עזרה אשמח לקבל רעיונות ללוח ספירת הגומר לחתן ראיתי פה פעם רעיון של קלידים /מוזיקה שהקלידים יגמרו... אשמח לקבל אם יש למשהו . תודה רבה!!!

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אפשר לעשות מסלול של רכב כמו מונפול כזה עם סקוצ ושמים רכב בתחילת המסלול וכל יום מזיזים.....וכותבים אוטוטו ואת איתו.....(לכלה)
לכלה אפשר גם לתת קופסא לאבקת כביסה בצת מכונ כביסה קטנה וכותבים 40 סיבובים ואת יוצאת לבנה....( 40 לפני החתונה)

צדיק כתמר יפרח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרבה מזל טוב!!!
IMG_0023.JPG

צדיק כתמר יפרח

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רעיונות לספירת הגומר :
לעשות חבל כביסה שתלוי פתקים כמנין הימים -___יום זה הרבה זמן? תלוי!
לוח עם תמונה של החתן מתקרב לכלה
להכין גלגלת של סוכריות -קח מספר..
שוקולדים בכוס -כשהשוקולד ייגמר הכוס תשבר
לוח שחמט להצעיד חיילים-צעד צעד במשבצות ללא גוון עד שתפגשו בשחור לבן\המשחק נגמר עכשיו מתחילים החיים האמיתיים
לוח של מספר הימים בכל יום שמים חצי שקל ביום האחרון(החתונה!) שמים שקל-עד היום היית חצי ומהיום את השלם
בהצלחה!

חלומית10

משתמש חדש
תודה רבה!!!
אשמח לקבל תמונה ברורה יותר ממה עשוי האורגנית זה פשוט מתאים לי....

תנו חיוך

משתמש צעיר
מומלץ להכין לוח מגניב וצבעוני ממוספר עם סקוצ'ים על כל משבצת (לתליה על הקיר מעל המיטה שלו )ולרמוז לחתן שכל יום עליו להעביר את התמונה שלו בקטן או ציור של חתן (שתכינו בעבורו)כל יום לקראת משבצת החתונה שיש בה תמונה או ציור של הכלה בקטן

אבא תודה!

משתמש פעיל
אני עשיתי בעבר שביל שבו 100 פסיעות עם 100 שערים וליד כל שער שמתי דגל ועליו כתוב שערי אורה שערי שמחה שערי גאולה וכ'ו כך 100 דגלים אם מענין אותכם אני יכולה לצרף תמונה זה יצא ממש יפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה