ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

יוני א

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גלעד פוטולסקי - בר יוחאי נמשחת אשריך I ל''ג בעומר תשע''ט
לא קליפ.

אני מאמין שהרבה לא הכירו את השיר הזה קודם אבל זה היה בדיסק הראשון של פרחי שלהבת שיוצא בהפקתו של גלעד פוטולסקי ושם המקהלה של ילדים שרה את זה ועכשיו משום מה הוא עצמו שר בגרסה אחרת ומשום מה לא ראיתי שמשהוא שם לב לזה מעניין אם עוד מישהו שם לב לזה

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אוףףף! יש פה באג באתר אני לא מצליחה להעלות קבצים..
רציתי להעלות שירים חדשים
'שערי הרחמים' של עמרם אדר
ואת השיר 'הגענו לשמח' של קובי בן חיים
לא עלה בידי.
מי שיוכל להעלות לטובת המשתמשים.. נשמח!
תגררי את זה, במקום לעשות ב'העלה קובץ'

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קובי בן חיים בסינגל בכורה: "הגענו לשמח"

בגיל 10 זו הייתה הפעם הראשונה שדחפו אותי בכוח לעלות לבמה, מאז לא הפסקתי לשיר באירועים משפחתיים עד שקצת גדלתי וזה הפך להיות העיסוק העיקרי שלי, לשמח את עם ישראל באירועים…"

הזמר קובי בן חיים, תושב העיר חיפה בן 41 אולי לא מוכר לתחנות הרדיו ואתרי האינטרנט אבל במשך השנים מאז שהיה ילד, שר באירועים ומופעים, ברחבי הארץ.

כבר באותו הגיל, הספיק קובי ללמוד חזנות ופייטנות ובטכניקות האלה הוא משתמש עד היום לשיר את המוזיקה הים תיכונית – מזרחית באירועים, טברנות בעיקר.

ביום מציל חיים, בלילה משמח חיים.

במשך עשרים השנים האחרונות התנדב קובי במד"א והציל חיים של אלפי בני אדם. בערב החליפה הרצינות העוטה את פניו בחיוך רחב והטרגדיות שראה קודם לכן נשארו מאחור על מנת לשמח עם צוות הנגנים שלו.

חייו של קובי סובבים אך ורק סביב המוסיקה, הוא מנהל את הזמר המרוקאי המצליח סימו לוי, מחזיק בציוד הגברה מהמתקדמים בארץ וכאמור מופיע באירועים.

למרות שבמגירה של קובי ישנם לא מעט שירים שיצר, שקטים ושמחים שמחכים לצאת החוצה, את סינגל הבכורה "הגענו לשמח" כתב והלחין ארז גלילה, העיבוד של דוד ביתן, בתוספת קולות של איש התקשורת ומשמח הלבבות יהודה שוקרון. השיר מיועד בעיקרו לרחבות הריקודים ובהמשך – תצא גרסת רמיקס.

"שלושים שנה חיכיתי לרגע הזה והנה הוא הגיע, אני מקווה ומאמין שכולכם תשמחו איתי כי הגענו לשמח…"
קרדיט ל @<נוגה>

קבצים מצורפים

• קובי בן חיים בסינגל בכורה- -הגענו לשמח- -.mp3
    6.9 MB · צפיות: 124

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
עמרם אדר בסינגל חופות מרגש: ׳שערי הרחמים׳
הזמר עמרם אדר מביא בסינגל חדש ומרגש ׳שערי הרחמים׳ , הגירסה הכשרה לשיר הישראלי המפורסם של הזמר עומר אדם ׳כמו שני משוגעים׳. השיר מתאר את הרגעים הנעלים של החופה ואיך נפתחים שערי הרחמים לחתן ולכלה ולכל המתפללים בעדם ברגעים נשגבים אלו.
קרדיט ל @<נוגה>

קבצים מצורפים

• עמרם אדר בסינגל חופות מרגש- ׳שערי הרחמים׳ -.mp3
    8.8 MB · צפיות: 275

מטאלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
משהו מכיר שיר ווקאלי עם המילים בפזמן בני האהובים... בני היקרים... העולם מתקיים בשבילכם... חזק ואמץ...
א. של מי זה?
ב. ישנו גם באינסטרומנטלי או רק בווקאלי?
אודה לכם מראש!

shalom1

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקהלת שירה היום

קבצים מצורפים

• theshirachoir~1558889290~2052434583086197811_1934505701.jpg
    theshirachoir~1558889290~2052434583086197811_1934505701.jpg
    KB 77 · צפיות: 355

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אפשר קצת ידע על הילד הזה הוא מזה חמוד מי זה האם זה סינגל ראשון שלו או מה בדיוק תודה וסליחה על השאלה אם זה לא במקום
הילד הזה היה בבית ספר למוזיקה בעונה הראשונה וכבש את לב כולם

לוי קליין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מקהלת שירה היום
זה לא מקהלת שירה!!!!!
רק הערשי וויינבערגער זמר אחד של מקהלת שירה נמצא בתמונה, כל השאר הם אל ממקהלת שירה.
נראה לי שהכי קיצוני משמאל הוא ממקהלת ידידים העולמית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה