מקצב אשכול מקצבים

עזרה לנצרך

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
463317-1c32bc1952b6d5836f06b7aa23cc21f0.png

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
את האי אפשר א. ב. ג. , בקורג אפשר.
ד. בקורג לוקח לשדך 10 שניות בדיוק.
ה. לא מכיר כזה דבר.
אבל יש עוד מלא חסרונות,
שליטה מסובכת על מעברים,
אין אפשרות לנעול מעבר, (אני לא יודע אם אפשר לנעול פתיחים או סיומיות)
המקצבים מסודרים בתיקיות כמו במחשב,
אי אפשר לאפס את המקצב.
סיומות ופתיחים אי אפשר לנעול
אבל בונים אותם ב32 תיבות כך שיש פתרון לעניין
אגב זכור לי שעם דוושה ניתן לשלוט על מעברים לנעילה
כן, אבל שכחנו הסאונד שזה כנראה העיקר, אחרי כל התוספות.
שבימהה מגיע הרבה יותר מעובד ומוכן, ואין צורך לערוך שזה מאוד משמעותי במיוחד לחובבנים.
ובמיוחד בדגמים הפשוטים 600PA וכו' שברור שהוא לא מתקרב לסאונד הנקי והמקצועי של 770 ו970 גם אחרי עריכה בקורג!!!!
ואני לא מדבר על אירועים, אלא מבחינת מוזיקלית נטו, שכידוע באירועים זה לא הפרמטר המרכזי בלשון המעטה......
הסדר בתיקיות לטעמי הרבה יותר גמיש ופרקטי מאשר בקורג שזה משהו מאובן ....
.מה גם שכל מקצב מגיע בימהה כקובץ בודד גם הרבה יתור נוח מאשר סט שיש בקורג.
אגב הדגימות בימהה דווקא ליצרני הדגימות זה מעלה, ורק ללקוח לא תמיד.....
זה לדעתי הסיבה שקשה להשיג דגימות חינמיות לימהה כי מוכרי הדגימות מתקינים את הדגימה באורגן, וזהו אתה לא יכול לחלץ להעביר לחברים......

נערך לאחרונה ב:

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
סיומות ופתיחים אי אפשר לנעול
אבל בונים אותם ב32 תיבות כך שיש פתרון לעניין
אגב זכור לי שעם דוושה ניתן לשלוט על מעברים לנעילה
כן, אבל שכחנו הסאונד שזה כנראה העיקר, אחרי כל התוספות.
שבימהה מגיע הרבה יותר מעובד ומוכן, ואין צורך לערוך שזה מאוד משמעותי במיוחד לחובבנים.
ובמיוחד בדגמים הפשוטים 600PA וכו' שברור שהוא לא מתקרב לסאונד הנקי והמקצועי של 770 ו970 גם אחרי עריכה בקורג!!!!
ואני לא מדבר על אירועים, אלא מבחינת מוזיקלית נטו, שכידוע באירועים זה לא הפרמטר המרכזי בלשון המעטה......
הסדר בתיקיות לטעמי הרבה יותר גמיש ופרקטי מאשר בקורג שזה משהו מאובן ....
.מה גם שכל מקצב מגיע בימהה כקובץ בודד גם הרבה יתור נוח מאשר סט שיש בקורג.
אגב הדגימות בימהה דווקא ליצרני הדגימות זה מעלה, ורק ללקוח לא תמיד.....
זה לדעתי הסיבה שקשה להשיג דגימות חינמיות לימהה כי מוכרי הדגימות מתקינים את הדגימה באורגן, וזהו אתה לא יכול לחלץ להעביר לחברים......
תודה על כל המידע המעניין!
לגבי העניין של הדגימות האם למרות כל הסאונדים הנפלאים של ימהה עדיין יש צורך בדגימות???
:eek:
זה בדיוק העניין שאני רוצה לקנות בנוסף גם אורגן ימהה כי בקורג שלי למרות הדגימות הנפלאות והכל .זה מתאים יותר לאירועים מאשר לפלייבקים והכלים של האורגן נחמדים אבל לא הכי הכי....

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תודה על כל המידע המעניין!
לגבי העניין של הדגימות האם למרות כל הסאונדים הנפלאים של ימהה עדיין יש צורך בדגימות???
:eek:
זה בדיוק העניין שאני רוצה לקנות בנוסף גם אורגן ימהה כי בקורג שלי למרות הדגימות הנפלאות והכל .זה מתאים יותר לאירועים מאשר לפלייבקים והכלים של האורגן נחמדים אבל לא הכי הכי....
זה שאלה מעניינת.
בו נאמר כך, לאירועים יכול להיות, אם כי אני שומע למשל הקלטה של ארי פרק'ש עם ימהה ואני לא מבין למה צריך דגימות תוף?
בו נאמר אלסיס אין בימהה, אבל סתם תוף רגיל בו נאמר כמו שיש בדיסקים יש ויש, אם כי בתקופה האחרונה שומעים כל מיני סוגי דפיקות, שאין לי מושג איך מפיקים אותם, בעיקר המעבדים החדשים כמו דיקמן גלילי ועוד, לא בדאנס. [הוריני ה' של דסקל] או כי הם חיינו של גוטליב ועוד.
יש מצב שהדגימות זה סוג של יוקרה ולא באמת צורך....
אבל להקלטות ביתיות יש הכל.
אגב לימהה יש חבילות הרחבה שלה עם דגימות חלק מאוד מוסיף כמו המזרחי למשל וכו'
אגב בסדרת ה775 וה975 ביחס ל770 וה970 ההרחבות מגיעות כחלק מהאורגן כך הבנתי לא ראיתי.
לא שזה שוה מידי הרבה כסף....
ויכול להיות שעדיף יד שניה. ובגדול אין עוד הבדלים.
אגב ה770 וה970 ההבדל הגדול זה האפקט קולי שב770 הוא יותר מיקסר בעיקר וב970 זה ממש קול שני ושלישי לפי אקורד מקהלה וקולות ילד וכו'. יש איזה 40 אפקטים קוליים.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה שאלה מעניינת.
בו נאמר כך, לאירועים יכול להיות, אם כי אני שומע למשל הקלטה של ארי פרק'ש עם ימהה ואני לא מבין למה צריך דגימות תוף?
בו נאמר אלסיס אין בימהה, אבל סתם תוף רגיל בו נאמר כמו שיש בדיסקים יש ויש, אם כי בתקופה האחרונה שומעים כל מיני סוגי דפיקות, שאין לי מושג איך מפיקים אותם, בעיקר המעבדים החדשים כמו דיקמן גלילי ועוד, לא בדאנס. [הוריני ה' של דסקל] או כי הם חיינו של גוטליב ועוד.
יש מצב שהדגימות זה סוג של יוקרה ולא באמת צורך....
אבל להקלטות ביתיות יש הכל.
אגב לימהה יש חבילות הרחבה שלה עם דגימות חלק מאוד מוסיף כמו המזרחי למשל וכו'
אגב בסדרת ה775 וה975 ביחס ל770 וה970 ההרחבות מגיעות כחלק מהאורגן כך הבנתי לא ראיתי.
לא שזה שוה מידי הרבה כסף....
ויכול להיות שעדיף יד שניה. ובגדול אין עוד הבדלים.
אגב ה770 וה970 ההבדל הגדול זה האפקט קולי שב770 הוא יותר מיקסר בעיקר וב970 זה ממש קול שני ושלישי לפי אקורד מקהלה וקולות ילד וכו'. יש איזה 40 אפקטים קוליים.
בקשר לאלסיס לא מפריע לי
מה כונתך "הקלטות ביתיות"? הכונה לפלייבקים?
שמח לשמוע שהתופים זה כמו בדיסק.....
אני נעול לקנות את ה970 או 975 אשמח לשמוע כמה שידוע לך מה ההבדל ביניהם? האם הוא משמעותי?
וקראתי כאן באתר שיש באתר ימהה רשימת דיסק או ןקי שמתאים לאורגן וכו' אשמח לקבל קישור אם ידוע לך..

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנה הגירסא הסופית של המקצב לאדמה ושמים עם 10 וירואציות ימהה S770
לפני שקראתי על האקורדים......[ועוד כמה ..........:eek:]
שולח את המקצב בתמורה למקצב מכובד אחר באישי.

קבצים מצורפים

• Audio_038.mp3
    6.2 MB · צפיות: 132
נערך לאחרונה ב:

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בקשר לאלסיס לא מפריע לי
מה כונתך "הקלטות ביתיות"? הכונה לפלייבקים?
שמח לשמוע שהתופים זה כמו בדיסק.....
אני נעול לקנות את ה970 או 975 אשמח לשמוע כמה שידוע לך מה ההבדל ביניהם? האם הוא משמעותי?
וקראתי כאן באתר שיש באתר ימהה רשימת דיסק או ןקי שמתאים לאורגן וכו' אשמח לקבל קישור אם ידוע לך..
ההבדל מה שימהה פירסמה
א.הרחבות של הדגימות של ימהה הנוספות מובנות בתוך האורגן.
ב. זיכרון גדול יותר לדגימות
ג. אפקט לגטו לצלילים אין לי מושג.....
ד.חצי ברק במקצב [BREAK] זאת אומרת אם בדרך כלל ברק הוא תיבה שלמה הם עשו אופציה דרך פדל בלבד!! של חצי ברק זאת אומרת ברק עדין יותר וקצר יותר. נחמד לא מידי...
הבדל לא בשמים המחיר כ1000 שקל
ההבדל במחיר בדיאז 500 שקל ניתן להשיג ביבוא מקביל ב5600 970 [תחפש בגוגל ברוכים יבוא ימהה S970] ואם כן זה פער של 900 שקל
יד שניה אגב מאוד קשה להשיג ימהה סדרת 970 חיפשתי תקופה ארוכה, משום מה קורג יש בלי סוף אבל ימהה אין כמעט. או שאף אחד לא קונה יד ראשונה ולכן אין יד שניה או שאף אחד לא מאוכזב....:cool:

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
ההבדל מה שימהה פירסמה
א.הרחבות של הדגימות של ימהה הנוספות מובנות בתוך האורגן.
ב. זיכרון גדול יותר לדגימות
ג. אפקט לגטו לצלילים אין לי מושג.....
ד.חצי ברק במקצב [BREAK] זאת אומרת אם בדרך כלל ברק הוא תיבה שלמה הם עשו אופציה דרך פדל בלבד!! של חצי ברק זאת אומרת ברק עדין יותר וקצר יותר. נחמד לא מידי...
הבדל לא בשמים המחיר כ1000 שקל
ההבדל במחיר בדיאז 500 שקל ניתן להשיג ביבוא מקביל ב5600 970 [תחפש בגוגל ברוכים יבוא ימהה S970] ואם כן זה פער של 900 שקל
יד שניה אגב מאוד קשה להשיג ימהה סדרת 970 חיפשתי תקופה ארוכה, משום מה קורג יש בלי סוף אבל ימהה אין כמעט. או שאף אחד לא קונה יד ראשונה ולכן אין יד שניה או שאף אחד לא מאוכזב....:cool:
תודה רבה!
ראיתי דוקא ביד שניה משהו מוכר כאן בפתח תקוה s970 ב5000 במצב חדש
אני בכל אופן מעדיף חדש יש חדש בכמה חנויות לא בעיה להשיג אותו

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

זה דבר אדיר,
עוזר מאד בשירים שבהם יש תיבה של 6 פתאום, לדוג' הנני רופא לך של גרין,
בקורג זה פחות דחוף כי אפשר לאפס את המקצב בפעימה השלישית וזהו.[/QUOTE]

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בקשת עזרה
בזמן האחרון כשאני מקליט את עצמי מנגן על אורגן ימהה psr775 בהקלטה ישירה של האורגן, ושומר את זה לדיסק און קי, ומפעיל במחשב, לא שומעים את המקצבים, רק את האקורדים. ניסיתי להעלות את המקצב לווליום הכי גבוה, וזה לא עזר. כשהמרתי את זה מקובץ מידי לMP3 זה עזר טיפה, אבל עדיין לא שומעים כמעט שום דבר.
אם מישהו יוכל לעזור לי ולהדריך אותי, אשמח מאד.
תודה רבה מראש!!!!!
נ.ב. מצורף ההקלטה, אחרי המרה לMP3, את קובץ המידי לא הצלחתי להעלותץ
שוב, תודה רבה מראש!

קבצים מצורפים

• NewSonga bx w g.mp3
    KB 298.2 · צפיות: 58

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

זה דבר אדיר,
עוזר מאד בשירים שבהם יש תיבה של 6 פתאום, לדוג' הנני רופא לך של גרין,
בקורג זה פחות דחוף כי אפשר לאפס את המקצב בפעימה השלישית וזהו.
[/QUOTE]

יצא לי לנסות דרך הפדל להגדיר שהוא יהיה הכפתור של tap tempo ואז כשלוחצים על המקצב זה מפעיל אותו יש מחדש מתחילת הוריאציה (אולי לזה התכוונת)
ואז זה ממש נוח בשירים כאלה, גם בהשבעתי ששם יש בלאגן..;)

משל

משתמש פעיל
בקשת עזרה
בזמן האחרון כשאני מקליט את עצמי מנגן על אורגן ימהה psr775 בהקלטה ישירה של האורגן, ושומר את זה לדיסק און קי, ומפעיל במחשב, לא שומעים את המקצבים, רק את האקורדים. ניסיתי להעלות את המקצב לווליום הכי גבוה, וזה לא עזר. כשהמרתי את זה מקובץ מידי לMP3 זה עזר טיפה, אבל עדיין לא שומעים כמעט שום דבר.
אם מישהו יוכל לעזור לי ולהדריך אותי, אשמח מאד.
תודה רבה מראש!!!!!
נ.ב. מצורף ההקלטה, אחרי המרה לMP3, את קובץ המידי לא הצלחתי להעלותץ
שוב, תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה