אשמח לחוו"ד מקצועית להדמיית אולם אירועים

דוד הבלגי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
hall.jpg
אשמח מאוד לשמוע הערות והארות!

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב מעניין.
יש עוד מה לעבוד כאן על חומרים ותאורה.

בהצלחה

דוד הבלגי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש עוד מה לעבוד כאן על חומרים ותאורה
תודה על הביקורת!
אבל לטובתי האם את יכולה להיות יותר ספציפית, על איזה חומרים? של המודלים קירות וכו’
לגבי התאורה הוספתי גרסה חדשה
Hall dark 02.jpg

מנדי פרל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד!
אהבתי את התאורה האחרונה

הכיסאות והשולחנות נראות קצת קטנות
אולי זה בגלל זוית צילום גבוהה...

ולגבי חומרים מה שהכי מציק זה המפות הם נראים פלסטיים

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אין ספק שכל האוירה השתנתה עכשיו בעקבות שינוי התאורה. בקודם לא ראו כלום מרב אור ותאורה.
בקשר לחומרים הם מרגישים מאוד פלסטיים. לא נראה שיש הבדל בים סוג מרקם החומר של המפה והקיר בחפוי העץ וכו.

בהצלחה

רחלי זכאי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מאוד מאוד יפה! העיצוב של התקרה והקירות ממש מיוחד!
אני דווקא אהבתי יותר את התמונה הראשונה המוארת יותר, אולי קצת להוריד חשיפה שיהיה פחות שרוף.
כדי לשפר אותה כמה דברים שבולטים לי לעיין:
את התאורה בתקרה שליד הפרופיל אולי תשנה לצבע צהבהב יותר, משהו ברעיון של מה שעשית במנורות קיר, זה ייתן קצת יותר עניין.
המפות- אני לא מכירה מאיה אבל אם יש אפשרות לבחור סוג בד אחר שהנפילה תהיה יותר רכה.
חומרים- של המפות והכסאות בעיקר, הרצפה תתן לה קצת יותר ברק שיהיה יותר השתקפות, השאר נראים די בסדר.

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
עבודה יפה!
מלאת פרטים!
הייתי משפרת גם את הקירות לא כ"כ ברור מה החומרים שם
בהצלחה!

דוד הבלגי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
תודה רבה לכולכם על כל ההנחיות והטיפים, מאוד מחכים!

ולגבי:
המפות- אני לא מכירה מאיה אבל אם יש אפשרות לבחור סוג בד אחר שהנפילה תהיה יותר רכה.
דווקא ניסיתי פעמיים ncloth וכל פעם מאיה קרס לי:( היה איזשהו בעיה עם השולחן (אם קוביה כן הלך....)

Miryam

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
הדמיה יפה מאד
כעת קצת חשוכה...עדיף תאורה משהו באמצע בין הראשון לשני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה