מקצב אשכול מקצבים

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה ודאי שאפשר
ומלכתחילה אפשר לדגום ככה
אבל זה תופס הרבה מקום
הוא שאל אם אפשר להגדיר בתוכנה של הדגימות שזה ינגן בלופ ואז זה לא תופס מקום
נו, זה מה שכתכבתי, לא יודע מה הבנת ממני, ידוע לי שיש תוכנות שאתה פשוט מעלה עליהם את הדגימה, והוא מוצא לופ לבד, ואז שומרים את זה ככה. זה לא אמור לתפוס שום מקום.

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
נו, זה מה שכתכבתי, לא יודע מה הבנת ממני, ידוע לי שיש תוכנות שאתה פשוט מעלה עליהם את הדגימה, והוא מוצא לופ לבד, ואז שומרים את זה ככה. זה לא אמור לתפוס שום מקום.
בטח שזה תופס יותר מקום באורגן
כי בסופו של דבר זה נכנס לאורגן כדגימה ארוכה שתופסת יותר מקום
בקורג אתה יכול להכניס דגימה קצרה והאורגן משכפל אוטומטית את הדגימה

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בטח שזה תופס יותר מקום באורגן
כי בסופו של דבר זה נכנס לאורגן כדגימה ארוכה שתופסת יותר מקום
בקורג אתה יכול להכניס דגימה קצרה והאורגן משכפל אוטומטית את הדגימה
הוא התכוון באמת שכנראה בימהה בשביל לופים בדגימות צריך תוכנה של עריכת מוזיקה ולסגור בקובץ מסוים.
אני לא מצאתי איך לעשות את זה בדיוק, ואשמח אם מישהו יתן פה הכוונה.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הוא התכוון באמת שכנראה בימהה בשביל לופים בדגימות צריך תוכנה של עריכת מוזיקה ולסגור בקובץ מסוים.
אני לא מצאתי איך לעשות את זה בדיוק, ואשמח אם מישהו יתן פה הכוונה.
בPSR יש אפשרות לעשות כל צליל שרוצים בלופ בארפג'ו?

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בPSR יש אפשרות לעשות כל צליל שרוצים בלופ בארפג'ו?
ה זאת אומרת בארפג'ו?
לופ כאן, הכוונה שהדגימה תימשך כל זמן שלוחצים על הקליד ובשביל זה צריך קובץ מסוים שהוא בעצם כבר חוזר על עצמו.
ולא קובץ לופ של תופים או גיטרות וכו'. (זה מה שהבנתי, בלי שניסיתי, אז אם יש מישהו שיודע שזה לא ככה, שיתקן אותי...)

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי יודע לעזור?
תיכנתתי תוספת תופים במקצב (על ערוץ של אקורדים) והוא ניגן לי אותם כאקורד - כך שאם אני עושה אקורד מינורי הוא מנגן צלילים אחרים... מה אפשר לעשות?
יש לי PA4X

נערך לאחרונה ב:

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מי יודע לעזור?
תיכנתתי תוספת תופים במקצב (על ערוץ של אקורדים) והוא ניגן לי אותם כאקורד - כך שאם אני עושה אקורד מינורי הוא מנגן צלילים אחרים... מה אפשר לעשות?
בקורג?
אני חושב שצריך לשנות את הערוץ הזה שיהיה של תופים

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני חושב שכאן (בריבוע הצהוב)
אני לא על האורגנית עכשיו פשוט, אז אני לא בטוח לגמרי...
Inkedphotostudio_1596740092590_LI.jpg

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מי ישיב שאלתי?
האם ניתן בתכנות המקצב להנמיך/להגביה ערוץ מסויים בווריאציה אחת בלי שזה ישפיע עליו בווריאציה אחרת?
(זה מה שקורה כשמנסים לערבב בין מקצבים...)
רשמית אי אפשר, אבל אפשר לעקוף את זה בכמה אפשרויות.
א, פשוט להוריד את עוצמת הלחיצה בכל הצלילים שבערוץ הספציפי דרך האופציה EDIT שבתכנות, אבל זו עלולה להיות עבודת נמלים.
ב, ישנה אפשרות להוסיף במצב התכנות בתחילת הערוץ משהו שנקרא CNTRL ושם באופציה 11 אפשר להנמיך... זה מה שאני עושה תמיד אבל קשה להסביר את זה בכתב...
ג, לתפוס את דגימת הסאונד שעליה יושב הערוץ, להעתיק אותה לעוד מקום אחר, ולהנמיך את הווליום שלה (לא דרך התכנות אלא דרך המצב SOUND), וממילא במקצב זה יהיה שקט יותר. יכול להיות שאפשר בעוד כל מיני אפשרויות מוזרות שלא עולות לי עכשיו.
כל זה דווקא בצליל שלא מוגבר באיזה אפקט כגון קוואקווא או דיסטורשן וכדומה, כי אם כן, זה יהיה באמת בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה