפעמים עוזבת הכל ומתחילה לקפל, לצרף, לגלגל, בקיצור - בזבוז זמן של אנשים מסודרים, והטענת כוחות לאנשי אומנות. מה שצולם לפי השלבים - אלו דקות של התנסות בחומר. התוצאה סופית נעשתה רק כשהגיע הזדמנה הסיבה - שבויים אחרי. ה''עגלה'' מחוברת לקאפה - פעם זה היה מלאכה של הבנות שלי ושנים שכב מעל הארון. הסיכות גם היו חלק מאותה מלאכה . על הקאפה הישנה ומלוכלכת הלבשתי חולצה ישנה צהובה שהכנתי לסמרטוטים לניקיון, היא התלבשה בול. הגלגלים , כיס, כובע, לב (הוא מכסה כתם)-מנג'טים מנייר ( שכנה שלי עשתה סדר וירשתי הרבה חומרים ליצירה(או אפיה...). התמונה הסופית שימחה מאוד את האחיינים שלי שנולדה להם תינוקת , בקורונה, ואף אחד לא הגיע לראות אותה, לא עשו קידוש, בקיצור הם שמחו מאוד מהתמונה. מצרפת עוד עגלת מכובע, מאותה תקופה. עוד יצירות מכובעים - בהמשך, כשאצלם...
עגלה מוישי.jpg

קבצים מצורפים

• עגלה מוישי.jpg
    עגלה מוישי.jpg
    KB 301.3 · צפיות: 9

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וזה עץ טו בשבט ממכנסיים חומות, בתוכך המכנס יש בקבוק ואבנים ליציבות. על ה''גזע'' ציירתי פסים עם לבני ובג' עם פנדה.ענפים - בקבוקים חצויים ומגולגלים עם סלוטייפ וסביב אותו בד חום של המכנס.

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
טרי מעכשיו. עגלת קורונה. כמעט כל החומרים - אביזרי רפואה. חוץ מגגון העגלה שזה כובע של תינוק, כזה קטן ולא שימושי שמצורף לאובירול. יש כן כפפה - בלון. צינור חמצן - חוט של בלון, שתי מבחנות ( יש לילדים שלי במשחק רופא מלאי משכרי - כשהתחפשו לרופאים ביקשנו מקרובת משפחה שעובדת בקופת חולים כל מני אביזרים, אז קיבלנו מבחנות שפג תוקף. ) אז המבחנות בצידי העגלה, המסכים - האמצע של הגלגלים, שהם פקקים של בקבוקים (ירושה מבית חולים). העגלה כמובן מסכה (קרועה). הבקבוק הקטן - היה בו מי מלח למכשיר אינהלציה.על העגלה ''הכיסים'' של הכדורים(תרופה). הסל למטה - תחבושת גזורה. ראש של תינוק - על מגשית קלקר - גם ירושות בית חולים. העיקר שיהיה לכולם רק בריאות ושמחות
עגלת קורונה.JPG

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
את פשוט הזויה!!!!!!!!!!!!!!!! מענין אותי לבוא לבית שלך. איפה את מאחסנת את כל השמאטס האלו, מילא אני לוקחת מהרחוב לפעמים ושמה בחצר.
בבית שלי אין הרבה יצירות שלי. בבית שלי יש ב''ה הרבה ידיים שתוך כמה דקות הופכות כל יצירה לחומר גלם לשימוש חוזר במקרה הטוב. השמעטס אני מוצאת תוך כדי תחילת היצירה ויש לי כמה שקיות מעל המייבש ועוד כמה קופסאות נעליים עם דברים קטנים שחבל לזרוק.

שרה אייזנברג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בבית שלי אין הרבה יצירות שלי. בבית שלי יש ב''ה הרבה ידיים שתוך כמה דקות הופכות כל יצירה לחומר גלם לשימוש חוזר במקרה הטוב. השמעטס אני מוצאת תוך כדי תחילת היצירה ויש לי כמה שקיות מעל המייבש ועוד כמה קופסאות נעליים עם דברים קטנים שחבל לזרוק.

אז את גם אומנית וגם מאורגנת, זה כבר נשמע ממש מושלם!

תודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אז את גם אומנית וגם מאורגנת, זה כבר נשמע ממש מושלם!
מאורגנת - ממש לא... הלוואי! ובפועל אני לא עוסקת באומנות, רק לפעמים אני מקבלת איזו הזמנה להעברת סדנה בעיצוב ירקות או משהו אחר, ופעם במתגלגל אלי איור ספר או ציור. להתפרנס מזה לא הצלחתי עדיין. אני אמא במשרה מלאה וקצת יועצת ומרצה בתחום זוגיות, שלום בית , בניית אישיות וכו'. יצירה מחומר גלם מעניין ששמו ''אני וכל מה שמסביבי''.

מצב כפית

משתמש מקצוען
ההשראה שלי:
מדברי ביבי נתניהו לגבי החופים שכנראה לא יפתחו בעונה בגלל הקורנה....
אני מאוד אוהבת ים ונמצאת שם בחופשה רגילה, פעם- פעמיים בשבוע...

החלטתי להביא את הים אליי הביתה..

תגלו לי איך מעלים ת'תמונה המנצחת...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ההשראה שלי:
מדברי ביבי נתניהו לגבי החופים שכנראה לא יפתחו בעונה בגלל הקורנה....
אני מאוד אוהבת ים ונמצאת שם בחופשה רגילה, פעם- פעמיים בשבוע...

החלטתי להביא את הים אליי הביתה..

תגלו לי איך מעלים ת'תמונה המנצחת...
כשאת כותבת הודעה יש לך מתחת תיבת הכתיבה לחצן צרף קבצים עם סיכה משרדית.
לוחצים שם ובוחרים את התמונה. הוא מעלה אותה ואז כדאי לבחור באפשרות תמונה מלאה שמופיעה לצד התמונה שהעלית.
תמונות כבדות צריך לכווץ

אולי מעניין אותך גם...