אשכול הסינגלים החדשים בלבד .

מוזיקה וסאונד >> תוכן מקצועי

לצלם בליגה של הגדולים – בלי להשקיע בסטודיו משלך
צלמת מוסמכת? צלם מקצועי? הסטודיו להשכרה לצלמים יגשים לכם חלום של תמונות * ציוד תאורה מתקדם * מאות אביזרי אמנות ואווירה * מניפת רקעים * מעולם לא...
אלתר ספרים עושים בית הספר לקפסולות
את איציק אלתר פגשתי ביינות לעשרות ארגזים, קפסולות באריזה, רשימות ממוחשבות, ואתר און ליין המתעדכן כל רגע בהזמנה נוספת. "את רואה? " הזמין אותי...
חושבים בשבילך חושבים עליך!
עולם העסקים של היום השתנה ללא היכר. בעלי עסקים רבים הבינו ,זה מכבר, מהו לב העסק שלהם והם מוכנים להשקיע בו לא מעט. בין אם לכבוד פסח, ראש השנה ,מתנה...
אהבת חינם היא צו השעה - אתגר יצירה
2 אתגרי אהבת חינם אהבת חינם היא צו השעה גם תשעת הימים גם מיצרי הקורונה גם כולם תוקפים את כולם מכל כיוון וגם, בעלי מקצוע חווים קשיי פרנסה לכן, אם...

תמי(ד) בחיוך!!!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אנשים, אפשר להפסיק?
נכון ששלחתי למישהו אחד את החדש של שרולי ונתנאל, מאז קיבלתי לא פחות מ15(!!!)בקשות באישי, ועוד משהו כמו 7 למייל(!)
אולי יש מישהו שמתנדב להחליף אותי?
בבקשה...
איזה שיר?
אולי גם אני רוצה....;):p

בשעות הפנאי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אנשים, אפשר להפסיק?
נכון ששלחתי למישהו אחד את החדש של שרולי ונתנאל, מאז קיבלתי לא פחות מ15(!!!)בקשות באישי, ועוד משהו כמו 7 למייל(!)
אולי יש מישהו שמתנדב להחליף אותי?
בבקשה...
"מצוה" גוררת "מצוה".....

עקיבא60

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

נפתול

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אתגר מוזיקלי:
למישהו יש מושג של מה זה השיר הזה, מי המבצע וכו'.
''ניגון נחמה'' (לא של שימשי ניימן) שזה ניגון של להקה אמריקאית ללא מילים ובאמצע השיר יש מלל באנגלית.
אני לא מצליח להעלות הקלטה מהרדיו

עקיבא60

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בני פרידמן - מחרוזת חופה
הזמר בני פרידמן מלווה בתזמורת A TEAM בעיבודיו של אברימי גורארי במחרוזת חופה ייחודית בה הוצמדו המילים לשיר מי בן שיח לשיר של פרחי לונדון ואילו 'מי אדיר' הוצמד למנגינת 'ידיד נפש' של מ.ב.ד

קבצים מצורפים

נערך לאחרונה ב:

עקיבא60

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלמה כהן - דרך אמונה
לקראת המסע ההיסטורי של שר התורה הגר"ח קנייבסקי הוציא מטה ההסברה שיר מיוחד שילווה את המסע כולו. לחן: אלי קליין. עיבוד והפקה: אלי קליין & איצי ברי

1dedcf83-0bdc-4dfb-82dd-f09eb4d09b75.jpg

קבצים מצורפים

נערך לאחרונה ב:
למעלה