מקצב אשכול מקצבים

יאיר לביא

משתמש צעיר
אחרי כשבוע של פעילות, 200 נרשמים ואלפי צפיות
"המנגן" מקבל פנים חדשות!
מוזמנים להצטרף לקהילת המנגנים שלנו!

ארי סטאר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקצב פריילאך שבניתי לקורג, בינתיים לא היה לי כח להתקשקש עם פתיחים וכו' אז יש בעיקר ווריאציות ופילים(במקור עם סט תופים שונה). אשמח לחוות דעתכם, מוזיקאים ונגנים למיניהם. כמובן מי שרוצה להשתמש אז בשמחה! (אל תהססו לקטול אותי אם צריך אני מחפש ביקורות נוקבות! כאילו: יותר מדי אפקט/אפקטים לא נכונים/ בחירת צלילים, ה-כ-ל, אז יאללה תכייפו! :p )

קבצים מצורפים

• New Compressed (zipped) Folder.zip
    KB 25.7 · צפיות: 138

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
מקצב פריילאך שבניתי לקורג, בינתיים לא היה לי כח להתקשקש עם פתיחים וכו' אז יש בעיקר ווריאציות ופילים(במקור עם סט תופים שונה). אשמח לחוות דעתכם, מוזיקאים ונגנים למיניהם. כמובן מי שרוצה להשתמש אז בשמחה! (אל תהססו לקטול אותי אם צריך אני מחפש ביקורות נוקבות! כאילו: יותר מדי אפקט/אפקטים לא נכונים/ בחירת צלילים, ה-כ-ל, אז יאללה תכייפו! :p )
זה הפיל לי את האורגן(תקע אתו) יש לי פי אי 4

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אופס... אין לי מושג למה (גם אני עם פי אי 4) חילצת את התקייה אני מקווה?
בדקתי עכשיו, העליתי את זה עוד פעם לאורגן ועבד מצוין :( תעדכן אם הסתדר לך
עבד

הייי

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה