תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
כנראה אני זה שטעיתי בשם השיר...
אין כבר אפשרות לעריכה.

@אסתי !! \ @מרשמלו
תוכלו בבקשה לערוך את ההודעה המקורית ולשנות את השם ל:
עמיחי סובר - תורתי
(אפשר גם לשנות שם קובץ?)

וכן להוסיף - קישור ליוטיוב:

קוד:
https://www.youtube.com/watch?v=fFepSmpLiI4
בתודה רבה מראש!!

פם

משתמש רשום
מישהו מכיר שיר שנכנס עכשיו לחתונות נראה לי קוראים לו שמיים וארץ ויש קטע כזה של ניגון האא האא האא האא האא האהה לא ידעתי איך לכתוב אשמח אם תעזרו לי

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מישהו מכיר שיר שנכנס עכשיו לחתונות נראה לי קוראים לו שמיים וארץ ויש קטע כזה של ניגון האא האא האא האא האא האהה לא ידעתי איך לכתוב אשמח אם תעזרו לי
כן זה של מאט דאב, אדמה ושמיים
כבר מעלה

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
כנראה אני זה שטעיתי בשם השיר...
אין כבר אפשרות לעריכה.

@אסתי !! \ @מרשמלו
תוכלו בבקשה לערוך את ההודעה המקורית ולשנות את השם ל:
עמיחי סובר - תורתי
(אפשר גם לשנות שם קובץ?)

וכן להוסיף - קישור ליוטיוב:

קוד:
https://www.youtube.com/watch?v=fFepSmpLiI4
בתודה רבה מראש!!
לבקשתך!!
שם קובץ לא ניתן לעריכה, פה...

שמי הפרטי

משתמש פעיל
עמיחי סובר
הזמר שזכה בגמר הקול הבא ברדיו קול חי בחשיפה בלעדית אצל מנחם טוקר לשירו החדש ''תורתי''.

עמיחי סובר -תורתי

%D7%AA%D7%95%D7%A8%D7%AA%D7%99-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%A1%D7%98%D7%92%D7%A8%D7%9D-500x500.jpeg

הזמר עמיחי סובר, זוכה התכנית 'הקול הבא מירושלים' בסינגל בכורה חגיגי בשם 'תורתי'. לאחר שקטף את המקום הראשון באירוע הגמר החגיגי, נכנס עמיחי לאולפן ההקלטות של צמד המוזיקאים אלי קליין & איצי ברי ויצא עם סינגל בכורה קצבי ואנרגטי המותאם בדיוק לסגנון קולו המיוחד. קליין וברי, ששמשו גם כשופטים בתחרות 'הקול הבא' ועבדו עם עמיחי לאורך העונה כולה, הלחינו והפיקו מוזיקלית את הלהיט 'תורתי'.

סובר, בן 39, ממודיעין עילית מוכר כבר שנים רבות בתעשיית המוזיקה היהודית כזמר בעל קול עמוק וייחודי, ולאורך השנים הופיע במגוון אירועים וקונצרטים ברחבי הארץ. כעת, בעקבות הזכייה בתחרות והחשיפה האדירה שבאה בעקבותיה, מופיע עמיחי מדי ערב באירועים ובשבתות שמחה וזוכה לפרגון ואהדה רבה מהקהל.

"ברגע שקיבלנו את תוצאות הצבעת הקהל באירוע הגמר והבנו שעמיחי הוא הזוכה, הייתי מאושר בשבילו", מספר מפיק התכנית דוד פדידה. "עמיחי עבד קשה לאורך כל העונה, וגם בעונה הקודמת של 'הקול הבא' שבה התמודד ולא זכה, ולחלוטין הגיע לו לזכות כעת. הוא זמר מוכשר עם קול מיוחד ועוד יגיע רחוק. לכבוד הוא לי להפיק עבורו את סינגל הבכורה ובעז"ה עוד נשמע ממנו רבות."

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע איך אני מוחק הודעה????
עקרונית אתה לא יכול. או שאתה עושה עריכה ועושה נקודה במקום מה שכתבת, או שאתה לוחץ "דווח על תוכן שלילי" ומבקש למחוק את ההודעה‎

לפעמים יש אופציה של 'מחק הודעה' מתחת לתגובה. אבל לא תמיד משום מה עכשיו אני לא רואה את האופציה

---N O M I---

משתמש חדש
מחפשת או סיפור במנגינה המתאים לרעיון "הרואה את הנולד..."וכן פעילות בקבוצה
הרעיונות פתוחות ואשמח לכל הצעה:)
אם אפשר להעביר גם לפורום איש את רעהו.
תודה!

אתי שיף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שיר חופה---
רבונו של עולם,זה הרגע שחיכינו
ככ הרבה זמן עד שלבסוף מצאנו...
כלה וחתן-מלאכים בלבן וכו
תודה

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום

איש אופקים

משתמש מקצוען
יענקי דסקל - יענקלס' ניגון

יענקי דסקל המלחין ובעל המנגן הרשמי לבית ויזניץ' ואשר חתום על להיטי ענק שכבשו את עולם החתונות והקומזיצים כמו: ויהי נועם, הכל יודוך, ואילו פינו ועוד, משיק כעת את אלבום הבכורה - "נאר מיט אמונה".

באלבום ישנם ארבע עשר רצועות מגוונות החל משירי רגש ועד ללהיטים קצביים וניגוני שבת יחודיים והכל בטעם חסידי אותנטי משובח.

את האלבום במלואו הלחין דסקל בעצמו כשעל ההפקה הגרנדיוזית והעיבוד המוזיקלי אחראי המעבד יהושע פריד.

לחנים: יענקי דסקל.
עיבוד והפקה מוזיקלית: יהושע פריד.
עיבוד קולי ומקהלות: הערשל בריסק.

עם צאת האלבום החדש משוחרר מתוכו ניגון שמחה בשם "יענקלס' ניגון".

קבצים מצורפים

• יענקי דסקל - יענקלס' ניגון.mp3
    10.2 MB · צפיות: 168

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה