נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
הבחורים? אין לי מושג, למה לשניה וחצי? אז מה רצית יותר? יש גבול...
מה הואמחפש ;)? לפי הצילום והעריכה זה נראה שאבדו לו המשקפיים,
והוא רוצה "למצוא" אותם...
תודה על התשובות...;)
בקיצור: הקליפ לא הצליח ''למצוא חן''...

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מה הבחורים עושים? למה הוא נכנס למים לשניה וחצי? מה הואמחפש בדפי תווים שהתבלגנו?
איך שאני הבנתי הרעיון הוא כיון שהתפילה הזה היא מהדלקת נרות שבת, הבחורים יושבין לידו כאילו הוא היה האמא שמדליקה והם מסתכלים עליו כמו הילדים.
אח"כ הוא סתם איזה איש שמנסה למצוא חן בעינהם של החברים (כשהם מדברים בלי להסתכל עליו)

הקטע עם ים המלח לא ממש מתאים לשיר, אבל זה נראה שהוא עושה הרבה דברים מוזרים כדי למצוא חן בעיני הצופים....

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
איך שאני הבנתי הרעיון הוא כיון שהתפילה הזה היא מהדלקת נרות שבת, הבחורים יושבין לידו כאילו הוא היה האמא שמדליקה והם מסתכלים עליו כמו הילדים.
אח"כ הוא סתם איזה איש שמנסה למצוא חן בעינהם של החברים (כשהם מדברים בלי להסתכל עליו)

הקטע עם ים המלח לא ממש מתאים לשיר, אבל זה נראה שהוא עושה הרבה דברים מוזרים כדי למצוא חן בעיני הצופים....
אהבתי. סוף סוף פרשנות סבירה. יפה.

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
פרשנות יפה שמגדירה את הבלבול של הצופה בקליפ.
נ.ב. זה טעות מקצועית לעשות בקליפ של 4 דקות 4 לוקיישנים. זה מכביד.
זה ממש נכון.
ובפרט שהם כ"כ קוטביים.
הכותל המערבי וים המלח והדלקת נרות שבת ודפי תווים ואולפן ומדבר יהודה ובחורים תוהים...

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ובפרט שיואלי ד יכול לראות אותה... ;)

חייב שיהיה כ"כ הרבה ביקורת
על כל קליפ??
זו ביקורת ממש עניינית שממש משתדלת לא לדבר לגופו של אדם אלא לגופו של קליפ.
יואלי דיקמן מאד נהנה - אני מניח - לקרוא את כל הדברים הטובים שכותבים עליו כאן, ומשכך לקח בחשבון גם תגובות פחות מתלהבות על החומרים שלו. זה בסדר. זה חלק מהתעשייה. בסיכום הכולל הוא עדיין יוצא ברווח....

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
יש למישהו קליפים של מרדכי שפירא?
חוץ מהקליפ של הכל משמיים אותו כבר יש לי.
תודה רבה.

music

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
זו ביקורת ממש עניינית שממש משתדלת לא לדבר לגופו של אדם אלא לגופו של קליפ.
יואלי דיקמן מאד נהנה - אני מניח - לקרוא את כל הדברים הטובים שכותבים עליו כאן, ומשכך לקח בחשבון גם תגובות פחות מתלהבות על החומרים שלו. זה בסדר. זה חלק מהתעשייה. בסיכום הכולל הוא עדיין יוצא ברווח....
לא נראה לי ש"בסיכום הדברים" מותר לדבר בכזו צורה (שזה אולי אפילו לשוה"ר) גם אם זה בעקיפין...
אגב הניק יואלי ד. כמו שהוסבר ע"י המנהלת בפורום מוזיקה, היה סתם התחזות של בנ"א שחמד לו לצון....ובלבל את כולם.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה