SEO אשכול להחלפת קישורים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
כל הרעיון של חוות הקישורים הוא שגוגל עוקבת אחר מקור ומספר הלינקים שמפנים לאתר שלך ומדרגת אותו בהתאם. אז קדימה, אתה מוזמן להיות הראשון ששם כאן קישורים לאתרים שלו

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אין בעיה שתהיינה החלפות,
אבל יש בעיה (לאתרים שאתם רוצים לקדם) שזה ירוכז כאן.

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לפני שנתחיל להחליף, כמה מילים על החלפת קישורים למי שלא מתמצא,
הרעיון של קישורים נכנסים (backlinks), שכאשר גוגל רואה שאתרים אחרים מפנים לאתר מסוים (במיוחד אם זה תחת מושג כלשהו), הוא מבין שמדובר באתר חשוב בתחום הזה.

אז קודם כל איזה קישורים לא עוזרים (בכלל או בקושי),
1. קישורים עם תג של no follow כמו למשל כל הקישורים כאן בפרוג או ביוטיוב פייסבוק וכד', ובאופן כללי כל מקום שאפשר לבד להכניס קישור לאתר שלכם כנראה לא שווה הרבה.
2. קישורים שלא קשורים לשאר התוכן בעמוד, אם באמצע כתבה על מזון בריא פתאום יופיע המילים בניית אתרים עם קישור לאיזה אתר די ברור שזה קישור ספאמי.

ועכשיו לענייננו,
אני חושב שזה מקום טוב כאן להחלפת קישורים בגלל הרצון כאן לעזור אחד לשני,
אז הרעיון הכללי שמי שמעוניין להתקדם באיזשהו ביטוי, יכתוב כאן באיזה ביטוי הוא מעוניין שיקשרו אליו, ואיזה סוג אתר יש לו שממנו הוא יכול להוציא קישור בעד,
זה רלוונטי בעיקר למי שיש באתר איזשהם מאמרים, כי סתם להוציא קישור מהאתר או מהפוטר, זה לא שווה הרבה.
באופן כללי הקישורים הכי נחשבים זה שכתוב הביטוי הרלוונטי ונותנים לו קישור, אז אם למשל יש לכם מאמר קטן על וורדפרס אפשר לשלב שם ביטוי כמו בניית אתרים וכד' ובביטוי שיהיה קישור לאתר השני, שימו לב שאם אתם רוצים גם להתקדם באותו ביטוי זה לא רעיון טוב.

אז אני יהיה הראשון,
יש לי בלוג על וורדפרס ואלמנטור, ואני מעוניין להתקדם בביטויים,
מדריך אלמנטור - קורס אלמנטור - אלמנטור הדרכה - קורס בניית אתרים - תבניות וורדפרס
מי שיכול להוציא אלי קישור בביטויים הנ"ל,
אני יכול להוציא קישורים מהבלוג על ביטויים כמו בניית אתרים, בניית אתרי וורדפרס, קידום אתרים וכד'

2u2

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
עדיף שהקישורים לא יהיו הדדיים, אלא אתר א יקשר ל-ב, ובתמורה אתר ג יקשר ל-א.

shalom-m

משתמש פעיל
פרסום וקופי
D I G I T A L
כל הרעיון של חוות הקישורים הוא שגוגל עוקבת אחר מקור ומספר הלינקים שמפנים לאתר שלך ומדרגת אותו בהתאם. אז קדימה, אתה מוזמן להיות הראשון ששם כאן קישורים לאתרים שלו
אני לא ישים פה קישורים כי אין לי שום דבר מזה
רק שאלתי איך זה יעבוד כאן
כי לדוג' בקבוצות החלפת קישורים בפייסבוק זה עובד כך
כותבים הודעה
שלום לכולם!
יש לי כמה אתרים בנושאי א' ב' וג'
מי רוצה להחליף איתי בנושאים האלה לפרטים שלחו מיייל ל....

אז שאלתי איך זה יעבוד כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה