משה ב.

משתמש פעיל
מישהו נתקל בבאג במאגר של ציצו בדרייב?
אצלי נמחקו הרבה דיסקים מחודש תשרי תש"פ וכן לא עלו דיסקים חדשים שיצאו בחשוון, אם יש מישהו שיש לו קישור תקין, אשמח לקבל בהודעה פרטית או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אסת.

משתמש פעיל
לא ברור למה אבל הקישורים נמחקים אחרי כמה ימים....
יש קבוצה במייל שנקראת ציצו במייל Re:
להלן מייל שאפשר להצטף לקבוצה
שולח את כל הדיסקים החדשים בהצלחה !!!!!!!!
אני מחוברת לזה אבל הם לא שלחו את הדיסק החדש של אלי ארצליך...

משה חדש

משתמש חדש
אצלי נמחקו הרבה דיסקים מחודש תשרי תש"פ וכן לא עלו דיסקים חדשים שיצאו בחשוון, אם יש מישהו שיש לו קישור תקין, אשמח לקבל בהודעה פרטית או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
גם אני רוצה <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
באג רציני ככל הנראה, לדעתי הוא גם לא שולח מיילים כבר תקופה, וגם לא הכניס את חבורת תריג האחרון, זה נראה שקצת טיפלו בו והוא משקשק....

שבע יפול צדיק

משתמש צעיר
מה רה למה לא יורד כותב לי נכשל הקובץ לא הושלם [הקובץ שמע כן יורד]
למי שיש פתרון או שיכול לעלות לגמבו או לגוגל דרייב או עוד אפשרויות אבל עדיף לא בגמבו כי זה נחסם לי ישר תודה מראש !!!!!!!!!

קבצים מצורפים

• מוטי שטיינמץ-ניגון ויז'ניץ _Motty Steinmetz-Nigun viz’nitz.mp4
    28.5 MB · צפיות: 196

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה