אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקהלת 'מלכות' זאנוויל ויינברגר "תקע בשופר"
יום ראשון השבוע בבלגיה, זאנוויל ויינברגר והחזן ישראל אדלר אותם ליוותה מקהלת 'מלכות' בניצוחו של פנחס ביכלר ותזמורתו של מאסטרו יואלי דיקמן,
מעניין אותי אם ישראל אדלר מייצג את עצמו כחזן אם מישהו יודע...

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
ה
הוא כמובן בן של חיים אדלר החזן העולמי
שאבא שלו חזן גדול אני יודע ושהוא מבצע לפעמים יצירות חזנות ברמה כזו או אחרת אני גם יודע השאלה היא אם הוא מייצג את עצמו כחזן או לא

קולות חדשים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מקהלת נרננה בביצוע מושלם "אבל מלך עליון ",
עם בעל המנגן ר' לייזר הופמן.
תהנו!!!

קבצים מצורפים

• מקהלת נרננה בביצוע מושלם אבל מלך עליון עם האורגניסט לייזר הופמן.mp4
    32.9 MB · צפיות: 172

מנחם ומנדעל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוני שלמה מציג: "והכל טוב"

את המילים שמופיעות בספר התניא, באגרת הקודש פרק י"א יודע כל חסיד חב"ד ישר והפוך, והזמר יוני שלמה שעלה לארץ לפני תקופה קצרה החליט להנגיש אותם לכלל הציבור.

לפני מספר שנים ישב יוני שלמה עם גדול המלחינים משה לאופר ולאחר כמה סקיצות נולד השיר "והכל טוב", לאחר תקופה קצרה השיר הוקלט ברמה מאוד גבוהה בעיבוד אותנטי שהתאים לימים של אז - עם נגנים וכלים חיים באולפן, אך יד ההשגחה כיוונה אחרת ומשום מה השיר לא יצא.

בימים אלו חבק יוני תאומות שנולדו לו בשעה טובה ומוצלחת, ולרגל השמחה חזר יוני אל האולפן ניער את האבק מהלחן, וניגש עם "והכל טוב" אל אמן הקלידים המלחין והמעבד שמואל יפת שנתן למילים היפות והמעודדות הללו עיבוד עדכני שבלי ספק לוקח את "והכל טוב" למקום אחר ושונה.

קבצים מצורפים

• יוני שלמה.mp4
    13.7 MB · צפיות: 66

דובי כהן

משתמש חדש
בקשה....
אפשר בבקשה את השיר החדש של יעקב שוואקי - כל הנשמה להורדה בMP3
תודה!

יש על זה זכויות יוצרים!!!
את חדשה ואת לא מכירה את כללי הפורום,
כל מי שעובר על זכויות יוצרים נחסם לצמיתות.

רונה 51

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
אם העלו את השיר הזה ליוטיוב, או לאתר אם אפשרות הורדה.

חברי הפורום תתקנו אותי בבקשה אם טעיתי.
לא נכון אנשים מעלים ליוטיוב בלי רשות
על דיסקים ישנים יש זכויות יוצרים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה