אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

ArtDesigner

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י פנינה ש;1494180:
כבר חשבתי שזה וידאו.- חבל!- זה יפה גם בשמיעה.
ולכן בכל קליפ או סינגל שאני מעלה אני כותב בכותרת צפו/האזינו...

נכתב ע"י מחבר;1494182:
יפה!!
מה זה מיוזיק למייל? הם שולחים קליפים למייל?
איך אפשר לקבל גם?
הלו, אתם מקבלים פה את מיטב עדכוני המוזיקה, לשם מה לכם למסור את המייל שלכם לעוד רשימת תפוצה (אני רשום באחת מרשימות התפוצה ובטעות הלה שלח ללא עותק מוסתר וכבר שבועיים שאני סובל מזה עם עוד כ-400 מקבלי המיילים, וד"ל).

נכתב ע"י הגפן;1494195:
מציאון במייל
נישט א גרויסע מציאה

נכתב ע"י 2015;1494262:
אם אתה כבר מצטרף נשמח שתרשום שבאת דרכי לרשום את המייל שלי : <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
כי יש להם עכשיו הגרלה גדולה מאוד חינם למצטרפים, ולמצרפים חברים.

הנה פרטי הגרלה למעוניינים:https://drive.google.com/file/d/0B3TlLVtJS_47YUkxYm5DRDh1dUkyT2lHbE1mejRxb3pfY3I4/view?usp=sharing
תודה, תהנו.
כנ"ל

נכתב ע"י פלאפון;1494255:
שכחתם לציין את הדינר שהיה אתמול בערלוי.
לא שכחנו, יש על זה כאן

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י פלאפון;1494286:
איזה אבל ?? לא שמעתי מה קרה?

נפטר בפתאומיות רבו של 'כפר חב"ד' הרב מרדכי שמואל אשכנזי זצ"ל.

2015

משתמש צעיר
ילד פלא בביצוע מרשים
"בשעה שהקב"ה גואל את ישראל"

קבצים מצורפים

• מוזיקה עם ילד פלא.mp4
    15.9 MB · צפיות: 73

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י קולות;1495120:
שלוחי הרבי- אשרינו
מיהו המוכשר הזה- שמחה פרידמן?
אחיינו של אברהם פריד, ובן דודו של בני פרידמן.

פרוגניק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בא אל פרעה, שיר מיוחד מלא הומור

לקראת פרשת וארא אולפני ר' חיים בנט עם מקהלת הילדים "רננו חסידים" שחררו שיר מיוחד של "בא אל פרעה כי אני הכבדתי את לבו", הלחן מיוחד ומלא הומור והוקלט בחודש האחרון לראשונה, של נוסח עתיק ששמעו בבית משפחת שטנצל של בא אל פרעה כי אני הכבדתי את לבו.
שיר זה היה נוהג לשיר מזכה הרבים רבי שלמה שטנצל זצ"ל, בעקבות פטירתו בנו בעל התפילה הרב יונתן שטנצל החליט להקליט שיר זה על מנת ששיר זה, יהיה לנחלת הכלל, וגייס לעניין את מקהלת "נרננה" ואת המעבד המוכשר איתן פרישברג, את ר' חיים בנט שגייס את מקהלת "רננו חסידים"

קבצים מצורפים

• בא אל פרעה.mp3
    5.6 MB · צפיות: 49

פרוגניק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
פתח ליבך – גדולי הזמר החסידי והישראלי בשיר לשלושת החטופים

שיר חדש "פתח ליבך" עם הרכב כוכבים מפתיע ומיוחד המשלב בין גדולי הזמר היהודי והישראלי: דוד ד'אור, אברהם פריד, קובי אפללו, ישי ריבו, יונתן רזאל ודיויד ברוזה.

השיר נכתב על ידי הזמר דוד ד'אור ובוצע לזכר שלושת החטופים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח הי"ד. השיר הושמע לראשונה בטקס הענקת פרס בגין במרכז מורשת מנחם בגין על ידי ד'אור יחד עם תלמידי ישיבת 'מקור חיים' ישיבתו של נפתלי וגיל-עד.

מקור

קבצים מצורפים

• פתח ליבך.mp3
    1.1 MB · צפיות: 41

Magic Brush

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פרוגניק;1496115:
שיר חדש "פתח ליבך" עם הרכב כוכבים מפתיע ומיוחד המשלב בין גדולי הזמר היהודי והישראלי: דוד ד'אור, אברהם פריד, קובי אפללו, ישי ריבו, יונתן רזאל ודיויד ברוזה.

[/URL]

אין לזה קליפ?

פנינה ש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נשמח לקבל תרגום מאידיש לעברית ללהיט המדהים "שמחה" של וייס ולוטרמן!!!!!

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פנינה ש;1496599:
נשמח לקבל תרגום מאידיש לעברית ללהיט המדהים "שמחה" של וייס ולוטרמן!!!!!

בערך , ממה שזכור לי בראש (חבל לי להעיר ת'שכנים...:p)
כשיהודי עושה שמחה בואו ניקח ריקוד או כלי נגינה , נצא בשיר והלל
ונודה לקל.
(שיר והשבח לקל וברכות עד בלי די.... חי עולמים....
סימן טוב , מזל טוב ...)

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י פרוגניק;1496115:

השיר נכתב על ידי הזמר דוד ד'אור ובוצע לזכר שלושת החטופים, גיל-עד שער, נפתלי פרנקל ואייל יפרח הי"ד. השיר הושמע לראשונה בטקס הענקת פרס בגין במרכז מורשת מנחם בגין על ידי ד'אור יחד עם תלמידי ישיבת 'מקור חיים' ישיבתו של נפתלי וגיל-עד.

מקור

שיר יפה
יש למישהו ביותר איכותי

פרוגניק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הפכת מספדי - מנדי ג'רופי

האזנה עריבה

קבצים מצורפים

• הפכת מספדי.mp4
    5 MB · צפיות: 45

פרוגניק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
דודי קאליש והילד ארי רייך ומקהלת מלכות וארהלה סמט בליל שישי בוועידת נגידי צאנז בטבריה

הקישור לשיר

פרוגניק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הזמר הקומזיצאי נפתלי קמפה בשיר חדש ישן -'ניגון שבע ברכות'

בעל המנגן נפתלי קמפה, האיש שאחראי במידה רבה על חידוש תופעת הקומזיצים בעולם הישיבות, חושף לראשונה ניגון חדש שהלחין ר׳ שלמה קרליבך. הניגון ששמו הוא ״ניגון שבע ברכות״ מתקרא כך משום שהולחן לכבוד חתונתו של ר׳ שלמה וברבות השנים הוא נשכח ונגנז.
כיום, עשרות שנים לאחר שהושר לראשונה, הניגון יוצא בשנית בבחינת ״יין ישן בכלי חדש״ ומופק מוזיקלית בצורה מדויקת ומרשימה ע״י צמד המוסיקאים אלי קליין ואיצי ברי.
הנשמה העמוקה של ר׳ שלמה, יחד עם השירה המופלאה של נפתלי קמפה והעיבוד המוסיקלי המקסים יוצרים שילוב מרגש ומיוחד שנדיר לשמוע בימינו.

האזינו לזה

ArtDesigner

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
ברי וועבער במחרוזת וואלס: &quot;כתר – ותערב&quot; • צפו

ביצוע ענוג של ברי וועבער למחרוזת השירים: "כתר" של אייזיק האניג, ו"ותערב" של שלמה יהודה רכניץ • מתוך הפקה לחתונה באולמי 'עטרת אברהם' בתזמורתו של אהרן טייטלבוים עם המנצח האגדי ישראל לאם • צפו

דרופבקס

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה