שאלה אתגרים?

yosefM

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איך בדיוק עובד כל הקטע הזה עם האתגרים?
האם כל אחד יכול לפתוח אתגר או שזה משהו מיוחד שעובר ממנצח למנצח?

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
כל חודש יש אתגר שנפתח על ידי מי שניצח באתגר הקודם
כולם יכולים להצטרף לאתגר, ואולי גם לזכות :rolleyes: :p

*ציורית*

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נראלי שבעקרון לא, אבל אולי כדאי לפנות לאחד המנהלים אם יש אפשרות כזאת, כי ת'כלס אתגרים זה תמיד דבר שכיף לכולם!
אך הבעיה היא שפחות לעניין שיהיו שתי אתגרים באותו הזמן...כי עכשיו אמור להתחיל...
ואם יש לך רעיון יפה, אדרבה, תצרי קשר עם הזוכה המאושרת!!! :D

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איך בדיוק עובד כל הקטע הזה עם האתגרים?
האם כל אחד יכול לפתוח אתגר או שזה משהו מיוחד שעובר ממנצח למנצח?

השרשור אינקטובר נפתח בעבר אם לא טועה לא כאתגר אז אם זה החשש אין מה לדאוג.. יש עוד שרשורים בכל מיני נושאים שמשתתפים בהם הרבה מאיירים. מעניין לשמוע מה עלה בדעתך ואולי אפשר לבצע חלק מהרעיונות במקביל לאתגר. זה לא בהכרח סותר :)

א.נ

משתמש צעיר
סליחה על הברות אבל על איזה אתגרים מדובר

yosefM

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
השרשור אינקטובר נפתח בעבר אם לא טועה לא כאתגר אז אם זה החשש אין מה לדאוג.. יש עוד שרשורים בכל מיני נושאים שמשתתפים בהם הרבה מאיירים. מעניין לשמוע מה עלה בדעתך ואולי אפשר לבצע חלק מהרעיונות במקביל לאתגר. זה לא בהכרח סותר :)
את האמת לא היה לי כל כך אתגר בראש, רק חשבתי למקרה שכן יעלה.. מה שכן היה לי, היה לי את האתגר-
10:1:10
למי שמכיר...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברור שמכירה... וזה מבוסס אגב על תרגול אקדמאי של רושם ראשוני נראה לי עד חמישי.. עושים סקיצות כאלה הראשונות בערך 15 שניות והאחרון 5 דקות אחת על השניה בצבעים שונים או את האחרון בדף נפרד.

המטרה של התרגול מכיר? זה אמור לפתח יכולות דיוק בקומפוזיציה להניח נכון ולתחום צורה כללית (על רוב הדף ובמרכז, משאירים יותר רווה מלמעלה נראה לי מאשר מלמטה) כדי שבירידה לפרטים ישאר מבנה חזק ומדוייק (זה כמו ההבדל בין להתחיל ציור פנים בעין אף פה לעומת להתחיל בלתחום גבולות הראש ואז לשרטט תווי פנים זה תמיד יצא פי אלף מדוייק יותר מלהתחיל לרנדר עין ולהתחיל לצייר נאפס יתר הפנים ולקוות לטוב חח)

לדעתי אפשר בכיף לפתוח לזה שרשור ולקרוא לזה פשוט תרגולי קומפוזיציה 10:1:10 במקום אתגר ששמור למנצחי האתגרים הקודמים :) וכפי שניתןצלראות לא כולם שואלים רשות על כל דבר אבל שווה לשלב את זה עם שיתוף.

יש לתרגול הזה שם והגדרה טיפה יותר מורכבת ממה שכתבתי כאן אבל אני לומדת אצל מורה שאומרת לי תמושגים האלה ברוסית (אני לא מבינה רוסית חח) אז טיפה קשה לי לפעמים לזכור או להבין איך נקרא אצלנו.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השאלה המתבקשת אם יש לך אפשרות לפתוח שרשור ?

yosefM

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
זה לא אוו
ברור שמכירה... וזה מבוסס אגב על תרגול אקדמאי של רושם ראשוני נראה לי עד חמישי.. עושים סקיצות כאלה הראשונות בערך 15 שניות והאחרון 5 דקות אחת על השניה בצבעים שונים או את האחרון בדף נפרד.

המטרה של התרגול מכיר? זה אמור לפתח יכולות דיוק בקומפוזיציה להניח נכון ולתחום צורה כללית (על רוב הדף ובמרכז, משאירים יותר רווה מלמעלה נראה לי מאשר מלמטה) כדי שבירידה לפרטים ישאר מבנה חזק ומדוייק (זה כמו ההבדל בין להתחיל ציור פנים בעין אף פה לעומת להתחיל בלתחום גבולות הראש ואז לשרטט תווי פנים זה תמיד יצא פי אלף מדוייק יותר מלהתחיל לרנדר עין ולהתחיל לצייר נאפס יתר הפנים ולקוות לטוב חח)

לדעתי אפשר בכיף לפתוח לזה שרשור ולקרוא לזה פשוט תרגולי קומפוזיציה 10:1:10 במקום אתגר ששמור למנצחי האתגרים הקודמים :) וכפי שניתןצלראות לא כולם שואלים רשות על כל דבר אבל שווה לשלב את זה עם שיתוף.

יש לתרגול הזה שם והגדרה טיפה יותר מורכבת ממה שכתבתי כאן אבל אני לומדת אצל מורה שאומרת לי תמושגים האלה ברוסית (אני לא מבינה רוסית חח) אז טיפה קשה לי לפעמים לזכור או להבין איך נקרא אצלנו.
לא ידעתי את כל זה.. תודה על ההארה!

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעה מקווה מחר

אחלה רעיון ואם יש לך עוד רעיונות תמיד טוב לשתף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה