דיון אשכול ציורי מרגל להשכרה - פאן ארט

מצב
הנושא נעול.

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
פתחה.
וכל הכבוד על היוזמה.
נו חבר'ה קדימה, תלמדו ממני, שימו אטמי אזניים, נשימה עמוקה, ו-לקפוץ!!!
המים קרים. זהירות. תנו לפאן שלכם להתפרעעעע....שימו פס על העולם. יהיו כאלה שיאהבו, אבל יהיו פי עשר שלא יאהבו... רק להתכונן נפשית מראש...:p
מבטיחה בל"נ להעלות ניסיון חוזר לאייל גלבוע,במידה ויהיה...;) ברוח התיקונים הנכונים (היו הרבה לא מדויקים... למשל ההצעה לעיניים תכולות ושיער בלונדיני... נו באמת) שהוצעו באשכול של הציור שהעליתי...

Hodaya_Hadasa

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למה למען השם אין באשכול הזה אף ציור אחד??

אני אתן לכם עצה טובה ... זה לא חייב להיות רק פרצופים ... אתם יכולים לצייר כל מני דברים קשורים כמו למשל אופנוע אקדחים רובים או אונת כבד ... ;););)ולהבדיל : בקבוקי תינוק בסוף זה יתמלא בעזרת ה' רק צריך אומץ ( לי בכל אופן אין )
דרך אגב מימימו את לא אמרת שאת רוצה לצייר את אייל ?? אולי תקפצי למים ראשונה !!

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אני אתן לכם עצה טובה ... זה לא חייב להיות רק פרצופים ... אתם יכולים לצייר כל מני דברים קשורים כמו למשל אופנוע אקדחים רובים או אונת כבד ... ;););)ולהבדיל : בקבוקי תינוק בסוף זה יתמלא בעזרת ה' רק צריך אומץ ( לי בכל אופן אין )
דרך אגב מימימו את לא אמרת שאת רוצה לצייר את אייל ?? אולי תקפצי למים ראשונה !!
באותו זמן שאמרתי באמת התחלתי.. ואז האף לא יצא בכלל כמו בדימיון אז עצרתי והבטחתי לעצמי להתחיל חדש..
לסיכומו של יום נפתח עכשיו האתגר של הפאן ארט ולא היה לי כח להתחיל חדש אז המשכתי את הציור ההוא, סיימתי ואני מחכה שיהיה לי פלאפון נורמלי באזור כדי לצלם גם לשם וגם לכאן.. (משהו כמו שעה/שעתיים)
תכלס זה לא יצא כמו אייל אז בהזדמנות אני אצייר שוב.. עד אז תדמיינו שהציור שאעלה עוד מעט זה אייל..

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אוקי אז הנה הואא!!
גילוי נאות- העיניים שייכות לשחקן שמשחק את סיריוס בלק בספרים של הארי פוטר.
לי זה לא כזה מזכיר את אייל מעניין לשמוע עד כמה שזה מזכיר לכם את אייל (או כל דמות אחרת ) מאחד עד עשר...
ניסיתי להתאים לזה משפט חצי מחויך מאחד הספרים ולא הצלחתי למצוא משהו ... (חשבתי על "נדמה לה שאני חוקר אנשים באותו טון ונימה שאני מדבר איתה" מה אומרים?!)

20210320_231142.jpg

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
ציור מהממםם!!
האמת, דמיינתי אותו אחרת לגמרי..
אבל ככה בדיוק דמיינתי את אלייייי
ת’אמת שגם אני פחות או יותר...
צריך רק להוביף כמה צלקות...

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ציור מהממםם!!
האמת, דמיינתי אותו אחרת לגמרי..
אבל ככה בדיוק דמיינתי את אלייייי
תודה:eek:
לי זה רק מזכיר בקטנה את אייל הפנים יצאו לי רחבות מדי ואז זה נותן תחושה של רגש מדי...
את אלי אני מדמיינת עם רוח צעירה יותר ועם יותר שיער ובלי זיפים
ת’אמת שגם אני פחות או יותר...
צריך רק להוביף כמה צלקות...
:p

חיה❤

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
@מימימו ציור מאד יפה! אבל אייל זה לא (בעייני)
בכללי נראה לי לצייר את אייל זה משימה בלתי אפשרית...
אני יכולה למסור לך איך הוא נראה לפרטי פרטים, ואז יבואו כמה מעריצות של אייל ויכחישו נמרצות.
איפה אייל שיצייר את עצמו??

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני יכולה למסור לך איך הוא נראה לפרטי פרטים, ואז יבואו כמה מעריצות של אייל ויכחישו נמרצות.
בדיוק ככה... לצייר את אייל זה משימה שרק אייל יכול לעמוד בה... :)

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בדיוק ככה... לצייר את אייל זה משימה שרק אייל יכול לעמוד בה... :)
חופשייי
אין פה עוד כמה ניקים שיעלו ציורים?? מסקרן אותי לראות איך אחרים מדמיינים...
אני מדמיינת אותו רזה שזוף שרירי (לא בהגזמה)עצמות לחיים גבוהות טיפה בלורית ישראלית קצת זיפים מבט חצי מבודח חצי רציני בעיניים, מצח גבוה, חולצות מכופתרות צבעוניות ומכנסי גינס/גינס שחור וצלקת טיפה ארוכה במצ בצד שמאל שגולשת עד גובה העין וצלקת קטנה סנטר...

קוראסון שוקולד

משתמש פעיל
חופשייי
אין פה עוד כמה ניקים שיעלו ציורים?? מסקרן אותי לראות איך אחרים מדמיינים...
אני מדמיינת אותו רזה שזוף שרירי (לא בהגזמה)עצמות לחיים גבוהות טיפה בלורית ישראלית קצת זיפים מבט חצי מבודח חצי רציני בעיניים, מצח גבוה, חולצות מכופתרות צבעוניות ומכנסי גינס/גינס שחור וצלקת טיפה ארוכה במצ בצד שמאל שגולשת עד גובה העין וצלקת קטנה סנטר...

טוב אז אם ההיתי יודעת לצייר אז ההיתי מציירת אך מכיון שאין לי את הכשרון הזה אז אני מעדיפה שלא לצייר וברור שלא להעלות את זה ;)

Kenyonit

משתמש מקצוען
טוב, זה קהילה של מאיירים (ואני לא), אבל בא לי גם לשים כאן משהו שניסיתי.
במקסימום תחייכו.. :)

פעם בהשראת האשכול של 'איך דמיינתם את אייל גלבוע?', ניסיתי לצייר משהו שהיה לי בראש.
ואני לא ציירת ולא נעליים.. אז לא ציפיתי למשהו מיוחד, אבל אפשר לומר שיצא חמוד (יחסית לקשקושים שניסיתי לצייר עד היום.. ).

נו חבר'ה קדימה, תלמדו ממני, שימו אטמי אזניים, נשימה עמוקה, ו-לקפוץ!!!
המים קרים. זהירות. תנו לפאן שלכם להתפרעעעע....שימו פס על העולם. יהיו כאלה שיאהבו, אבל יהיו פי עשר שלא יאהבו... רק להתכונן נפשית מראש...:p
מבטיחה בל"נ להעלות ניסיון חוזר לאייל גלבוע,במידה ויהיה...;) ברוח התיקונים הנכונים (היו הרבה לא מדויקים... למשל ההצעה לעיניים תכולות ושיער בלונדיני... נו באמת) שהוצעו באשכול של הציור שהעליתי...
מעלה בגללך, @אנטיפטרוס , צודקת.

*בכוונה יש רק חצי ראש ובלי שיער.
לא היה לי מושג איך לצייר את החצי השני, זה יצא לא פרופורציונלי בעליל..
אולי חוסר קורדינציה לכיוון שמאל? אין לי מושג*.

בגדול, ניסיתי לצייר כאן מבט ערמומי שאין מושג מה עומד מאחוריו וחיוך מתריס.
1..jpg

נערך לאחרונה ב:

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
האחד הוא ראשיד והשני תחליטו אתם (שימו לב שזה אותה דמות בשני סגנונות)
וסליחה על חוסר הדיוק, פשוט זה צויר בעט ולא היה לי איך לתקן
20210322_121148.jpg
20210322_121129.jpg

מימיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה