מקצב אשכול מקצבים

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
מדויק לגמרי.
יש למישהו מושג למה עושים איזה כך???
זה נשמע כזה לא מקצועי.
אם כי חייבים לומר שזה מרקיד ז'אנר מסוים של יהודים...
זה - יפה.
מה לעשות שבמציאות זה הכי מקפיץ. עשיתי מלא נסיונות וברגע שיש אלסיס ומצלתיים העוילם באויר...

מנחמן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו אולי יכול להעלות את הצלילים של הג'נוס
לא בהקלטה אלא להעתיק מהאורגן.
אני רוצה בעיקר את התופים ואם אפשר אז את הכל
שכויח ענק מראש

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מעוניין לרכוש סט שלם של מקצבים לאורגן ימהה, רציתי לדעת מי הם המתכנתים המובילים,
על מי אתם ממליצים? הערשי סגל, ארי פרקש, יוחנן אורי?
שמעתי שיש אחד בשם ראזענפעלד, אם מישהו יכול לתת לי את המייל שלו או את מספר הטלפון שלו
ומה המחירים שהם לוקחים?
וכן אם יש למישהו את המייל של יוחנן אורי או את מספר הטלפון שלו
תודה רבה מראש

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מעוניין לרכוש סט שלם של מקצבים לאורגן ימהה, רציתי לדעת מי הם המתכנתים המובילים,
שמעתי שיש אחד בשם ראזענפעלד, אם מישהו יכול לתת לי את המייל שלו או את מספר הטלפון שלו
ומה המחירים שהם לוקחים?
תודה רבה מראש
יוחנן אורי הכי מקצועי.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ומה המחירים שהם לוקחים?
תודה רבה מראש
עדי נתנאלי לדעתי מאוד יפה על סט שלם כולל מזרחי 4000 ש"ח חסידי בלבד 3000 ש"ח
לא כל כך יקר כמו שעושים ממנו.
המדובר בסט לS770

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מישהו אולי יכול להעלות את הצלילים של הג'נוס
לא בהקלטה אלא להעתיק מהאורגן.
אני רוצה בעיקר את התופים ואם אפשר אז את הכל
שכויח ענק מראש
עד כמה שידוע לי זה לא אפשרי לפחות בימהה.
אתה יכול להעתיק את הרשימה אבל זה לא הצליל אלא סוג של לינק למה שיש בתוך האורגן.

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

טופרי

משתמש צעיר
ומה המחירים שהם לוקחים?
תודה רבה מראש

ברור שארי פרקש הכי מוכר והכי ותיק ויש לו ת'באלנס הכי מקצועי וסאונדים הכי חדישים. מה שכן על הסט הרחב (עדכונים 3 שנים נראה לי וכאלה) המחיר לא זול ביחס למתכנתים החדשים יחסית)

אין על קורג

משתמש חדש
אין לי אפשרות להעלות הקלטה כי אין לי מכשיר הקלטה והסאונד ייצא גרוע . תוכל להשאיר לי הודעה במייל עם מס טלפון ואחזור אליך בלי נדר.

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ההודעה לא כ''כ קשורה לפה, אבל בכל זאת אני מעלה את זה לאשכול הזה מכיון שפה אני מקבל את התשובות הכי טובות ומיקצועיות.... תודה רבה לכם עלו והצליחו, ותמשיכו לעזור לכלל ישראל!!!!
באורגן psr 775 כשאני מקליט שיר/פלייבק וכדו', יש לי אפשרות לראות את התווים כפי שניגנתי את השיר, על המסך של האורגן ע''י לחיצה בלחצן score, רציתי לדעת אם יש איזושהיא אפשרות להעביר את התווים שנרשמו למחשב לקובץ pdf וכדו', או אולי לחבר את האורגן למחשב ולגנן ושירשם מיידית במחשב בקובץ.
אשמח אם מישהו יתן לי עזרה בעניין.
תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה