שאלה אשמח להמלצה ללוח ועט גרפיים למתחילים

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני לא עוסקת באיור, אבל רוצה להתנסות בזה. בינתיים מאיירת במחשב באמצעות העכבר.
אני מעוניינת לקנות לוח גרפי, כדי לנסות לאייר באמצעותו, אך כיוון שאני בגדר מתחילה וגם לא מתכננת לעבוד בזה כרגע - אני לא צריכה משהו משוכלל מאוד. אבל כן רוצה משהו ברמה טובה, שייתן לי התנסות אמיתית.
אשמח להמלצות, עדיף לכאלה שאפשר לקנות באמזון.
תודה!

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לדעתי הדגם הכי טוב שיש למתחילים זה wacom intous.
מתחילים לא רוצים להשקיע כסף רב כי הם לא בטוחים עד כמה יתעסקו בדבר (אפילו בתור תחביב) לכן מזמינים לוח גרפי סיני זול שעולה בערך 100 שקל, וסובלים ממוצר לא איכותי והשימוש בו מקרטע- דבר שמוציא קצת את החשק ליצור ולצייר.
וואקום אינטוס הוא גם זול וגם עם ביצועים מרשימים ואיכותיים. ניתן להשיג באמזון, טווח המחירים הוא בין 60 ל160 דולר. דרגת הלחץ עט השתפרה לאין ערוך מאז שאני קניתי את שלי בהתחלה והמחירים גם ירדו.
זאת גרסא ישנה יחסית של וואקום:
https://www.amazon.com/-/he/dp/B010...uos&qid=1582143637&s=electronics&sr=1-18&th=1
זה דגם חדיש אבל מחודש:
גם גם דגם טוב. מקורי, לא מחודש. יש אותו באלחוטי ('wireless)
שימי לב שיש לך גדלים שונים.
בהצלחה

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
תודה לכן! בודקת את ההמלצות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה