כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
יונתן שינפלד - מכוון גבוה
הזמר והיוצר יונתן שינפלד מוציא שיר חדש בשם 'מכוון גבוה', אותו כתב והלחין בעצמו בדומה לכמה משיריו האחרונים. שינפלד אחראי גם לעיבוד לצדו של דורון אלימלך

יפההה! הוא ממש מלחין מושלם וגם מילים יפות.
משום מה הסגנון שיר הזה לא מתלבש על הקול שלו.. מעניין לשמוע מישהו אחר שר את השיר הזה, כי זה אלוף.

ציפורן חודרנית

משתמש פעיל
אני מחפשת קבצים של שמע וכן לצפיה של גראמען בדינרים שונים באמריקה כמו בוני עולם, רופא חולים וכו'
לא משנה מאיזה שנה או תקופה, כל המרבה הרי זה משובח
אם אפשר להעלות קבצים להורדה, יש לי נט פרי והוא מסנן לי את רוב הקליפים,
תודה רבה מראש!

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יואלי דווידוביץ, מקהלת מלכות, מקהלת הילדים חסידימלע'ך, יוחנן אורי - מחרוזת שירה
המחרוזת מתוך מעמד סיום הש"ס של רשת שיעורי הדף היומי בביתר עילית בנשיאותו של הרה"ג רבי אברהם אייזנבך שליט"א
לחנים: כשם שאנו אומרים – חזקי וייס; ביצוע במקור – בני פרדימן. בקול נעים – אלי לאופר; ביצוע במקור – אפרים מנדלסון. עתידין – ליפא שמעלצר; ביצוע במקור – אהרלה סאמט.

קבצים מצורפים

• סיום_השס_ביתר.jpg
    סיום_השס_ביתר.jpg
    KB 278.7 · צפיות: 71
נערך לאחרונה ב:

האגריד -בוצי פוליקמן

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
יפההה! הוא ממש מלחין מושלם וגם מילים יפות.
משום מה הסגנון שיר הזה לא מתלבש על הקול שלו.. מעניין לשמוע מישהו אחר שר את השיר הזה, כי זה אלוף.
הקול שלו בשיר הזה נשמע צעיר יותר מאשר בשיר הקודם שלו -וזאת מסיבה מעניינת (לפי קטנות דעתי כמובן) - כי בשיר הזה הוא קצת מכוון לקריירה שלו כילד פלא בילדותו.
זה אפילו כתוב מפורש כאן: פינטל נט.
(חשיפה! אני כתבתי את זה שם ומי שהעלה את זה הוא לא אחר מאשר שותפי - ישראל רוזן)

עקיבא60

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
שמחה פרידמן - עוד יבוא היום
סינגל שביעי מתוך אלבום הבכורה המתקרב ובא
לחן ומילים: אלי קליין. עיבוד: אלי קליין & איצי ברי. הפקת ועריכת קליפ מילים ואנימציה: וסרמן הפקות

קבצים מצורפים

• WhatsApp-Image-2020-02-04-at-16.38.13.jpeg
    WhatsApp-Image-2020-02-04-at-16.38.13.jpeg
    KB 92.9 · צפיות: 80
נערך לאחרונה ב:

מיישה

משתמש רשום
אני מחפשת קבצים של שמע וכן לצפיה של גראמען בדינרים שונים באמריקה כמו בוני עולם, רופא חולים וכו'
לא משנה מאיזה שנה או תקופה, כל המרבה הרי זה משובח
אם אפשר להעלות קבצים להורדה, יש לי נט פרי והוא מסנן לי את רוב הקליפים,
תודה רבה מראש!

יש לך קישור ל"ציצו במייל"?
נראה לי שאולי יש לו שם בגוגל דרייב...

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

איש אופקים

משתמש מקצוען
הייתי רוצה סט טווב כמו שיצא בערב פורים תשע"ח למישהוא יש מידע אם יש- הולך לצאת משהוא כזה?
השיר לא נמצא בתיקיה. רק אצלי?

אגב השיר של שמחה פרידמן כרגע נמצא בתקייה !!

נערך לאחרונה ב:

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

איש אופקים

משתמש מקצוען
יעקב קליין - מודה אני

ר' יעקב קליין - סופר, מוזיקאי ומחנך, הוציא ספרים, ומוסר שיעורים בענייני חסידות, מאמריו ושיריו, מתפרסמים במגוון פלטפורמות באתרים, עיתונים ועלונים שונים. במקור התגורר בשיקגו וכעת בירושלים.

"מודה אני" - סינגל חדש אותו הלחין וכתב ר' יעקב בהשראת הסברו של בעל האוהב ישראל מאפטא (ר' אברהם יהושע העשיל מאפטא זיע"א) למילות התפילה "מודה אני".
כשהרבי מאפטא היה אומר מודה אני, זה לקח זמן רב כיון שכשאמר את המילים 'מודה אני' היה מתבונן שעה ארוכה ושואל את עצמו - מי זה 'אני'?, וכשהגיע למילה 'לפניך' היה מתבונן עוד שעה ארוכה וחושב מי זה 'לפניך'? ולא היה זז ממקומו עד שהרגיש שהבין והחדיר לעצמו את המשמעות של המילים.

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תכלס?
יש לך את השיר?
סליחה, אבל ממש סליחה. אחר עיון זה לא היה סט שלו, רק צויין שם שחלק מהשירים שלו. לא מצאתי לא באתר שלו ולא בשום מקום אחר מחרוזת שלו של 2019, רק ישנים הרבה יותר. סליחה אם אכזבתי...

רותי המניק

צלמת סופר מקצוענית (;
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
סליחה, אבל ממש סליחה. אחר עיון זה לא היה סט שלו, רק צויין שם שחלק מהשירים שלו. לא מצאתי לא באתר שלו ולא בשום מקום אחר מחרוזת שלו של 2019, רק ישנים הרבה יותר. סליחה אם אכזבתי...
בסדר גמור אתם לא חייבים כלום!
תודה על הנכונות.

אני ישאל את הבן שלי שוב אולי לא דייק בבקשה של שם המחרוזת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה