משה ב.

משתמש פעיל
זה נמצא בחיפוש בגוגל "הופעה ישי ריבו בנייני האומה" בעמוד השני.
upload_2019-4-25_2-43-56.png

LIBBI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

משה ב.

משתמש פעיל

LIBBI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

נודלס

משתמש מקצוען
גם לי, זה כבר חסום.
תודה על העזרה אבל אני נטפרית וזה נחסם בכל האופציות:mad::mad::mad:
אשמח אם מי שכבר הוריד ישלח לי (בדחיפות) למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה מראש
נו אין מתנדבים למצוות???

לא הבנתי מה הלחץ תמיד שיש שידורים אנשים רוצים להורדה זה בכל מקרה כל שנייה נתקע כי זה שידור חי

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הייתי באירוע היה מטורף.
רבע שעה לפני הסוף הם עשו מתיחה שכאילו נגמר האירוע כל התזמורת ירדה נכנסו מההפקה כאילו לפרק את הכלים, ואז הנגנים חזרו לבמה, ושרו את לבחור נכון. היה מטורף
(אנשים כבר התחילו להתקפל)
לא חשבתי שזו מתיחה. ראו שזה לא סיום מופע רגיל. כמדומני שבמופע בסוכות עשו כך כמה פעמים.

נודלס

משתמש מקצוען
לדעתי נטפרי יחסמו את הקישור הזה די מהר, יש שם באמצע פרסומת של קליפ של יוני זי עם נשים!
אני מקווה שזה לא יסבך אותנו לפתיחה של הופעות אחרות בקול חי!
אני מניח שיעלה קישור ליוטיוב אחר וערוך בלי הפרסומת הזו שאותה נטפרי כן יוכלו לפתוח, גם האיכות של הקישור הזה היא ממש זוועה!!

לא רק שהם לא חסמו הם גם העלו את זה לוידיאו טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה