דרוש מידע אשכול התנורים לפסח

לילי 1

משתמש מקצוען
השנה אני צריכה לקנות תנור/טוסטר חדש לפסח
עבור רבים זה מוצר פסחי לחלוטין ואין לו שימוש ביום יום

אשמח אם תתרמו מידע בתחום:
מה חשוב לבדוק בקניית תנור?
מיהם החברות המומלצות?
האם יש משמעות לדלת כפולה?
לטורבו?
כמה ליטרים מתאים לתבנית A4 וכמה ליטרים לתבנית הגדולה?

והייתי מאוד רוצה שיהיה לי בילט אין מיוחד לפסח. למישהו יש רעיון איפה מאחסנים?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
דלת כפולה חשובה לאיכות האפיה. דלת לא כפולה לא שומרת על החום האחיד בתנור וממילא העוגות פחות מצליחות.
לי יש טוסטר של סול 45 ליטר ואני מאוד מאוד מרוצה. אופה לי כמעט כמו תנור רגיל. נכנס גם תבנית ענקית חד פעמית. יש לו אותו שלוש שנים [או ארבע...לא זוכרת]

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
דלת כפולה חשובה לאיכות האפיה. דלת לא כפולה לא שומרת על החום האחיד בתנור וממילא העוגות פחות מצליחות.
לי יש טוסטר של סול 45 ליטר ואני מאוד מאוד מרוצה. אופה לי כמעט כמו תנור רגיל. נכנס גם תבנית ענקית חד פעמית. יש לו אותו שלוש שנים [או ארבע...לא זוכרת]
תודה רבה על הטיפ, עוזר מאד

לילי 1

משתמש מקצוען
תודה!
הייתי היום בחנות וראיתי ששתי תנורים שמוגדרים כ45 ליטר מכילים תכולה שונה לחלוטין
מה שאומר שלא כדאי לקנות במכירות וכדו בלי לראות

לילי 1

משתמש מקצוען
יש לי גם שתי תנורי בילט אין, חלבי ובשרי, שחיצונית הם אותו גודל בדיוק אבל בפנים יש הבדל גדול

לתשומת לב מי שעומדת לפני קניה של תנור

עמליה 098

משתמש מקצוען
ב1300 שח אפשר לקנות בילד אין של זנוסי למשל- השאלה היחידה הוא איפה מאכסנים אותו כל השנה (לא עובר בדלת של הבוידם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה