דיונים ואתגרים אתגר חדש, ילך כאן?

אתגר חדש

• סה"כ מצביעים
    43
  • הסקר נסגר .

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שלום לכולם!
כבר מזמן שלא היה כאן אתגר צילום, וכמה פעמים העלו את הנושא הזה אבל לא התקדם משהו.
יש לי רעיון לנושא, הוא קצת מאתגר ודורש הכנה אבל באווירת הנוסטלגיה ששורה לאחרונה בפורומי "איש את רעהו" ובעיקר ב"חכמת נשים" (70+ עמודים תוך שבוע!!) נראה לי שהסיפוק וההנאה יהיו שווים את המאמץ.
הנושא שאני רוצה להעלות הוא תמונה מהעבר לצד תמונה של היום. זה יכול להיות כל דבר - מקומות, חפצים, אנשים ועוד, שכל אחד ייקח את זה לתחום שמדבר אליו.
תמונה מהעבר יכולה להיות מכל אוסף מזדמן, אבל של היום כמובן צריכה להיות שלכם.
תאריך סיום האתגר יהיה במהלך חנוכה, עם הנרות והסופגניות, הסביבונים וערבי הלביבות, תחרות כזאת ממש תשתלב כחלק מהאווירה.
אבל -
אני לא רוצה לפתוח אשכול לתחרות, לדאוג לעשות אותו עם כל הכללים ותמונה לדוגמא ונספח לתגובות ובסוף יהיו 2-3 תמונות של לצאת ידי חובה, לכן מראש אני רוצה לקבל את חוות דעתכם, נראה לכם שיתאים לכן להשתתף באתגר חדש? יהיה לכם את הזמן להקדיש לזה?
כמובן מענה על הסקר לא מחייב כאן אף אחד והוא אנונימי לגמרי אבל ייתן לי כיוון מה מהלך הרוח בפורום לגבי אתגר חדש.
אז אתם יכולים להגיב כאן מה דעתכם, אבל בעיקר בסקר שמצורף לאשכול, רק תסמנו מתאים או לא מתאים.
מחכה לתגובות שלכם, ומהר! לא נשאר עוד הרבה זמן עד חנוכה....

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש איזה חוסר מזל או בעיה בפורום כאן בקטע של אתגרים.
כבר פעמים שאני החזרתי אותם והלך תקופה וכל פעם הם נתקעו באיזה שלב.
אני אשמח שיחזור, אבל כבר קצת התייאשתי מלנסות, אז טוב שיש כאן כמה עם רוח צעירה ;) ואם ילך - אז מעולה.
אבל אם כן - בצורה מסודרת ורצינית.

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מירי, בדיוק את הצבעת שלא מתאים לך?.

היי, לא ידעתי שאפשר לראות, עכשיו אני רואה:eek:
אבל נכון, אני לא אוכל להשתתף אם אני אהיה זאת שפותחת אותו, רוצה את לפתוח ואז אשנה את התגובה שלי?

תלתל=)

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אם תוכלי לפרט יותר על הרעיון של האתגר
לא כל כך הבנתי ...
תודה רבה!

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אם תוכלי לפרט יותר על הרעיון של האתגר
לא כל כך הבנתי ...
תודה רבה!

אם ההצבעה תגיע לרמה שהחלטתי עליה מראש אעלה הסבר מפורט יותר עם תמונה לדוגמא.
אבל הרעיון - לקחת תמונה מהעבר וליצור אותה בנתונים שקיימים היום ושיהיה קרוב ככל האפשר למקור אבל כמובן שתודגש העכשוויות של התמונה

נערך לאחרונה ב:

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מקפיצה, יש עוד כמה שרוצים שנכניס מחדש את האתגר?

* מירי *

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
איזה יופי! הגענו ליעד!!
מחר בע"ה אעלה את האתגר החדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה