מקצב אשכול מקצבים

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נתקלתם במקצב של 6-8 ובכ"ז כתוב לידו באורגן 4-4?
הנה מצורף לימהה.
סתם מקצב יפה....

קבצים מצורפים

• Tinh cha.T227.rar
    KB 10.8 · צפיות: 115

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי פדל של חברת ימאה ואני לא מצליח להפעיל אותו על pa600 של קורג מישהו יודע להסביר לי איך עושים את זה (הכנסתי לחור הנכון אבל הוא לא מגיב, האם צריך קודם להגדיר משהו באורגן עצמו?)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש לי פדל של חברת ימאה ואני לא מצליח להפעיל אותו על pa600 של קורג מישהו יודע להסביר לי איך עושים את זה (הכנסתי לחור הנכון אבל הוא לא מגיב, האם צריך קודם להגדיר משהו באורגן עצמו?)
אני חושב שכדאי שתפתח את הנושא באשכול חדש ;)

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע אם אפשר לבנות מקצב בקיובייס, ואז להקליט אותו חזרה לאורגן במידי?
(אשמח גם לרעיונות אחרים לבניית מקצב דרך המחשב)

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לרוב פדלים של ימהה הם מגיבים בצורה הפוכה, שאם לוחצים זה מפסיק את הססטיין ואם עוזבים הצליל מתמשך
לכן בהרבה דוושות יש כפתור שהופך את המצב כדי שיתאים לכל חברה

כדי להפוך באורגן את צורת הקריאה שלו כדי שיוכל להתאים לדוושות הפוכות שאין להם כפתור שהופך
צריך להיכנס לגלובל ואז נראה לי controllers ושם יש מסך עם ציורים של דוושה
מה שאמורין זה לעשות בדיוק את מה שכתוב שם
כמדומני זה ללחוץ על הדוושה ותוך כדי אחרי שניה ללחוץ על התמונה במסך ואחר כך לעזטב את הלחיצה על הדוושה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע אם אפשר לבנות מקצב בקיובייס, ואז להקליט אותו חזרה לאורגן במידי?
(אשמח גם לרעיונות אחרים לבניית מקצב דרך המחשב)[/QUOT
בגדול אפשר אם אתה יודע להפוך קובץ מידי למקצב (בקורג יש אפשרות כזאת דיברו על זה כאן בעבר)

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על ההתייחסות אבל לא הצלחתי כשאתה פותח את הגלובל ונכנס לקונטרולס הזה זה נותן לך או פדל או דמפר ובשניהם כשנכנסים אליהם יש ציור של נעלים בצבע חום ובצבע תכלת על התכלת הוא לא נותן ללחוץ ולבחור, רק את החום ואז יש אוקי אבל זה לא הוזיז כלום
בנוסף כשנכנסים לפדל יש רשימה של דברים שאפשר לבחור אם הבנתי נכון זה כל מיני דברים שהפדל יעשה אבל לא הבנתי מה כל אחד
מי שיוכל לעזור לי בזה זה ממש חסד כי קיבלתי ממישהו פדל וישבתי שעות לנסות לשחק איתו ואני פשוט לא מצליח להפעיל אותו (ובטוח שהוא תקין).

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה על ההתייחסות אבל לא הצלחתי כשאתה פותח את הגלובל ונכנס לקונטרולס הזה זה נותן לך או פדל או דמפר ובשניהם כשנכנסים אליהם יש ציור של נעלים בצבע חום ובצבע תכלת על התכלת הוא לא נותן ללחוץ ולבחור, רק את החום ואז יש אוקי אבל זה לא הוזיז כלום
בנוסף כשנכנסים לפדל יש רשימה של דברים שאפשר לבחור אם הבנתי נכון זה כל מיני דברים שהפדל יעשה אבל לא הבנתי מה כל אחד
מי שיוכל לעזור לי בזה זה ממש חסד כי קיבלתי ממישהו פדל וישבתי שעות לנסות לשחק איתו ואני פשוט לא מצליח להפעיל אותו (ובטוח שהוא תקין).
יש שני חיבורים מאוחרה של פדל אחד דאמפר והשני כללי צריך להכניס את הפדל לחיבור הכללי ובהגדרות של הקונטרול לא לגעת בציור של הנעל זה לדאמפר אלא לתפריט שמה יש אפשרות להעביר איזה כפתור של האורגן שאתה רוצה לתוך הפדל יש שמה START אן STOP בPA 600 אין כפתור מיוחד לSTOP אז אני מגדיר את הפדל לזה אם אתה רוצה יש גם מעבר שזה FILL ואתה יכול לבחור איזה מעבר אתה רוצה יש עוד הרבה משחקים להוריד אקורדים וכו' וכו'

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש שני חיבורים מאוחרה של פדל אחד דאמפר והשני כללי צריך להכניס את הפדל לחיבור הכללי ובהגדרות של הקונטרול לא לגעת בציור של הנעל זה לדאמפר אלא לתפריט שמה יש אפשרות להעביר איזה כפתור של האורגן שאתה רוצה לתוך הפדל יש שמה START אן STOP בPA 600 אין כפתור מיוחד לSTOP אז אני מגדיר את הפדל לזה אם אתה רוצה יש גם מעבר שזה FILL ואתה יכול לבחור איזה מעבר אתה רוצה יש עוד הרבה משחקים להוריד אקורדים וכו' וכו'
אני מכניס לדאפמר זה לא טוב? מה ההבדל ביניהם?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דאמפר זה כמו פדל לפסנתר שעדיין מנגן את הצליל כל עוד אתה לוחץ על הפדל בחיבור השני אפשר להגדיר דאמפר בצורה יותר טובה לדוגמה אם אתה מנגן עכשיו סטרינג ואתה רוצה לעבור לפסנתר אבל שהסטרינג עדיין ינגן את הקליד האחרון שלחצת עליו ולא ינגן את שאר הקלידים בהמשכיות אלא רק את הקליד של הסטרינג זה אחד הדברים המהממים שמרימים את הנגינה למקום אחר... אני לא ליד האורגן ולא זוכר איפה עושים את זה

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בזכות זה שלא השתדרגתי לPA4 אני מכיר את הכלי שלי קצת יותר...

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חברה אין עליכם שעות שרפתי בשביל להצליח עם הפדל ופשוט הסבירו כאן מעולה
שאלה נוספת בpa600 שלי כשאני לוחץ חזק על האקורדים זה עושה מעבר יש דרך לנטרל את זה?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בגלובל בכפתור הראשון משמאל הכרטיסיה הראשונה או השניה (מקווה שאני זוכר טוב)

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי pa 600 ויש לי חבר עם מקצבים מוצלחים של הpx3 האם הם יעלו על שלי????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה