אשכול הסינגלים החדשים בלבד .

אלעזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
כתבתי את זה לרגע בעליצות מה....
לא שחשבתי שזו הדרך המקורית לשווק מוסיקה!
וזו הסיבה שגם מחקתי ציטוט זה!
שיהיה להם ימבה הצלחות לכל המפיקים אבל באמת אני לא מבין איך זה מגיע לכזה מצב שבן אדם עובד שעות על קליפ ולבסוף נכנס משהוא לא מתאים ואוופסס זה נחסם? [אולי רק אני מנוטפרי?]
צודק. יש שם בקליפ כל כך הרבה השקעה.

אבל סתם שאלה. אין פה מישהו שיודע לערוך וידיאו. ואת הכמה שניות שיש פה ושם נשים בצד, לכסות בריבוע לבן.
אני כותב את זה לפעם הבאה. שעולה סינגל בעייתי. פשוט להוריד לערוך (אפשר לבקש בזה עזרה בפורום השכן. פורום עורכי הסרטים) ולעלות בחזרה. ככה פשוט חוסכים את כל ההודעות לשלוח במייל. וגם נהנהים מקליפ נקי.

נערך לאחרונה ב:

A8A8

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
צודק. יש שם בקליפ כל כך הרבה השקעה.

אבל סתם שאלה. אין פה מישהו שיודע לערוך וידיאו. ואת הכמה שניות שיש פה ושם נשים בצד, לכסות בריבוע לבן.
אני כותב את זה לפעם הבאה. שעולה סינגל בעייתי. פשוט להוריד לערוך ולעלות בחזרה. ככה פשוט חוסכים את כל ההודעות לשלוח במייל. וגם נהנהים מקליפ נקי.
היום בשניות מכסים, בלי ריבוע לבן... טשטוש קל ולא רואים כלום.
עוד לא ראיתי את הקליפ, אני חייב!! שלחו לי

איש אופקים

משתמש מקצוען
שיהיה להם ימבה הצלחות לכל המפיקים אבל באמת אני לא מבין איך זה מגיע לכזה מצב שבן אדם עובד שעות על קליפ ולבסוף נכנס משהוא לא מתאים ואוופסס זה נחסם? [אולי רק אני מנוטפרי?]
אם עקבתי נכון שמתי לב שלאחרונה רוב הקליפים שיוצאים-יצאו הם "קליפ-מילים"! [צודק?]
אולי בגלל הסיפורים האלו?!? [שקליפים נחסמים אחרי שעות עבודה אינטסיבית?!]

0527170238

משתמש פעיל
איפה הוא מכר את זה?
בחנויות בב"ב לא היה...
ואגב, נראה לי שהוא הפסיד, א"א לעשות כ"כ הרבה יחצנות ובסוף הדיסק לא נמצא בחניות (רק במיילים...)
הרבה אנשים רצו להתחיל את בין הזמנים עם דיסק טוב, ולא כ"כ מהר יקנו בהמשך.
יש כבר בחנויות

לוח אירועים וקורסים קרובים

למעלה