מקצב אשכול מקצבים

Shalom

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לא לא... בתוך עריכת המקצב בעצמו!
נו, ברור... בתוך עריכת המקצב, השתקת שני ערוצים ואז שמרת... למיטב ידיעתי כשאתה בונה\עורך מקצב, אם אתה משתיק ערוץ מסוים ואז שומר ככה, זה מפעיל את המקצב כשהערוץ הזה מושתק.
או שלא הבנתי בדיוק למה התכוונת, אז תנסה להסביר שוב...

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האמת שכבר עקפתי את זה ע"י העתקת כל הרצועות לבית אחר ונגינה מחודשת, אבל מה שקרה לי קודם לא כלל את מה שאמרת. מוזר... תודה על התשובה!

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי יודע איך אפשר לזהות את המקצבים שמתאימים לסדרת PSR A של ימהה (אוריינטלי)? יש כאן המון

מיוזיקישן

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
א. תאמינו או לא, אבל עברתי עכשיו על כל המאה דפים של האשכול הנפלא והמעניין הזה, אין מה לומר מרתק במיוחד.
עכשיו רציתי לשאול, א. האם אפשר שמישהו יעשה סיכום בהודעה אחת, את כל המוכרים של הסטים של המקצביים, עם דרכי ההתקשרות איתם, וכמובן מחירים...
ב. אני מעוניין להחליף מקצביים לימהה (לי יש psr 770) רק מקצביים איכותיים ברמה, שאין בהם חשש גזל כלל וכלל, כמובן שלי יש הרבה מה להציע, אבל אני מדגיש שוב, רק ברמה גבוהה, ולא בגזל.
בתודה מראש !

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
א. תאמינו או לא, אבל עברתי עכשיו על כל המאה דפים של האשכול הנפלא והמעניין הזה, אין מה לומר מרתק במיוחד.
עכשיו רציתי לשאול, א. האם אפשר שמישהו יעשה סיכום בהודעה אחת, את כל המוכרים של הסטים של המקצביים, עם דרכי ההתקשרות איתם, וכמובן מחירים...
ב. אני מעוניין להחליף מקצביים לימהה (לי יש psr 770) רק מקצביים איכותיים ברמה, שאין בהם חשש גזל כלל וכלל, כמובן שלי יש הרבה מה להציע, אבל אני מדגיש שוב, רק ברמה גבוהה, ולא בגזל.
בתודה מראש !
אני מוכר לכל סוגי האורגנים -035092653

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ליפני כמה זמן יצא לי לצפות באיזה חלק מתוכנית הקלידנים והיה שם קטע שעדי נתנאלי אמר ש''המקצבים והסאונדים של דוד ביתן מסתובבים חופשי ודוד יודע את זה והוא מסכים'' משהו כזה מישהו אולי נתקל במקצבים האלו?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ליפני כמה זמן יצא לי לצפות באיזה חלק מתוכנית הקלידנים והיה שם קטע שעדי נתנאלי אמר ש''המקצבים והסאונדים של דוד ביתן מסתובבים חופשי ודוד יודע את זה והוא מסכים'' משהו כזה מישהו אולי נתקל במקצבים האלו?
ככה אמר שהוא מסכים? שמעת בעצמך?

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכיר מישהו שקנה ממנו סט ב5,000 אז מעניין באמת לדעת אם הוא מסכים.. או שזה בכלל כי אין לו הרבה ברירה...
או שזה שהוא שתק ולא הכחיש זה אומר משהו?..

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכיר מישהו שקנה ממנו סט ב5,000 אז מעניין באמת לדעת אם הוא מסכים.. או שזה בכלל כי אין לו הרבה ברירה...
או שזה שהוא שתק ולא הכחיש זה אומר משהו?..
יש סט ישן שלו שמסתובב, הסט החדש לא מאמין שמסתובב וגם לא שהוא יסכים

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
שום דבר
הסט של רוזנפלד לא גמור ולא מקצועי בעליל, הוא צריך עוד להשתפר, הבחור כשרוני בטירוף
אבל לדעתי הוא עוד לא הגיע לרמה של ארועים,
ו... קורג פי 10 יותר טוב לארועים ומי שאומר אחרת זה פשוט בגלל שלא בדק...
השליטה על המקצב הכי נוחה שיש וזה הדבר הכי חשוב לדעתי.
איזה מצחיק,היום הסט של רוזנפלד זה הסט הכי טוב שיש לטיירוס

aaabbb

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם לדעתי זה לא מקצועי ולא גמור, אם כבר אז יוחנן אורי [לא שאני מרויח משהו ממי מביניהם אבל פשוט שמעתי חומרים של שניהם].

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה

לא נורא מחר הוא יקבל כסף מיוחנן ואז יגיד שיוחנן הכי טוב.
ואתה הגבת על תגובה שלי מלפני שנתיים שאז הסט שלו היה ממש חובבני

נערך לאחרונה ב:

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
גם לדעתי זה לא מקצועי ולא גמור, אם כבר אז יוחנן אורי [לא שאני מרויח משהו ממי מביניהם אבל פשוט שמעתי חומרים של שניהם].
אז למה שימי סקלר הגדול לקח ממנו???

אולפני sound plus

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אני לא מקבל ממנו שקל ,ואני כמוך בדקתי ואגב קניתי בהתחלה את של יוחנן (רק את הדאנסים)ואני מרגיש שזה לא מספיק דוחף
אגב אני מכיר לקוח של שפיץ בשם מנחם לב שמעדיף את של מורדכע מאשר של שפיץ
ולקוח של שייע בשם- יהושע קריצבסקי שמעדיף כנל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה