אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
אשמח אם תוכלו להעלות הסרטות מה"זיץ" של "המנגנים" שהיה בחוה"מ סוכות.
תודה רבה

שלמה מילר

משתמש רשום
מי שיכול דחוף לשלוח לי באישי את הדיסקים נעימות החיים אגודה אחת של בערי וועבער מנחה של שלומי גרטנר וכל הכוכבים של צבי זילברשטיין וכן את הדיסק שיר תודה רבה וחורף בריא

e.ch

משתמש צעיר
נכתב ע"י שלמה מילר;2274738:
מי שיכול דחוף לשלוח לי באישי את הדיסקים נעימות החיים אגודה אחת של בערי וועבער מנחה של שלומי גרטנר וכל הכוכבים של צבי זילברשטיין וכן את הדיסק שיר תודה רבה וחורף בריא

...

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם

להאזנה ורכישה בחתימה שלי.;)

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

זה הכל? יש עוד הרבה דיסקים...

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
נכתב ע"י גלית18;2272954:
שלום!!
אשמח אם מישהו יוכל להוריד לי את זה לצפיה.
http://www.bhol.co.il/109983/קבר-דוד-שמלצר-שטיינמץ-ודיקמן-על-במה-אחת.html
תודה רבה!!!
ולמישהו יש אולי וידאו מההופעה של שמילי אונגר??

בבקשה :)

אפשרות ראשונה

אפשרות שניה

אם לא טוב נא לרשום לי איזה שרת חינמי טוב עבורך ואעלה לשם :)

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
תודה רבה!!
אם יש הסרטות גם מהקבלת פני רבו של הרב שלום כהן, אשמח מאד לקבל.

תודה גדולה גם על מה שכבר הבאתם.

cofix

משתמש פעיל
כל הכבוד כל הכבוד כל הכבוד לכולם (במנגינת ירעם הים ירעם הים וכו') :):):rolleyes:

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
"בדלתיים סגורות" – יואלי דיקמן כפי שמעולם לא ראיתם מתועד במשך שנה
לא כל מוזיקאי היה משתף פעולה עם מיזם כזה, אבל דווקא יואלי דיקמן נענה לאתגר ואיפשר לצוות צילום ללוות אותו ולתעד את סדר יומו במשך שנה.
הצוות שקיבל גישה אל מאחורי הקלעים של תעשיית המוזיקה החסידית, נחשף בין היתר לחומרים רגישים גם כאלו שנותרו על רצפת חדר העריכה.
בעין אומנותית הוא תיעד את העבודה בבית היוצר הגדול ביותר כיום בז׳אנר. במרבית הזמן חברי הצוות השתדלו להיות ״זבוב על הקיר״ בכדי להפיק מסמך דוקומנטרי אותנטי, ולעתים זכו להסברים מממי שזכה במצעד השנתי לתואר ״מעבד השנה״ ושהוכתר על ידי רבים וטובים כגאון מחונן.

צילום ועריכה: משה ביטון.
מי יכול להעלות לג'מבו למען המסוננים
http://www.93fm.co.il/radio/357417/

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
נכתב ע"י שיילה;2275803:
"בדלתיים סגורות" – יואלי דיקמן כפי שמעולם לא ראיתם מתועד במשך שנה
לא כל מוזיקאי היה משתף פעולה עם מיזם כזה, אבל דווקא יואלי דיקמן נענה לאתגר ואיפשר לצוות צילום ללוות אותו ולתעד את סדר יומו במשך שנה.
הצוות שקיבל גישה אל מאחורי הקלעים של תעשיית המוזיקה החסידית, נחשף בין היתר לחומרים רגישים גם כאלו שנותרו על רצפת חדר העריכה.
בעין אומנותית הוא תיעד את העבודה בבית היוצר הגדול ביותר כיום בז׳אנר. במרבית הזמן חברי הצוות השתדלו להיות ״זבוב על הקיר״ בכדי להפיק מסמך דוקומנטרי אותנטי, ולעתים זכו להסברים מממי שזכה במצעד השנתי לתואר ״מעבד השנה״ ושהוכתר על ידי רבים וטובים כגאון מחונן.

צילום ועריכה: משה ביטון.
מי יכול להעלות לג'מבו למען המסוננים
http://www.93fm.co.il/radio/357417/

בבקשה

חניק

משתמש פעיל
למי יש ויכול להוריד את המצגת שהוקרנה אתמול בהכנסת 7 ספרי תורה לישיבת עטרת שלמה בראשל"צ?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה