פונט אשכול המרוכז של הפונטים החינמיים לשימוש פרטי ומסחרי

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
תגידו, איתמר נתן מוכר עוד דברים כמו גרפיקה, לוגואים, עמודי רקע, עמודי כריכה וכדו' או רק פונטים.. כי העריכה שלו היא גם מדהימה...
בוודאי!
המעצב
1621800413154.png

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אבל לא מופיע כלום באתר שלו... מישהו יכול לעלות את הקטלוג של העיצובים שלו שהוא מוכר.... אני לא רוצה לעצב אצלו, רק רוצה את החומרי גרפיקה שלו...
לא, הוא לא מוכר אלמנטים גרפיים. עד כמה שידוע לי

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אבל לא מופיע כלום באתר שלו... מישהו יכול לעלות את הקטלוג של העיצובים שלו שהוא מוכר.... אני לא רוצה לעצב אצלו, רק רוצה את החומרי גרפיקה שלו...
לאייזיק פלויט החלמאי היה חבר נעורים שהגיע לבקרו, כשראה את העניות הרבה בביתו גילה לאזנו שיש לו אצבע פלאית שיכולה להפוך כל דבר לזהב, אמור נא אייזיק במה תחפוץ?!
אייזיק חשב וחשב, בינתיים הלך הלה ונגע בשולחן, אולם אייזיק עדיין לא נראה מרוצה, החל חברו עובר על כל רהיטי הבית - - - עד שהפך גם את הבית כולו לזהב, אולם אייזיק עדיין לא מרוצה.
"מה רצונך אייזיק - ואתן", או אז חייך אייזיק קלות ואמר: "את אצבעך"....

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
כנראה שבשלב מסויים הוא ימכור גם אלמנטיים גרפיים... יש הרבה כאלה כמו חסידיש פלוס, יוחנן עיצובים ועוד...

נערך לאחרונה ב:

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לאייזיק פלויט החלמאי היה חבר נעורים שהגיע לבקרו, כשראה את העניות הרבה בביתו גילה לאזנו שיש לו אצבע פלאית שיכולה להפוך כל דבר לזהב, אמור נא אייזיק במה תחפוץ?!
אייזיק חשב וחשב, בינתיים הלך הלה ונגע בשולחן, אולם אייזיק עדיין לא נראה מרוצה, החל חברו עובר על כל רהיטי הבית - - - עד שהפך גם את הבית כולו לזהב, אולם אייזיק עדיין לא מרוצה.
"מה רצונך אייזיק - ואתן", או אז חייך אייזיק קלות ואמר: "את אצבעך"....
לא משל טוב, איתמר נתן הוא ספרדי שנותן גם את האצבע שלו... אם לא הבנת תראה את המבצעים שהוא עושה... תראה לי אחד שעושה כאלה מבצעים ברצפה... מפנק עד הסוף.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לא משל טוב, איתמר נתן הוא ספרדי שנותן גם את האצבע שלו... אם לא הבנת תראה את המבצעים שהוא עושה... תראה לי אחד שעושה כאלה מבצעים ברצפה... מפנק עד הסוף.
נדמה לי שהגענו כבר לשלב שבו אפשר לשנות את השם של האשכול ל- "יוצרים עובדים בחינם".
אז רק בשביל לדגדג קצת: באתר החדש שלו הושקעו כבר יותר מכמה עשרות אלפי שקלים.

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
נדמה לי שהגענו כבר לשלב שבו אפשר לשנות את השם של האשכול ל- "יוצרים עובדים בחינם".
אתה חושב שנולדתי היום... אני יודע את זה טוב מאד... התכוונתי רק לענות על המשל של החלמאי הזה למעלה... אל תיקח ללב...
בסך הכל אני מפרגן לאיתמר שהוא בן אדם טוב ומתחשב בכולם - גם למי שאין לו אפשרות לשלם אלפי שקלים על פונטים וזהו - מדובר בבן אדם שמתחשב וכל הכבוד!!! ורק רציתי לשאול אם הוא מוכר עוד דברים חוץ מפונטים - אל תקחו אישי... וגם לא התכוננתי היום להתקפות - בכלל לא מוכן לזה...

ציוץ חדש

משתמש פעיל
עימוד ספרים
אולי באמת נשנה את זה ל"יוצרים עובדים בחינם", לא חשבתי על זה... זה באמת רעיון מטורף...

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L

מושקי ברקו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים
תגידו, איתמר נתן מוכר עוד דברים כמו גרפיקה, לוגואים, עמודי רקע, עמודי כריכה וכדו' או רק פונטים.. כי העריכה שלו היא גם מדהימה...
כרגע עדיין לא. בקרוב (לאחר השקת האתר החדש) יהיה בו גם מלנתלפים אלמנטים

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה