אשכול חברי הפורום

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
באשכול זה נשמח לקבל פרטים עליכם חברי הפורום, בפרסום כידוע יש המון מקום לשיתופי פעולה טובים, חשובים ומועילים לכל הצדדים.

נשמח לשמוע על חברים המחזיקים משרות כמו קופי, רכשי מדיה, מנהלי אסטרטגיה, סופרוויזרים, תקציבאים יחצנים ועוד במשרדי הפרסום השונים (לחוששים מאאוטינג אין צורך לציין משרד, על אף שזה יכול להועיל...)

נשמח לשמוע על יוזמות פרטיות אישיות שיש להרבה מהחברים כאן, בנושאי פרסום כמובן.

נשמח לשמוע את שמות המותגים שבניתם....

בקיצור תתחילו לספר שנדע עם מי יש לנו עסק.... או עסקים (הלוואי)

שילת_250

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אז כמו שהחברים הותיקים מימי היידפארק כבר יודעים, התחלתי כגרפיקאית ונשאבתי לנושא המרתק של בנית אסטרטגיה...
והיום אני משלבת בין שניהם, תוך שיתוף פעולה עם אנשי צוות נוספים, יצרנו נישה מענינת של "מיתוג מוסדות ואגונים"

.... (בלועזית מיתוג השנור...)

בהחלט מחפשים לבצע שיתופי פעולהשל מוסדות וארגונים עם חברות גדולות בשוק, וגם עם ארגונים ומוסדות.

עפרה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לאור דרישתה התקיפה של מנהלת הפורום שלנו...

היות שאני חדשה וממושמעת, הריני להציג את עצמי באשכול הזה.
במקום שאין אנשים השתדל להיות איש...
כנראה שצריך איזה נחשון שיקפוץ למים
תקוותי שאם יראו שגם ירוקה כמוני לא מתביישת לספר על עצמה - אזי יגדל האשכול הזה ויתפח לתפארת.
ובכן, אני בסך הכל גרפיקאית מאד חדשה. יש לי הרבה ניסיון בציור ובאומנות, אך לנושא הגרפיקה התחלתי להכנס רק לפני שנה. 'שיחקתי' בתוכנות של אדובי והכרתי פחות או יותר את הפונקציות שנזדקקתי להן, ומעת לעת אני מתקדמת לפי הצורך.
אני עובדת בהוצאה לאור בשם פָּלֵטָה, שהוקמה בעצם על מנת להוציא לאור את כתב העת 'כמוך' לענייני החינוך המיוחד, ובמקביל החלה גם לעבוד על הוצאת ספרים. במסגרת העבודה נדרשתי כבר לבצע כמה עבודות גרפיקה הנוגעות לתחומי פרסום -
בניית 'המותג' של 'פלטה' כהוצאה לאור וכסטודיו לגרפיקה, עיצוב לוגו (עוד אבקש את עזרתכם בנושא, עוד אין לי לוגו מוצלח מספיק...)
תחת המותג של 'כמוך' - נדרשתי לעצב פרסומות לקהלי יעד שונים. (לפרסומאים, לקוראים פוטנציאליים)
כמו כן פנה אלינו לקוח שעיצבנו לו פרוספקט+לוגו, כולל התוכן, בחירת המסרים שיודגשו וכו'.

זהו. סך הכל ממש לא הרבה ניסיון, אבל אני עם הפנים קדימה, מתעניינת ואוהבת מאד את הנושא, ומקוה, בעזרתכם ובתמיכתכם האדיבה והנדיבה מאוד, להתקדם ולהתמקצע.
המון הצלחה לכל החברים המוכשרים,
אני גאה להיות בפורום אתכם,
ומקווה שלא אבייש אתכם...
עפרה

מ_ר_צ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום לכולכם ותודה מיוחדת לשילת בעלת היוזמה והרעיונות ומפיחת החיים בפורום המקסים הזה.
וקצת רקע עלי (או עלינו)
לפני כ-5 שנים פתחנו משרד להפקות גרפיות המתמקצעת בעיקר בהפקות יחודיות ויוקרתיות.

לפני כשנה פתחנו מחלקה קריאייטיבית לאחר לימודי פרסום, שיווק ויח"צ אניטנסיביים. המחלקה הקריאייטיבית נולדה מתוך חזון לפרוץ לתחומים שמעבר למוצרים השבלוניים וליצור פרמטרים חדשים בהפקות. כיום אנו מתמקדים בקו חשיבה בלתי סטנדרטי, אומנותי וייחודי ומפיקים ללקוחות מוצרי קאסטם עפ"י דרישת הלקוח- כל חלום, כל רעיון וכל גימור מובאים להפקה מוגמרת של מוצר איכותי ברמה ואיכות בלתי מתפשרת.

הייחודיות שלנו הינה היכולת לשלב ולתאם בין ההפקה הגרפית הקריאייטיבית, השילוב עם אלמנטים מיוחדים כגון עור וגימורים מחומרים שונים.
מבין ההפקות שהתבצעו היו בין היתר הפקות ספציפיות של סידורים לקהילות בארץ ובחו"ל, תעודות הוקרה מעור לנגידים של אוניברסיטת בן גוריון, הגדות אומנותיות עם תבליט למדליה עבור החברה הממשלתית למדליות והפקה מיתוגית-תדמיתית רחבת היקף עבור אתר מרכז מידע יהודי "INFOTRAVEL" (עבודה זו עדין בשלבים..).

נישה נוספת ייחודית, הינה נישת ההזמנות וההפקה הויזואלית לארועים ולשמחות. לצורך כך, פיתחנו ליין של הזמנות אלגנטיות, מיוחדות בסטייל חו"ל, העונה לדרישת לקוחות המשקיעים בארועים עד לירידה לפרטים הקטנים. נישה זו מאופיינת ביכולת להפיק התאמה מושלמת בין ההזמנה לארוע ולמזכרת.
במסגרת העבודה בשטח השמחות והארועים, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מפיקים ומארגני אירועים וזאת בעקבות כניסתנו לתחום השיווק, פרסום ויחסי ציבור.

מיותר לציין שכל ההתחלות קשות ומאתגרות, אנו נתקלים לעיתים ברצון הלקוח לראות נסיון עשיר מוכח בתחום הפרסום, דבר שמטבע הדברים נרכש עם הזמן... ומתוך חולשה זו אנו מוצאים הזדמנות למינוף בכך שיש לנו את קלף הרעננות בשילוב מעוף וחוסר שחיקה ומעל הכל רצון להוכיח!

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ובכן, אני איילת מימון, אני גרה באלעד ועובדת מהבית. אני גרפיקאית ועובדת על המחשב אבל גם מציירת במגוון טכניקות וחומרים. במחשב אני עובדת בתוכנות CS3, פריהנד הוותיקה. זהו, פחות או יותר.
רציתי בהזדמנות זאת להודות לפורום הזה, על המקצועיות, הרבגוניות והתועלת המרובה שהוא מביא. יוזמה נהדרת בים האינטרנט הלא רצוי בכל בית יהודי. אני אישית, מאז שהצטרפתי, חיפושי ברשת ירדו מאוד. יישר כוח!

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שמי שמואל {שמיל }
אני צלם סטודיאו ותדמית כרגע בשלבי התפתחות .
מאז שאני זוכר את עצמי אני עם מצלמה ביד .
לפני ארבע שנים החלטתי לקחת צעד נוסף ולהפוך את הצילום לתחביב .
למדתי את רזי המקצוע לבדי ולפני שנה הפכתי את זה למקצוע שלי .
אני כרגע בשלבי פתיחת סטודיאו לצילום תעשיתי והתמקצעות בתחום .
ומקווה שבמשך הזמן נשתפר ונגיע לרמות הגבהות בתחום .
שמיל .

יענקי שכטר

משתמש פעיל
צילום מקצועי

כמו שכתבה שילת שכתבו לה בפרטי: "לא נעים להם לכתוב כי הם באמת לא מקצועיים ומתביישים וכו'", אכן כן, אני עדיין לא מקצוען (ולא מתבייש בזה, אחרת לא מתקדמים), ולכן לא הוספתי בפורום זה תגובות.
שמי יעקב ואני בחור צעיר שהתחלתי להתעסק וללמוד את פוטושופ, (נושא שמשך אותי, אולי גם בגלל אחי MענדיM) לפני כ 3 שנים.
לאט לאט נכנסתי והתחברתי לתחום הגרפיקה עם עוד דברים ותוכנות שלמדתי.
לפני כשנתיים התחלתי לעשות עבודות פרטיות לכל מיני אנשים וחברים שהכרתי ואיכות העבודות השתפרה עם הזמן.
כיום אני עדיין מבצע עבודות פרטיות גדולות יותר עם חשיפה גדולה יותר שבהם אני צריך רעיונות ודרך (אסטרטגיה) בפרסום ומאוד מעוניין להתקדם בתחום הפרסום והגרפיקה בהווה ובעתיד אי"ה.

אשמח להיות חבר פעיל בפורום זה,

תודה למנהלים המקצועיים והמסורים.

tali25

משתמש צעיר
עובדת בהוצאה לאור של ספרי קודש ומוצרי אומנות. תוכנות ? לא משנה כרגע זה לא פורום עיצוב גרפי. זה מה הקשר שלי לפרסום נכון?
צורכת מדיה ברמות קשות.
מה שאומר שכל הפרסומות שאתם עושים עוברות תחת עיני הקפדנית והביקרותית.
משתדלת מאוד שלא יעבדו עלי, ואם זה מצליח אז צל"ש גדול לקופרייטרים לגרפקאים וכו'.
ואם באישי עסקינן אז זה הזמן להביע דעה: כל אלה שעובדים לוועדות צדקה תעבדו קשה קשה ואולי תגיעו לרמה של "סטודיו א. אלתר" הם פשוט עושים את העבודה הכי טוב!!! רחוק מאוד מכל השאר (שילת אל תקחי אישי, אני מתכוונת בעיקר לגרפיקה)
בכל אופן תודה רבה על הפורום וסליחה שסטיתי מהנושא

אלף

משתמש מקצוען
התחלתי את הקריירה המקצועית של כגרפיקאית. ההשגחה הובילה אותי לכוון קצת שונה. כיום אני במקצועי, סופרת. כותבת מאמרים, סיפורים, לנוער וילדים וקומיקס. אני גם מאיירת את הקומיקס וספרי ילדים ומפעם לפעם מבצעת עבודות גרפיקה.
בעבודתי כסופרת התבקשתי לפעמים לכתוב כתבות תשקיף על מוסד.
תחום הפרסום והשיווק מעניין אותי כהשלמה למקצועות בהם אני עוסקת
תודה רבה.

rach

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
שלום, שמי רחלי גרפיקאית כבר די ותיקה (5-6 שנים, הרבה?) וכן מאיירת
יש לי ניסיון כמעט בכל תוכנות הגרפיקה וכן בכל סגנונות העבודה- פרוספקטים, כריכות, עלונים וכו', עיקר עבודתי היא עיצוב מודעות לעיתון. אני עובדת במערכת עיתון.
מה מעניין אותי בעיתונים? פרסומות. הן צדות את עיני דבר ראשון, ובד"כ אני מדלגת על כל השאר, כתבות, טורים וכו' אני אוהבת פרסומות, אוהבת לבחון ולבדוק את העיצוב, הרעיון (ובעיקר להעביר ביקורת)
ותודה לאתר המקסים (שמבזבז לי קצת זמן)
רציתי לשאול, יש הרבה סגנונות עיצוב: סגנון כבד, קלאסי, מודרני,
ומשום מה נדמה לי שעיקר הנטייה והדגש כאן הם על עיצובים בסגנון פחות חדשני (חסידי וכבד שהוא יפה בפני עצמו אבל לא מספיק) האם אנשים באמת אוהבים אותם יותר?
לדעתי, יש מקום להרחיב את הסגנונות

הסתר_פנים

משתמש פעיל
אומרים שבמדינה הזאת זזים דברים רק באיומים, כנראה שצודקים....

שמי אסתי, אני מאיזור הצפון.
עוסקת בגרפיקה כמה שנים טובות. עובדת על כמעט כל התוכנות המוכרות.
עיצבתי מגזינים, לוגואים, פרוספקטים, מודעות, שלטים, פליירים וכל היתר. מאיירת פה ושם כשיש זמן. מתעסקת גם בעיצוב בפלאש, באנרים, מצגות וכד'...
מפיקה מקומון חרדי שבועי, כתיבה, עריכה, עיצוב וכל מה שמסביב.
ככותבת, הנני מתעסקת גם ברעיונאות, כתיבה שיווקית, כתבתי חומרים לאתרי אינטרנט, מוסדות, ארגונים וכיו"ב...
בשנתיים האחרונות התפתחתי לכיוונים של הפקות דפוס, כשהמטרה היא לתת מוצר מוגמר ללקוח, החל מכתיבה, ניסוח, עיצוב ועד לפלט איכותי סופי.

אוהבת מאוד את התחום, לדעתי הוא מרתק ומאתגר.
השלב בו מתחברות כל המילים הכתובות, כל הרעיונות, האימג'ים, השטאנצים, ההשבחות. ליצירה פרסומית אחת מכובדת. אלו הם רגעי הנחת מהמקצוע התזזיתי הזה, שמתפתח ללא הרף.
(רגעים שבהחלט מפצים על לילות ארוכים נטולי השראה, ועל עקימת אף של לקוח שעיצוב זה לא הצד החזק שלו...ועוד רגעים בהם נשבענו לעזוב הכל ולעשות הסבה למחקר על דובי הקוטב הצפוני...סתאאאם נראה לכם?)

koral

משתמש צעיר
שלום לכל חברי הפורום
א. אתם מ'זה נחמדים ועוזרים, כל הכבוד
ב. אני גרפיקאי (תורשתי) להורים היה סטודיו לגרפיקה בערך 15 שנה עד שעזבו את המקצוע
אני עובד במשרד פרסום 3 שנים ובמקביל (כמובן) עבודות פרטיות
אני משתמש בעיקר בתוכנות פוטושופ וקורל
יותר מזה אני מצטער אבל לא כ"כ יודע לכתוב מגילות על עצמי.

פרילאנס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שלום לכולם

א. ברצוני להודות לבעלי האכסניה על כל מה שהם עושים ויעשו

ב. אני גרפיקאי כ4 שנים בשוק. אני עובד במשרד פרסום

ג. אני עווד מעידן ההייד פארק

יתר פרטין איני יכול להוסיף

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שחכתי מהבטחתי..

אז אני גרפקאית בערך 3 שנים בתחום (תורידו כמה שתירצו :) )
עובדת בבית דפוס ובמקביל - בבית

לומדת המון תוך כדי עבודה וגם פה.
אין לי עוד מה להוסיף רק שאתם מדהימים ותודה ענקית לשילת בזכותך אני לומדת המון!

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה,
מצטרפת לתודות לכל באי ומשתתפי הפורום וכמובן ל שילת.

אני גרפיקאית עוד מתקופת הפריהנד3
עד לפני חמש שנים עבדתי באיזשהו בית דפוס בעיר קטנה (היום אחותי עובדת בו והיא כבר מחכה לספר עליו בלשון עבר), העבודה היתה מיועדת לציבור כללי/דתי כך שהסגנון שעליו עבדתי היה בקו נקי וקלאסי.
היום אני עובדת יותר בסגנון 'כבד' (חסידי בלע"ז), היה לי מאד קשה להתחבר אליו, תמיד העיטורים היו חיוורים ולא הצלחתי לקלוע לטעם... עד --- שהגעתי לפורום המדהים הזה.
אני עוסקת גם מעט בפרסום, כך שמבחינתי אני בנתיים בגדר של לומדת מהפורום, ויש הרבה מה.
תודה על הכל...

דיסק

משתמש פעיל
עימוד ספרים
שלום אני מאד מופתע מפורום יקר זה לאחר שהתרשמתי ארוכות מפורום עיצוב גרפי ותוכנת תג
אני עוסק בגרפיקה זה כבר קרוב ל-5 שנים ב"ה בכל תוכנות הגרפיקה ומאד אוהב תחום זה ומתעסק בעיקר עם מוסדות חסידיים ללוגו, ניירת משרדית, בלאנקים, שלטים, פרוספקטים, שלטים לאירועים, ועוד כהנה וכהנה.
כמו"כ בשנתיים האחרונות נכנסתי חזק לתחום הוצאת הספרים וב"ה גם בזה ראיתי סייעתא דשמיא
הסיפוק הוא מאד חזק כאשר רואים עבודה מושלמת לאחר מאמצים וזה יוצא נפלא גם בספרים וגם בעבודות הגרפיקה
אני מאמין שבפורום זה אוכל לקבל סיוע ועזרה ובעזרת השם אשתדל גם לעזור במה שאוכל
תודה

max

משתמש רשום
אוקי,
ראשית כל, יש לי בעיה עם עולם הניקים שפלוני מכה את אלמוני וזה ממש בבחינת 'מכה רעהו בסתר'...
מכיוון שזה פורום סגור איני מבין איזו סיבה יש לאנשים פה להיות חסויים מאחורי ניקים?
אתם חיים בחברה שאוסרת את האינטרנט? הרי זה מותר לצורכי עבודה, לא?
וכל הפורום הזה הוא מקצועי נטו, אין פה ברבורים סתם, נכון?
אוקי, מי שמרגיש כך יותר בנוח שיערב לו...
אני מתנחם בזה שהרבה חברה' פה מכירים אחד את השני.
יאללה, בואו לפייסבוק:)

אני חושף את עצמי גם בגלל שאין לי במה להתבייש ב"ה, ולא מצאתי שום סיבה להסתתר מאחורי 'ניק' כלשהו שמזכיר את ימי הייד פארק האפלים.. אבל בעיקר בגלל שבעתיד שאני אגיד ביקורת טובה או רעה על מישהו או משהו תדעו בדיוק מהן האינטרסים שלי, כי גם כשאנחנו מחווים דעה בצורה האוביקטיבית ביותר אנחנו כולנו פה אנשים מלאי אינטרסים וחשוב לקחת את זה בחשבון!

אז מה, אני יפתח במונולוג?
אוקי,
שמי מקס הלפרט ואני מנהל את המחלקה הישראלית במשרד הפרסום SES Media בארה"ב, משרד שנחשב לגדול ביותר פה הן מבחינה מקצועית והן מבחינת היקף, בארה"ב אנחנו מאוד מוכרים, בארץ זה עדיין חדש כי המחלקה הישראלית הוקמה לפני מס' חודשים בלבד, על אף היותינו חדשים חלקכם כבר שמעתם עלינו, אבל לאלה שלא אני אסביר, המחלקה הישראלית באה לתת פתרון לחברות ישראליות שגילו את הפוטנציאל הגלום בשוק היהודי בארה"ב והחלו לשווק את מוצריהם פה, מה שקרה שאת הפרסום הם עשו או ע"י משרדי הפרסום בארץ שפשוט היו מתרגמים את הקמפיין כולו לאנגלית, אני לא מדבר על טעויות כתיב איומות אלא שבסופו של דבר לא עבר שום מסר ואפי' גרע...
אין סיכוי שפרסומאי ישראלי ידבר לאמריקאי, על אותו משקל שפרסומאי חילוני לא יודע איך לדבר לקהל יעד חרדי, זה 2 עולמות שונים לגמרי!
אופציה שניה, שהם היו מוצאים איזה גרפיקאי פה שעושה להם עבודת גרפיקה גרידא וגם זה היה ממש גרוע!
אנחנו באנו והקמנו בתוך המשרד שלנו מחלקה ישראלית שבה אנחנו נותנים לחברות ישראליות הללו שירותי פרסום מקצועיים ויעילים ביותר מתוך הבנה והכרה עמוקה של קהל היעד פה על כל פלחי מגזריו ורוחותיו.
התיקים הישראלים מנוהלים ברמה המקצועית כתיקים אמרקאים לכל דבר אבל ברמת הקשר עם הלקוח יש לנו צוות דוברי עברית צחה.
מקווה שמספיק עד כאן, אם יש שאלות אשתדל לענות.
לילה מקסים!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכולם,

גם אני כמו עוד כמה - חדשה לגמרי בתחום של פרסום, בעיקר מתעניינת ולומדת, במטרה ליישם כמובן.
בתחום של עיצוב גרפי אני עוסקת כ- 6 שנים, מתוכן בשנתיים האחרונות באינטנסיביות.
בעלת סטודיו קטן לעיצוב גרפי - סטודיו אריאל 770, ועובדת מהבית.
קהל הלקוחות שלי הם בעיקר בתי חב"ד בכל רחבי הארץ.

בקיצור - אני כאן כדי לללמוד!
תודה רבה.

זו אניאני

משתמש פעיל
שלום!
ראשית אביע את תודתי לכל חברי הפורום (גם השכן) ולהנהלה!
אני כולי התפעלות מהידע, החומר והמגוון המקצועי!
ובעיקר מהפרגון והעזרה ההדדית- (אני לא חושבת שיש הרבה פורומים כאלה - אם בכלל)

אני גרפיקאית במקצועי מזה 4 שנים.
למדתי ב"דיזיין" - אצל ברכה סורוצקין (נהנתי מכל רגע...)
התחום מתאים לי ביותר - ואני חשה סיפוק רב בעבודתי.

תחילה עסקתי רק בעיצוב בסגנון נקי וחלק (אגב, עיצוב- זה הצד החזק שלי)
ארך לי שנתיים עד שנשברתי ועברתי גם לצד ה"חסידי" - הסגנון הכבד.
היום ב"ה אני מבצעת עבודות אלו ברמה גבוהה מאוד!
אבל כמובן שמחה על כל לקוח בסגנון המודרני.

את תחום הפרסום למדנו על קצה המזלג,
אני מאוד נמשכת לכל נושא הפרסום והרעיונאות.
(חשבתי לקחת קורסים על זה בהמשך - אבל אולי פרוג יהיה המורה שלי...)
-בינתיים אני צוברת ידע ומנסה ליישם בפועל.

תוכניות לעתיד בעז"ה-
- מינוף רציני בתחום (יש לי כמה אופציות) - לאחר השתתפות בקורס בשיטת דיי קארנצ'י.
- או הסבת מקצוע (ב180 מעלות)

כל טוב
ובהצלחה לכולם!

בונפיס

משתמש צעיר
שלום לכולם אני קובי ומקצועי הוא קופי :)

לאחר עיון מעמיק באשכול, הגעתי למסקנה שאני הקופי היחיד כאן. לפחות באשכול הזה.
למי שמכיר את הניק שלי, הוא אותו הניק מהפארק המסורבל.

למדתי את התחום לפני קצת יותר מ 3 שנים בקורס שהתקיים במכללת ר"ג בשיתוף עם ה ACC של תרצה גרנות. עברתי את הוקרס עם עוד 17 איש. בפועל, רק אני ועוד חבר טוב, עוסקים בתחום.

לקח לי מעל לשנה למצוא עבודה, והתחלתי לעבוד כקופי בפרסום מגזרים. למי שזוכר, עשיתי את הקמפיינים הגדולים של דפי הקהילה (דפי זהב) שם הגיתי את השם וביצעתי את הקמפיין הפותח שלו, עבדתי גם על אלקטרה סחר מזגנים וגם שם ביצעתי את קמפיין הכניסה החזק שלהם למגזר וכו' וכו' וכו'

מאז.. התגלגלנו לאחר המלחמה בלבנון בתחום המכירות והשיווק ותמיד התגעגענו לכתיבה.
כיום, אני עושה עבודות פרלינס ליבואן מוצרי תינוקות וילדים ועוד כמה גופים קטנים כגדולים.

זהו.

בונפיס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה