מידע שימושי אשכול סיפורי ניסים והצלה

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בשם אברך שניצל (לא מכלי ראשון) שגם נפל במפולת ונזכר אחרי הלוויית הרב וואזנר זצוק"ל שאמרו שאם נופלים להרים ידים למעלה ןכך עשה האברך ומכיון שהרים ידיו ראו אותו והצילו אותו.

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
נס שאין ילד חלאקה בין הנספים, כי תמונה ח"ו של ילד טהור שהגיע לעשות חלאקה, בין 45 המתים, היתה ממוטטת כליל את הציבור.
שכן של ההורים שלי סיפר שהיה שם במורד המוות
והיה שם אבא שצעק הבן שלי הוא בא לעשות חלאקה תצילו לי אותו
והוא מכוחות לא ברורים הרים אותו וכמו מלאך משמים הבחור עם השתיה שבתמונה שפרסמו פה הרים אותו וכך הוא ניצל
חסדי השם!

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כמו"כ שמועה (לא מבוקרת) שאחד הנספים רצו להצילו וראה לידו ילד ואמר שיצילו את הילד קודם ואותו כבר לא הספיקו.
אני שמעתי את הניצול שסיפר את זה והוא אומר את זה על הרב שמעון מטלון ז"ל

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סיפור נוסף ששמעתי הערב מכלי ראשון: הייתי במירון עם ילדי הקטן, אמרתי תהילים במקום רגוע ושקט והילד התחנן שהוא רוצה לראות את מירון, את ההדלקות והאוירה, זה היה ב-12 וחצי בלילה,

סיכמתי עם הקבוצה שאני הולך לחצי שעה וניפגש ב-1 בדרך החוצה לחזור הבייתה, את בני הבחור הזהרתי לא להתקרב לתולדות אהרן כי אני יודע משנים עברו שחנוק וצפוף שם, אבל הילד הקטן בן ה-7 התחנן ולא היתה הדלקה אחרת,

הלכתי לכיוון המתחם של תולדות אהרן דרך שביל האסון עליתי דרכו והוא היה ריק, כשהגעתי לקצה העליה התחלתי להרגיש צפיפות אדירה, כנראה המון האדם החל לנסות לצאת, הילד כמעט נחנק ומיד הרמתי אותו על ידי, מהר מאוד אבדתי שליטה על עצמי ומצאתי את עצמי לכוד בין המוני אנשים מתנועע מצד לצד בלי שליטה כמו בין גלי הים, הידיים כאבו, הרגשתי שאני כמעט מתעלף מחוסר אוויר ניסתי לפלס דרך לצד אבל לא היה אפשר,

לפתע ראיתי את המדריגות הצרות ששוטרים עמדו בכניסה אליהם ולא אפשרו לצאת דרכם, הרמתי את הילד והתחננתי לשוטר שיקח את הילד כדי שלא ימות, השוטר לקח את הילד ואז ניסיתי שוב למצוא דרך החוצה וזה לא היה אפשרי אז התחננתי לשוטר שיתן לי לצאת דרך המדריגות הוא לא הסכים והרגיע אותי שהוא שומר על הילד, התחננתי והודעתי לו שאני פשוט הולך כי אני מרגיש שאני עומד למות, השוטר נעתר לפתע ונתן לי באופן חריג לעלות דרך המדריגות,

יצאתי לחופשי וצעדתי מאושר מבלי לדעת שבאותם שניות כבר מתרחש האסון באותו שביל שדרכו עליתי שני דקות לפני כן ומי שנלכד בו זה אותם אנשים שאני וילדים היינו לכודים בינהם רגע לפני כן. יצאתי החוצה וראיתי פתאום חובשים רצים אבל לא עלה בדעתי מה באמת קורה רק בהמשך הבנתי את גודל הנס... הקב"ה שלף אותי ואת ילדי משם כמו עם פינצטה!!!

טיגריס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
גיסי מספר שהוא היה שם. ולא נשם ופתאום עלה לו "רעיון".. לבקש מזה שלפניו שיפסיק להצמיד עליו את היד וההוא הזיז כך נשאר לחיות...
(אח''כ בקשו ממנו לפני איפה שהיה המחסום, להוציא אנשים מהמפולת. ומרוב כובד לא הצליח..)

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
1620023414113.png

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אחד מהפצועים נחשב למת, קבעו עליו מוות וכמעט כיסו אותו.
באיזשהו רגע הוא הצליח לסמן אות חיים כלשהו, ומי שטיפל בו קלט את זה.
זה היה הפצוע שהועבר לעין כרם במסוק.
קרוב משפחה חיפש אותו בין המתים, ולאחר מכן בני המשפחה חיפשו בחדר קרור ב'זיו'..
ועברו בין הפצועים ולא מצאו אותו.
למחרת בבוקר הוא התעורר ונתן לצוות הרפואי את מספר הטלפון ליצירת קשר עם המשפחה.

שאפומדיה

משתמש מקצוען
דובורת רמב"ם:
בשעה זו משתחרר מרמב"ם הילד זאב מרדכי קוביטשק, בן 11 מבני ברק שהגיע בשישי לפנות בוקר מהאירוע במירון כשהוא מורדם ומונשם. קוביטשק זוהה רק בשישי בערב זמן קצר לפני כניסת שבת ע"י אביו שחיפש אותו בבתי חולים אחרים. יממה לאחר שהגיע ואושפז בטיפול נמרץ ילדים הוא שב להכרה מלאה. ברמב"ם נותרו 3 פצועים: גבר בן 52 פצוע קל , נער בן 15 במצב קשה וילד בן 12 במצב קשה.

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אחי שלי וחברים שלו החליטו לנסוע ( בפעם הראשונה ) ברכב פרטי, כשהגיע לתחנת דלק ביציאה מהעיר נתקע בהם רכב מאחורה ( בקטנה ), הם חזרו חזרה לישיבה בשביל להחליף רכב, לאחר שהחליפו ברכב אחר, כשהיו באזור נתניה הם ראו שיש ברכב בעיות עם הבלמים לאחר התייעצויות והתלבטויות הם החליטו לא לוותר ולהביא רכב נוסף לאחר התעכבות משמעותית נוספת הם נסעו והפעם כמעט חלק, 10 דק' לפני שהם הגיעו סגרו את הכניסה להר בשל האסון שהתרחש.
"כל עכבה לטובה"

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
שמעתי את הסיפור ממקור ראשון, אספר בקצרה ,
לאחר שנפצע קשה אחד מהיהודים (לא יודעת אם הוא מסכים לפרסם בשמו)
צוותי מד'א ניסו לעשות עליו מס' החייאות ללא הצלחה, עד שהגיע לבית חולים זיו בצפת,
הרופאים קבעו שם שאת 'מותו' ,
לאחר מס' שעות התעוררה גופתו וסיפר שעלה לשמים ושם אמרו לו כי כיוון שמעולם
לא דיבר בשעת התפילה בבית הכנסת מימיו,
מגיע לו לרדת ולקבל במתנה עוד מס' שנות חיים.

מי אנחנו , מה חיינו.....
מפחיד, כי גם הקורונה באה בעקבות דיבור בבית הכנסת ,אולי לא תקנו את מעשינו??

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אחי היה שם.
כרבע שעה הוא לא הצליח בקושי לנשום.
הוא אמר לי - הייתי בטוח שאני עומד למות.
זרקו עלי בקבוקי מים, לא הצלחתי להוזיז את היד בשביל להרים
אחד דחף לי את המרפק לצוואר- - אמרתי לו אתה חונק אותי! והוא הגיב לי שהוא לא יכול להוזיז את היד...

אחרי שהייתי בטוח שאני כבר לא פה, פתאום השתחרר טיפה ואני נפלתי על הרצפה באפיסת כוחות
נסיתי לזחול כדי שייראו אותי, פתאום ראה אותי יסמניק, הראים אותי על הידים, הניח אותי על המעקה ראה שאני בסדר..
והלך להמשיך לבדוק את מי אפשר להציל....

אייזי

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה