כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
שיר חתונה בנצי שטיין & מוטי ויזל
אוקי, אז אחרי שהספדנו והיללנו את חנן בן ארי בסינגל הקודם (האא... ויש לציין שאני מאוד הוחמאתי מהתגובות המלהיבות שלכם....) - הפעם התעכבנו על זמר ויוצר של פעם בדור 'שולי רנד' האהוב...

כשמתקשרים החברים ובפיהם הבקשה להפתיע את החתן עם סינגל - העבודה הכי קשה היא כנראה בלהתאים את השיר הנכון... אבל כשמדובר במוטי ויזל, זמר שאני כ"כ אוהב, הפתרון היה די קל כי מי לא רוצה לשמוע את מוטי מבצע שולי...
השלב הבא זה טקסט שיתרץ את החלפת מילותיו הגדולים של המשורר... כאן נכנס לתמונה חבר וגראמער גדול 'סנדי שטיינר' שהצליח לגעת לטקסט המרגש והנכון לשיר...
וכך ירדנו לאולפן החדש שכבר מזמן לא חדש ובשבילי בפרט הוא ממש לא חדש מעצם העובדה שאותו מוח ואותם ידיים ימניות של יענקי כהן המוכשר מלטשים כבר באופן קבוע את המוצרים שעולים כאן בערוץ...
ויש לציין שההפתעה בשיר זה הוא עיבודו של צעיר כשרוני שיודע להפתיע - מדובר במוטי כהן שעיטף את השיר בעיבודו המקפיץ.

יאללה גייטס הערן...

קבצים מצורפים

• שיר חתונה.mp3
    7.7 MB · צפיות: 287

MG3719742

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אוקי, אז אחרי שהספדנו והיללנו את חנן בן ארי בסינגל הקודם (האא... ויש לציין שאני מאוד הוחמאתי מהתגובות המלהיבות שלכם....) - הפעם התעכבנו על זמר ויוצר של פעם בדור 'שולי רנד' האהוב...

כשמתקשרים החברים ובפיהם הבקשה להפתיע את החתן עם סינגל - העבודה הכי קשה היא כנראה בלהתאים את השיר הנכון... אבל כשמדובר במוטי ויזל, זמר שאני כ"כ אוהב, הפתרון היה די קל כי מי לא רוצה לשמוע את מוטי מבצע שולי...
השלב הבא זה טקסט שיתרץ את החלפת מילותיו הגדולים של המשורר... כאן נכנס לתמונה חבר וגראמער גדול 'סנדי שטיינר' שהצליח לגעת לטקסט המרגש והנכון לשיר...
וכך ירדנו לאולפן החדש שכבר מזמן לא חדש ובשבילי בפרט הוא ממש לא חדש מעצם העובדה שאותו מוח ואותם ידיים ימניות של יענקי כהן המוכשר מלטשים כבר באופן קבוע את המוצרים שעולים כאן בערוץ...
ויש לציין שההפתעה בשיר זה הוא עיבודו של צעיר כשרוני שיודע להפתיע - מדובר במוטי כהן שעיטף את השיר בעיבודו המקפיץ.

יאללה גייטס הערן...
מה השיר המקורי? השיר שמתחיל ב40 שניות?

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

קריינדל

משתמש צעיר

יאללה גייטס הערן...
אפשר קישור ליוטיוב

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

קריינדל

משתמש צעיר

Weber-design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה רבה אבל מה הוא כותב בהתחלה אחרי ההצלחה עם חנן בן ארי
לפי מה שהבנתי הוא הוציא שיר חתונה על שיר של בן ארי אם יש לך את זה מאד אשמח
מדובר בשיר קורונה קורונה שהם הוציאו לא מזמן אני מצרף לך ציטוט מהערוץ שלהם

עגמת הנפש של החתנים והכלות בתקופה הזאת לא ניתנת לעיכול ונסתרות הם דרכי ד', א"א לדעת מה מרמזים לנו כעת מלמעלה,
אבל כמובן שפתרונות יצירתיים לשמח חתן וכלה כמו במקרה הספציפי שלנו שהחברים מפתיעים את החתן עם ג'ינגל מקפיץ שזכיתי לבצע - אין ספק שעושה רעש גדול בשמיים והזכות אולי תמנע כבר בקרוב מגיפה מנחלתינו!

אז מה יש לנו בתפריט?
לא כ"כ מפתיע שהשיר הכי אהוב על החתן זה "אבא" - של אברהם פריד וארי היל, אבל המעניין שבו אני כבר משאיר לכם לשמוע לבד, רמז: "קורונה קורונה קורונה צוריק אין צ'יינה (סין) גיין"
המשכנו לשיר שכתב 'חנן בן ארי' הגדול, שיר ענק מלא חום! וההפתעה היא שהמלודיה של השיר מסגירה את היותו של חנן צאצא לאחד מהחסידים הוותיקים שהסתופפו אי שם בעיירה במארמורש בטישים בצל רבותינו הק' תלמידי הבעל שם, ואדרבה אם אחד מכם בודק את זה שיעדכן אותי, כי הרגש החסידי שמוטמע בשיר הזה נושף מאוד לכיוון החסידי החמים והמלהיב! פייער!

כמובן שהכל הופק באולפנו של יענקי כהן ה ח ד ש ה ח ד ש כן, כן, יענקי בדרך להרחיב את גבולות היצירתיות המוזיקאלית, הרחבת הדעת! אז אמנם השיר הוקלט במהלך השיפוצים ובין הדבקת פרקט לניסור משטח אקוסטיקה - הצלחנו גם לייצר שמחת חתן וכלה במקסימום אווירה מבלי שהעבודות יפריעו לנו וכן להיפך!
מילותיו של אח של החתן יענקי שפירא המוכשר וכמובן הפינישים המקצועיים והקולעים הם של "סנדי כבר לא צריך לכתוב ת'שם משפחה"

והשיר בבקשה

קבצים מצורפים

• AUD-20200324-WA0267.mp3
    7.3 MB · צפיות: 202

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
תקצור האלבום החדש 'געפיל' של מקהלת הילדים 'שיר ושבח'

gefeel.jpg

קבצים מצורפים

• Gefeel - A Shir V'Shevach Kumzitz.mp3
    2.9 MB · צפיות: 137

דונלד טראמפ

משתמש פעיל

קבצים מצורפים

• THANK_YOU_HASHEM_JOEY_NEWCOMB_ft_Moshe_Storch_Official_Music_Video.mp3
    11.9 MB · צפיות: 77
  • מוטי_שטיינמץ_ואמר_ביום_ההוא_Motty.mp3
    3.1 MB · צפיות: 100

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולם!
אני אשמח מאד אם תוכלו להעלות כקובץ מצורף את השיר "תשירו" של בני פרידמן .
תודה מראש!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה