cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם מאחורי הסינגל השלישי של האלבום החדש מסתתר סיפור מרגש ונוגה, מעורר מחשבה וזיכרונות, סיפור אישי של אהרן שמלווה אותו כבר שנים.
19ba014173afd651c70f.jpg

משפחתו של אהרן התגוררה בשכונת נחלאות בירושלים וכילד, סיפקה השכונה כר נרחב לסיפורים, מעשיות וזכרונות. הוא וחבריו היו מתפללים בבתי הכנסת של היהודים הכורדים והשיראזים. "כילדים", נזכר אהרן, "היינו מלאי סקרנות מאותם זקנים בבתי הכנסת שהיו שונים מעט מהאחרים, אאוּטסיידרים שכאלה".

הם לא שימשו כגבאים או עסקנים של הקהילה, שקטים היו, לעיתים מוזנחים ועזוּבים מעט. "לא ידענו את קורותיהם, אם יש להם משפחה, למה אף פעם לא באים אליהם נכדים בסוף התפילה ולמה בגדיהם מרופטים והם שומרים את המטבעות לצדקה, בשקית ישנה של שוקו....". בסיום התפילה היו יוצאים ראשונים ונעלמים לתוך אחת הסמטאות, לוקחים עמם את השאלות שלנו והסודות שלהם אל החשיכה...

אחד מהם היה רחמים ניסן.

https://www.prog.co.il/threads/אהרן-רזאל-רחמים-ניסן-שיר-חדש.422168/

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ארי היל, תזמורת פייער, מקהלת נשמה - אני מאמין
ביצוע לשיר "אני מאמין" מהדיסק "שנית" של הזמר שמעי ענגעל

קבצים מצורפים

• ארי היל, נשמה, פייער - אני מאמין.MP4
    43.2 MB · צפיות: 186
  • ארי היל, נשמה, פייער - אני מאמין.mp3
    6.5 MB · צפיות: 75
נערך לאחרונה ב:

חיה באושר

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש למשהו את השיר "אבינו שבשמים" של מוטי אברהם?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
מרדכי רוט - לך מחכים
המטפל הרגשי מרדכי רוט בסינגל קליפ חמישי מתוך אלבום הבכורה שלו.

קבצים מצורפים

• מרדכי רוט - לך מחכים.mp3
    3.8 MB · צפיות: 58
  • מרדכי רוט - לך מחכים.MP4
    41.4 MB · צפיות: 105
נערך לאחרונה ב:

שמי הפרטי

משתמש פעיל
מרדכי רוט - לך מחכים
המטפל הרגשי מרדכי רוט בסינגל קליפ חמישי מתוך אלבום הבכורה שלו.

המטפל הרגשי מרדכי רוט בסינגל חדש: "לך מחכים"
DSCF0762-560x374.jpg

לך מחכים – זהו השיר החמישי במספר של המטפל הרגשי מרדכי רוט הוא מספר איך הגיע לכתיבת והלחנת השיר

"היה אצלי לפני תקופה בחור כבן עשרים הוא סיפר על נפילות וירידות עמוקות ברוחניות הוא בכה לי ואמר לי כמה אפשר לנפילות האלו למה קשה לי כל כך ברוחניות הלוואי שהקדוש ברוך הוא יתן לי קצת אהבה ויקרב אותי אליו שיעזור לי"

באותו לילה בשעת ליל מאוחרת תפסתי את הגיטרה והשיר הגיע, אבא לך מחכים.

השיר מביע את הזעקה של הנשמה שזועקת אבא שבשמים תקרב אותי אליך רק תתן לי קצת אהבת השם ואתה תראה כמה אני ירוץ אחריך.

ידוע שאחד הצדיקים אמר השם יתברך רק אם תסיר מעמך ישראל את היצר הרע אתה תראה איזה יהודים טובים וקדושים יש לך.

המדרש מתאר את המחלוקת בין הקב"ה לעם ישראל בנושא התשובה: אמרה כנסת ישראל לפני הקב"ה, רבש"ע, בידך היא, השיבנו, אמר להם, הקב"ה בידכם היא, שנאמר (מלאכי ג׳:ז׳) שובו אלי ואשובה אליכם נאום ה׳, אמרה לפניו, רבש"ע, בידך היא, שנאמר (תהלים פ"ד) שובנו אלהי ישענו, לכך נאמר השיבנו ה׳ אליך ונשובה . לפעמים אני פוגש יהודים שכל כך קשה להם ומתמודדים. בפרט בדורנו אנו ואז ממש הנשמה שלך זועקת השיבנו ונשובה אבא תקרב אותנו אנחנו חייבים אותך אנחנו כבר לא יכולים השיבנו ונשובה.

מה רק ביקשנו , קצת אהבה ואז תראה שכולנו שלך , משכינו אחריך ונרוצה.

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
שרולי ברונכר ונתנאל ישראל - גמרא סבבה
יש גם קליפ אך אני לא מעלה אותו כי אינו מתאים לפורום ומלא בנשים...

(אני יודע שיש כאלו שסולדים מהם, אך מצד שני יש גם שכן רוצים.
אז סליחה מכם.)

קבצים מצורפים

• שרולי ונתנאל - גמרא סבבה.mp3
    4.1 MB · צפיות: 163

sarit שרית

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אפשר בבקשה את השיר והאמת של ישי ריבו ושלמה ארצי נשמח אם יעלו בגרסת וידאו
תודה רבה מראש!

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ר' שמשון ניימאן & שלוימי גרטנר - נחמה
סינגל מתוך האלבום החדש של שמשי ניימאן (לא קליפ).

קבצים מצורפים

• שמשון ניימאן & שלוימי גרטנר - נחמה.MP4
    12.1 MB · צפיות: 100
  • שמשון ניימאן & שלוימי גרטנר - נחמה.mp3
    7.5 MB · צפיות: 81

רוסא

משתמש חדש
מה בצע - סנדי אופמן - מקהלת ילדים: שיר ושבח | Ma Betsa - Sendy Oppman - Shir V’shevach Boys Choir

מה בצע" היה אמור לצאת בעוד תקופה, אך עקב הצער הנורא והזעזוע על חילול בית הכנסת בשבוע האחרון ביקש סנדי להביע בזה את צערו על ההרס הנורא ולהקדים את הופעתו, "מה בצע" יוצא לצד קליפ פסטורלי ומרגיע שצולם ע"י אמן הצילום הידוע לירן שמש. לא נותר לנו ולכם אלא להצטער על החורבן ולהתחבר למילים שכל כך מתאימות 'מה בצע בדמי ברדתי אל שחת'!

חזק וברוך!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• והאמת - עם ישי ריבו.mp3
    8.9 MB · צפיות: 129

גלובוס

משתמש מקצוען
אליהו צ׳ייט בסינגל בכורה ״לכה דודי״
אליהו חייט בנו של המלחין האגדי ר' ברוך חייט בסינגל קליפ בכורה "לכה דודי",
הלחן גם כן של אליהו חייט, הפקה ועיבוד מוזיקלי של אריה קונסטלר.A4.png

קבצים מצורפים

• אליהו צ׳ייט בסינגל בכורה ״לכה דודי״ .mp3
    3.9 MB · צפיות: 63

זיסהלה

משתמש מקצוען
אלבום הבכורה של האמן והיוצר ר' מרדכי גוטליב "גלוי וידוע"
זאבי פריד מגיש: "גלוי וידוע" אלבום הבכורה של האמן והיוצר ר' מרדכי גוטליב
אחרי שלוש שנים של עבודה קשה, המלחין הידוע ר' מרדכי גוטליב, הידוע בכינויו היפה של קומזיצים, מוכן סוף סוף לשחרר את אלבום הבכורה המיוחל שלו. האלבום מופק על ידי המוסיקאי זאבי פריד, שהרושם שלו מדברת בעד עצמה.
השניים נפגשו לפני יותר משלוש שנים ושוחררו מאז שני סינגלים שכותרתם "כי היים חיינו" ו"זוכרינו לחיים ", עם תגובתו הענקית של בעלי הזמרים בכל העולם, הקוראת לזעבי להזמנות.
גלוי וידוע הוא לא רק "עוד" אלבום. אלבום זה מלא בניגונים של הערכה ושירים שאנשים שרו במשך עשרות שנים. כל אחד משיריו היפים של גוטליב נבחר על ידי זאבי, שיש לו אוזן מדהימה למה שיתחבר עם המאזינים. הסגנון של ר' מרדכי דומה לר' שלמה קרליבך, למעט שיריו בעלי הקשר חסידי יותר, היותו חסיד ברסלב וכן נכד מאדמור מקרלין. גלוי וידוע יהיה פשוטו כמשמעו כולל את המעבדים ברמה הגבוהה ביותר ומוסיקים כולל; יואלי דיקמן, יהודה גלילי, אלי קליין ויצחק ברי, גדי פוגץ', מוישה רוט, אלי לאופר, משה לאופר והרשל בריסק.
ואם זה לא מספיק בשבילך, ההפקה של האלבומים תהיה אחת מהיצירות הגבוהות ביותר שיוצרו עד כה ואפילו יש בה את מקהלת שירה הידועה בעולם ואת יידיש נחת.
ר 'מרדכי גוטליב - גלוי וידוע יופץ על ידי ניגון מוזיקה ויוצג בחנויות ולהורדה דיגיטלית בע"ה בתאריך ט"ו אדא א' 20 בפברואר 2019.
צפה בקובץ המצורף 443414 צפה בקובץ המצורף 443414 צפה בקובץ המצורף 443414 צפה בקובץ המצורף 443414 צפה בקובץ המצורף 443414

קבצים מצורפים

• ר׳_מרדכי_גוטליב_באלבום_חדש_ומיוחד-_גלוי_וידוע_-_דוגמה.mp3
    15.4 MB · צפיות: 80

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

קבצים מצורפים

• בואי בשלום - להקת ממעמקים מארחת את גלעד פוטולסקי ומישה קירקילן.mp3
    4.6 MB · צפיות: 79
  • בואי בשלום - להקת ממעמקים מארחת את גלעד פוטולסקי ומישה קירקילן.MP4
    5.6 MB · צפיות: 63

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה