s.l

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש מישהו שיכול להעלות לי או לשלוח למייל
את השיר מהדיסק ממלכת המילים המופלאות שהוציאה תנועת בתיה בקיץ האחרון?
תודה גדולה מראש!!!

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
אז תעלה את זה לכאן
אני מנסה כבר כמה דקות, אבל זה כותב לי שזה גדול מידי
כוונתו למה שאני שם על גמבומייל, זה בגודל של יותר מ120 מ"ב לא שייך להעלות לכאן
למה באמת כוונתך?
לחדש או לישן? (תדביק קישור)

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
@<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> , עניתי לך באשכול כאן.
כי האשכול ששאלת בו מיועד רק להעלאות, ולא לבקשות ושאלות. (ההודעות שם נמחקות!)
משהו יכול להעלות את חסידסטוק עם ליפא שמעלצר ויואלי דיקמן ואת התכנית החדשה של טוקר חסידסיק אשמח תודה מראש
משהו יכול להעלות את הראיון של ליפא בחסדיסטוק תודה
לגבי בקשתך, הסרט הנ''ל אינו מתאים לפורום, ואסור להעלות אותו.
בתקווה להבנה.

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
על במה אחת!
גדולי הזמר מהארץ ומחו"ל מרקידים בשמחת בית השואבה המרכזית לילדים מיוחדים ע"י ארגון 'בלב אחד'
בג'מבו מייל (להוסיף אות D בסוף)
https://www.jumbomail.me/he/Downloa...7472346E377065705546305A72752B7974305052673D3

גם הקישור של @איסתרא בלגינא עובד, רק במקום ללחוץ עליו עם הלחצן השמאלי בעכבר, צריך ללחוץ עם הלחצן הימני, ולבחור 'העתק כתובת קישור', אח"כ לפתוח כרטיסיה חדשה, להדביק את הקישור, ולהוסיף D.
כמובן שבצורה שאתה הבאת את זה, זה הרבה יותר קל.

זושא כץ

משתמש מקצוען
אתם חייבים לראות: שלמה כהן שר את 'נפשי' עם אלפי ילדים • צפו
קטע קטן מתוך אירוע ענק שמתקיים ברגעים אלו של "בני יוסף" יחד עם הזמר שלמה כהן ב'ארנה', עם מלאת חמש שנים לפטירת מרן הגר"ע יוסף זיע"א ולציון שלושים שנה לרשת החינוך
יש אפשרות להעלות לכאן לצפיה תודה

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי

חפ

משתמש חדש
איציק דדיה ויניב בן משיח

'אלוקי נשמה'

צמד הסופר-סטארים המצליחים איציק דדיה ויניב בן משיח בסינגל חדש, בלדה יפה ומרגשת בשם 'אלוקי נשמה' מתוך אלבומו הקרב של איציק דדיה. לחן: איציק דדיה,

עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר צור.

image.jpg

הזמר והיוצר איציק דדיה פותח את עונת החורף עם סינגל חדש בלחנו בשם 'אלוקי נשמה' מתוך אלבומו שיצא בקרוב. לביצוע המיוחד, צירף אליו איציק את ענק הזמר הים-תיכוני יניב בן משיח, לדואט משותף המשלב בצורה מיוחדת את הקולות האדירים של שני הווקאליסטים המוכשרים.

בשונה משיריו הקודמים שכתב והלחין, הפעם חוזר איציק אל "המקורות" ומוציא בלדה ים תיכונית מרגשת, כאשר יניב בן משיח בקולו האדיר משלים את החוויה המוסיקלית המיוחדת. כאמור, מילות השיר הם מתפילת 'אלוקי נשמה' הנאמרת בכל בוקר, הלחן הוא של איציק דדיה ועל ההפקה המוזיקלית אחראי המוזיקאי תמיר צור.

עבור איציק דדיה מדובר בחלום מקצועי שמתגשם. "בשבילי, יניב הוא אמן ענק וגדלתי עליו מגיל צעיר. הייתי קורא לו "אב התפילות" שלי", מספר איציק דדיה. "הצורה שבה יניב מגיש שיר, היכולת שלו לבטא את הרגש במילים בקולו המיוחד, היא מופלאה. כבוד גדול עבורי לשתף איתו פעולה בשיר שלי".

יניב בן משיח מברך גם הוא על שיתוף הפעולה, "אני מאוד מעריך את איציק דדיה כזמר, אומן ויוצר. זאת זכות בשבילי להעניק כבוד לדור הצעיר במוזיקה הטובה שלנו. אני מאחל הצלחה לאיציק ובטוח שהשיר שלנו יגע לקהל שלנו בדיוק בתוך הלב.."

עימודעילית

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אם אפשר, נבקש שבקשה לסינגל/קליפ שנכתבה כאן, מי שנענה לה והעלה את הסינגל/קליפ באשכול הסינגלים, שיכתוב כאן הודעה עם קישור לשם.
נ.ב. לדעתי פיצול האשכולות יצר קצת בלגן, אבל, איך אומרים? - הרוב קובע...

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

קבצים מצורפים

• מרדכי שפירא - מחר.mp3
    6.5 MB · צפיות: 184

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה