מקצב אשכול מקצבים

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שאלה דומה
אני רוצה להגביר ווליום של ערוץ הוא כבר על המקסימום במיקסר הרגיל.
בevent edit רואים שהווליום על נמוך באיזור ה30
אני שואל אם יש אפשרות לשלוט על כולם בבת אחת? או שצריך אחד אחד
או שיש דרך אחרת להגביר ווליום של ערוץ?
חוץ מהווליום במיקסר החיצוני שמגביר את הערוץ לכל הווריאציות ביחד, יש גם אפשרות להגביר את הערוצים בכל ווריאציה בנפרד.
אם גם זה על הכי בכל אז אולי באמת צריך אחד אחד...

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חוץ מהווליום במיקסר החיצוני שמגביר את הערוץ לכל הווריאציות ביחד, יש גם אפשרות להגביר את הערוצים בכל ווריאציה בנפרד.
אם גם זה על הכי בכל אז אולי באמת צריך אחד אחד...
איפה? זה שמגיע עד99?

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איפה? זה שמגיע עד99?
אני חושב שזה מגיע עד 127, אבל לא בטוח.
לי יש PA700 (שאגב הוא דומה כמעט בכל ל PA4), ושם זה נמצא בתפריט בריבוע העליון מצד שמאל.

קבצים מצורפים

• photostudio_1596740092590.jpg
    photostudio_1596740092590.jpg
    KB 34.5 · צפיות: 63

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

csketch

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם!
רציתי רק ליידע את משתמשי הפורום, אני רכשתי בתחילת בין הזמנים סט מקצבים מאולפני סאונד פלוס אחרי שהסתיים מבצע ההשקה שהיה להם, אחרי המלצות שקיבלתי מחברים, למעשה אני מרוצה עד הגג מהסט יש בו כל מה שצריך, הספקתי כבר להרים איתו כמה אירועי קורונה ולהרוויח כמה ג'ובות, (כך שאיני מתחרט לרגע שלא חיכיתי עד עכשיו)
ועכשיו קיבלתי מהם מייל שיש להם מבצעים לעשרה ימים, זה הנחה שהולכת וקטנה עם הימים, מי שמעניין אותו שיראה בקישור https://soundplus.ravpage.co.il/מקצבים לכל סוגי האורגניות
אגב עשיתי איזה הקלטה קטנה מהסט בשביל חבר שביקש ממני היא דרך מחשב ולא כרטיס קול אז היא לא איכותית מדי אז אני לא מעלה אותה כאן אבל מי שבכל אופן רוצה שישלח לי מייל chagitsketch בסיומת ג'ימייל

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ושאלה נוספת...
איך עושים בתוכנה של ימהה שדגימה של כלי מסוים (בראס למשל) תרוץ בלופים ולא תיעצר אחרי פעם אחת שלוחצים על הקליד?
תודה לכל העונים!
אני לא חושב שאפשר

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה אפשרי, יש צלילים שהאופי שלהם שיש מכה ראשונית ואז המשך, שם יותר קשה לעשות כזה דבר

צליל של בראס, יש כמה בראסים מוכרים שהם רועדים, ושם קשה לעשות את הלופ בלי שיורגש החזרה על הצליל

איפה שדוגמים את הצלילים יש אפשרות לעשות להם לופ

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ידוע לי שישנם תוכנות שאפשר לעשות בהם את הלופ הנ"ל, ואחרי ששומרים את הדגימה זה נשאר עם הלופ.
זה ודאי שאפשר
ומלכתחילה אפשר לדגום ככה
אבל זה תופס הרבה מקום
הוא שאל אם אפשר להגדיר בתוכנה של הדגימות שזה ינגן בלופ ואז זה לא תופס מקום

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה אפשרי, יש צלילים שהאופי שלהם שיש מכה ראשונית ואז המשך, שם יותר קשה לעשות כזה דבר

צליל של בראס, יש כמה בראסים מוכרים שהם רועדים, ושם קשה לעשות את הלופ בלי שיורגש החזרה על הצליל

איפה שדוגמים את הצלילים יש אפשרות לעשות להם לופ
ידוע לי שישנם תוכנות שאפשר לעשות בהם את הלופ הנ"ל, ואחרי ששומרים את הדגימה זה נשאר עם הלופ.
זה ודאי שאפשר
ומלכתחילה אפשר לדגום ככה
אבל זה תופס הרבה מקום
הוא שאל אם אפשר להגדיר בתוכנה של הדגימות שזה ינגן בלופ ואז זה לא תופס מקום
קודם כל, תודה רבה לכל העונים והמסייעים.
דבר ראשון, יש לי קורג, ששם עושים הכל באורגן עצמו, ושם עשיתי לופים ודגימות כך שאני קצת יודע להתעסק אם זה, ולכן היה לי מוזר שלא מצאתי בתוכנה של ימהה אופציה לזה.
אבל אחרי בירור, הבנתי שצריך פשוט דגימה באורך מסוים. כנראה ארוך מאוד. מה שבקורג בכלל לא משנה.
ניסיתי דגימה יותר ארוכה ועדיין לא מצאתי...
אם יש מישהו שיודע, אשמח לתשובה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה